Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

canım izmir i çok bilmiyorum.hangi hastane iyi olur diye.ben özel muayenehaneye gidiyorum alsancak da ve ege sağlık da şuan doğum gözüküyor.ama fiyatları bana çok fazla geldi.ssk lıya 2000 ytl.canım senin söylediğin yer iyi mi?yada bildiğin daha başka yer varmı?dr ismide olabilir

Valla laf aramızda benim dr. Ege sağlığı pek önermiyor.Ben Özel muaneye gidiyorum Alsancakta. Ben epural ssk ile 750 YTL yapacağım doğumu gündüz ve hafta içi olursa. Hafta sonu yada akşam olursa fiyat artıyormuş. olsun Bende gündüz doğururum. Ben kocaman hastanesini gezdim. Beğendim.Hem Doktorumuda çok met eden oldu bana. Bu işi iyi biliyormuş. Bir yakınımın doğumunada o girmiş. Yani ben doktorumdan memnun olduğum için o hastaneyi seçiyorum.Benim doktorum paracı bir doktor değil. Çok tatlı dilli.

ya bence ege sağlık biraz para tuzağı. Tabi bu benim düşüncem. Önemli olan hastane değil doktor diye düşünüyorum.

canım gözunuz aydın...herşeyin yolunda olmasına sevindim...darısı bizlere inşallah...

canım gözunuz aydın...herşeyin yolunda olmasına sevindim...darısı bizlere inşallah...

Amin canım inşallah nu öyle kıpır kıpır görmek çok güzel bir duyguya. Ben çok özlüyorum oğlumu acep o makineden bi tane eve mi alsak...

evet canım bende sana katılıyoyorum dr gıdecegım gunun aksamı uyuyamıyorum heyecandan ben de cok ozluyorum oglumu canım tuna mı az kaldı az

bıdışcım çok teşekkür ederim.Allah hepimize kolay doğumlar nasip etsin.dr seçimide zor.hele bir de bilmedğimiz yer olunca....aslında her hamile bayanın evinde ultrason aleti olacak merak ettikçe bebeğine bakacak:):):)

hicran 24 temmuz kısmetse

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

Amin canım inşallah nu öyle kıpır kıpır görmek çok güzel bir duyguya. Ben çok özlüyorum oğlumu acep o makineden bi tane eve mi alsak...

Aynen sana katılıyorum bıdış evde olsa ne güzel olur makine ben 24 saat izlerim herhalde insan doyamıyor izlemeye. Bende dün gittim randevuya heyecandan sabah 5'te uyanıvermişim saat 9 olmak bilmedi bi türlü bir ay aradan sonra çok özlemişim oğlumu şimdi hareketleri yüzü gözü ağzı gözümün önünden gitmiyor durmadan fotosuna bakıyorum şimdi yeni randevu 14 nisan nasıl geçecek bilmiyorum

kızlar yihuuuu bende yarın gidiyorum bizim yaramazı görmeyi
aynen bereno bende şimdi 5'de uyanırım randevu 09:00'da
bakalım bu sefer ne yapacak yaramaz

semrascım inşallah bu sefer gösterecek ... benim içimden hep oğlan geçiyo ama ilk bebeğin nede olsa ...ikisininde heyecanı farklı olur..

semrascım inşallah bu sefer gösterecek ... benim içimden hep oğlan geçiyo ama ilk bebeğin nede olsa ...ikisininde heyecanı farklı olur..

canımcım sağolasın bende bu sefer gösterecek diye umud ediyorum pek hareketlendi çünkü üzmesin beni bu sefer :a015:
benim içimdende hep erkek geçiyor başından beri hayırlısı kızsa eğer çok nazlı olacak
haklısın canım ilk bebek her ikiside çok heyecan verici a.s.

semras bence senin kızın olacak canım , genelde kızlar böyle saklayıp göstermiyolar

vallaha kizin mi oglun mu olur onu soleyemicem allah bilir de
sadece hayirli evlat ve saglikli olsun hangisi olursa olsun tek
allahdan bunu diliyorum hepimiz icin a.s.

hadi bakalim sen yarin gorceksin bende persembe insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:teytey:

ohh ohh hadi canım sanada az kalmış perşembe günü son 3gün :dance:

evet kızlar hayırlısı olsun hep böyle dedim başından beri
bakalım acaba ben çok heyecan yapıyorum doktora gideceğim zaman aşırı heyecanlanıyorum
ondan mı benim yaramazda etkileniyor bilemiyorum

benimki simdi bi depio sormayin ha :)
agzima iki dene cukolata attim ondan once basladi zaman kiprasmaya yemeye basladim zip zip oldu :)
ay cok sukur az kaldi bebigimi ozledim yahuuuuuuuuuuuuuuu

evet kızlar hayırlısı olsun hep böyle dedim başından beri
bakalım acaba ben çok heyecan yapıyorum doktora gideceğim zaman aşırı heyecanlanıyorum
ondan mı benim yaramazda etkileniyor bilemiyorum

büyük ihtimalle onunda etkisi vardır canım bende doktora gidecegim ertesi günü nerdeyse hic uyuyamıyorum uyudugum bir kac saattede doktor bana ne diycek ne olucak hastanede onun rüyalarını görüyorum mesela doktora gidecegim ertesi günü rüyamda doktorum gitmiş onun yerine iyi bir doktor gelmiş ve bana kızın olucak demişti hastane giderken eşime anlatım güldü hastaneye vardık danışma doktorumun gittiginim yerine başkası geldigini söyledi eşimle göz göze geldik sonra aldık randevuyu bekliyoruz eşimede dedim şimdi birde kız derse şaşırma sırnaşık şey girdik doktorumuz cok iyi cıktı cok ilgilendi ve kızz dedi biz uctuk tabi bazen böyle görüyorum rüyamda heycandan yarınki olucakları :dance:

Kızlar yarın 4 boyutlu doopler renkli ultrasonda oğlumu göreceğim. Çok heyecanlıyım.

oh oh herkes kizim oglum dio ben de hala bebegim diom yada tospam zaten cinsiyetini ogrendim zaman da tospam derim :)
ama kizim yada oglum demek de cok guzel bi sey
az kaldi cok sukurrrrrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…