Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

adasu benimkinide görüver arkadaşım yaw benim psikolojim bozuldu bir gün kız görüyorum bir gün erkek :uhm::sm_confused::bbo:
yarında öğrenemezsek son şansım sensin ona göre a.s.

selam kızlar ben cumartesi günü renkli ultrasona girdim. çok heycan yapmıştım bebeğimi renkli görücem diye ama hevesim kursağımda kaldı. benim fındığım poz vermedi doktorda tabi resmini çekemedi artık 1 ay sonra tabi poz verirde yüzünü gösterirse renkli ultrasonda fotoğrafını çekcek doktor.senağlamasenağlama

adasu benimkinide görüver arkadaşım yaw benim psikolojim bozuldu bir gün kız görüyorum bir gün erkek :uhm::sm_confused::bbo:
yarında öğrenemezsek son şansım sensin ona göre a.s.

kızzz müeccinmiyim ben :roflol: allah iyiligini versin :dance:

kızzz müeccinmiyim ben :roflol: allah iyiligini versin :dance:

ne bileyim doktorun akibeti bilince jeyyar
ben anlamam benim içinde birseyler yaparsın artık doktordan ve bizim bebişten umudum
kalmadı artık :içelim:

ne bileyim doktorun akibeti bilince jeyyar
ben anlamam benim içinde birseyler yaparsın artık doktordan ve bizim bebişten umudum
kalmadı artık :içelim:

cevremdekilerde bizim icin yat diyolar ama ben istiyerek diliyerek görmüyorum ki cok heycandan giriyo bazen rüyalarıma sadece okadar yani:roflol:

ay saatler gecmio beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

son iki dk kaldı çorumlucadı birazdan eve gideceğim yarında doktora inşallah
detaylı ultrason sonuçları birde doktorum değerlendirecek şimdiden heyecan bastı kızlar
sonra bir ay daha hasret hadi çorumlucadı perşembede senin güzel haberlerini alırız inşallah bizim iki nazlı kök söktürdüler bize vall:içelim:

benimde 19 temmuz kızlar
çok korkuyorum ama.allah yar ve yardımcımız olsun

Kızlarrrrr, Semras nihayet öğrendi cinsiyetini... Ama ben söylemiycem... Kendisinden duyun :))) Şuan hala muayenede işe dönünce yazar heralde... :)))))

gerçekten mı kız valla sevindim ne ki acaba meraktan çatlattınız yawwwwwwwwww

gerçekten mı kız valla sevindim ne ki acaba meraktan çatlattınız yawwwwwwwwww

heheheheheh... söylememmmmmm.... birazdan işe gider ve yazar merak edin biraz bakalım :)))) ama yine göstermiyordu başka bi doktor daha girdi de anca öğrenebildi :))

Çok sevindim ya . :Hadi gelsinde öğrenelim artık. Gerçi bence kız ama .. Hadi hayırlısı...

ay ne yazacami sasirdim kizlar ya
nasil sevindim ogrendini
ay agliyorum su an yahu
biri beni durdurdun
semrassssssssssssss cabuk gellllllllllllllllllllllllllllllllllllll
gozun aydin canimmmmmmmmmmmm cok sukurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ay ne yazacami sasirdim kizlar ya
nasil sevindim ogrendini
ay agliyorum su an yahu
biri beni durdurdun
semrassssssssssssss cabuk gellllllllllllllllllllllllllllllllllllll
gozun aydin canimmmmmmmmmmmm cok sukurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

corumlu darısı başına artık :)))

ayyy çok sevindimm.... öğrenmesine... bence erkek semranın bebişi çorumlunun kide kız gibi geliyo bana...semra çabuk gel canımmm çorumlu cadı sen ne zaman öğrenicektin yarın mı öbür gün mü...

ayyy çok sevindimm.... öğrenmesine... bence erkek semranın bebişi çorumlunun kide kız gibi geliyo bana...semra çabuk gel canımmm çorumlu cadı sen ne zaman öğrenicektin yarın mı öbür gün mü...

vallaha bende persembe gunu allahim gecmio ya saatler bana
semras ogrendi cok sukur darisi benim basima ogrenemezsem yerim kafayi sanirim

semras bak senin yerine mezdeke dinnleyip gobek atiom vallaha hadi gel yahuuuuuuuuuu catlatma biziiiiiiiiiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…