Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

selam kıslar bende dogurdum sonunda darısı bekleyenlerin basına normal dogum yaptımsize en büyük tavsiyem sancınızı evde cekin dogum sırasında ne deniyosa yapın kolay olur özellikle o dayanaılmaz sancılara gercekten derin nefes alıp vermek vede ıkın denildiginde patlayana kadar ıkının kolay olur

selam kıslar bende dogurdum sonunda darısı bekleyenlerin basına normal dogum yaptımsize en büyük tavsiyem sancınızı evde cekin dogum sırasında ne deniyosa yapın kolay olur özellikle o dayanaılmaz sancılara gercekten derin nefes alıp vermek vede ıkın denildiginde patlayana kadar ıkının kolay olur

tebrikler canim allah anali babali buyutmek nasip etsin insallah dogum hikayeni bekliyoruz :lepi:

kiz rose seni unuturmuyum yaws sende gel yamacima gidek de dogurak artikin yaws laelaelaelaelae

gıdelım hADI ÖNDEN SEN YARINDA BEN GELIRIM ARKANDAN HADI HAYIRLISI BAKALIM..PORTAKAL ÇİÇEĞİ ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN CANIMMM

ah nasil yoruldum ya belim sizliyor agridan ah yavrularimiz hadi gelin sag selim de su yorgunlugu azda olsa atalim ustumuzden
bana bu hamileligim nedense sanki dokuz az degil de bi sene gibi geldi mubarek neyse hayirlisi :uhm:

sancilarim var bi saatir ama biseye yaramaz sanirsam agriyor ama dayanilmaz degil sengözlerimebaksanab
bekliyorum anacum beraber doguraydik bari sende beni birakip gitme de :lepi:kafamçokkarıştı

allah yardım etsin canım.bende sancı mancı yok ya var ben hissetmiyom artık anlamadım.gitmiyom sen ben rose aynı gün yapıyos ok.:lepi:

bu arada portakalçiçeği gözün aydın tavsiyen içinde saol canımmss:1hug:

selamlar.arkadaşlar bende pazartesi günü doğum yaptım.nişanım geldi evde bekledim sancılarım gelsin diye ama malesef sancılarım başlamadı ve hastaneye gittiğimde bebeğim suyuna kakasını yaptığı için acil sezaryene alındım.benden tavsiye 40 lı haftaları aştıysanız ilk belirtide sancı felan beklemeden doktorunuza gidin ben biraz daha sancı beklemeye devam etseydim çok kötü şeyler olabilirmiş Allah korumuş.
bu arada karnım tok olduğu için spinal sezaryen oldum tansiyon düşmesi haricinde çok güzeldi bebeğim 3800gr 51cm doğdu pamuk gibi çok tatlı :nazar:Allah bütün bekleyen hamilelere hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah.

gecmis olsun cennetim allahim anali babali buyutmek nasip etsin insallah
yavruna sende kavustun insallah bizde birgun

ah sancilarim gene basladi nolur rabbim siddetlensin de gidem artikkkkk

PORTAKALÇİÇEĞİ VE CENNETİm tebrik ederim. Allah anniş ve babişlerine bağışlasın. darısı başımıza. Bizler içinde dua edin

cennetim tebrıkler canım allah analı babalı büyütsün darısı bizleree...inşallah..bende daha bır belırtı yok allaha şükür ne dıyımm..heralde doktorum bır hafta daha bekletır benı...bakalım ne dıyecek bugün çok merak edıyorummmmm

hayirli haberlerle gelirsin insallah rose canim benim dogum tarihi de yarin bakalim hayirlisi benim de saat 8.30 de var sabah ah o saaten once gelse yada o saate gelse artik yoruldum bea
biberonlari yikadim guzelcene oh simdi kurulansin onlari koyam bi yere azcik bi sey yiyem aciktim be

cnm doğum yaptiğin tarihi bebeğin boyunu kilosunu da yazarmisin listeye eklicem de .. Tavsiyelerine teşekkürler , güle güle büyüt oğluşunu adini da yazarsin ..

selamlar.arkadaşlar bende pazartesi günü doğum yaptım.nişanım geldi evde bekledim sancılarım gelsin diye ama malesef sancılarım başlamadı ve hastaneye gittiğimde bebeğim suyuna kakasını yaptığı için acil sezaryene alındım.benden tavsiye 40 lı haftaları aştıysanız ilk belirtide sancı felan beklemeden doktorunuza gidin ben biraz daha sancı beklemeye devam etseydim çok kötü şeyler olabilirmiş Allah korumuş.
bu arada karnım tok olduğu için spinal sezaryen oldum tansiyon düşmesi haricinde çok güzeldi bebeğim 3800gr 51cm doğdu pamuk gibi çok tatlı :nazar:Allah bütün bekleyen hamilelere hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah.

CNM KORKUTTUN BENİ WALLA , PZTS SON GÜNÜM , PZTS GİDİCEM DOKTORA DA .. O GÜNE KADAR NASIL BEKLİCEM :1no2: ALLAH IM KORUSUN MELEKLERİMİZİ .. SEN DE GÜLE GÜLE BÜYÜT TOMBİŞİNİ..

--------------------------------------------------------------------------------

selam kızlaaaaarrrr.drdan geldim azönce.1cm açılmam varmış:dance:.nstye bağlandım ağrı çıkmadı.bebişde gayet iyi dedi dr.zıpır zıpır zıplıyo.hafta sonu bi şikayetin olursa çok geçe kalmadan gel dedi.yok bişey olmazsa pazartesi sabah 7.30da gel.nstye bağlan artık doğurtalım seni dediii.:1shok:tırstım ama çok.gene çatı muayenesi oldum.bu arada çok cesaretli olan ben epidural normal yapıcam sanırım.çünkü korkmaya başladım iiceee.:çok üzgünüm:
sizler nasılsınız.doğuran yok sanırım.artık zamanımız doldu an meselesi hepimizi allah kurtarsın hayırlısıyla.a.s.
bu arada bugün evlilik yıldönümümüz.3 yıl bittiiii:asigim:.canım kocam benim çok seviyom onu.:nazar:
nasıl geçti 3 sene hiçbişey anlamadım valla.kızımda gelse dünyalar benim olacaktı ama hayırlısı artık.:içelim:

cennetim geçmiş olsun canım.febicim sende içini ferah tut canım.herşeyin hayırlısı hakkımızda.eller ve yüzde aşırı şişme.şiddetli baş ağrısı ve göz önünde uçuşan ışıklar görürseniz dra gidin doğruca.panik olmayın.ihmalde etmeyin canlarım.çoğu bitti azı kaldı.allah bağışlasın yavrularımızı.

evlilik yildonumunuz kutlu olsun canim benim daha nice 30 lu senelere insallah kizinla
ne guzel iste senin de ben gibi 1 cm acilman varmis belki benim daha cogalmistir yani umarim yoruldum artik belim de agrimaya basladi gene adet sancisigi cek babam cek ben

canım öncelikle tebrik ederim allah analı babalı büyütsün yavrunu inşalllah.. ayrıca verdiğin bilgi içinde çok sağol çünki bende kayınvalideme uyup sancılarımı evde geçirmeyi düşünüyodum. bunu öğrendiğim iyi oldu sağol...

canım 20 temmuz 50 cm 3540 kilosu şimdilik tek ismi oda güney corumlucum ve bekleyen arkadaslar azda olsa sancınız geldiğinde acılma olsun diye tuvalete oturur gibi çömelip kalkın daha rahat acılır

çiğdemcım nice senelere canım yıl dönümünüz kutlu olsunn...herkes bugün gelsın demış yavrunu ama bugün gelmesın bence sonra kociş için zor olur hem sana hem yavruna hedıyee..en azından bırrıkın gün olursa okdar koymaz şekerıımmm...

cnm beklenen doğum tarihini , bebeğin adı cinsiyeti , kaç kg doğduğu .. yazarsan listeye bunları da geçerim .. güle güle büyüt bebişini..

teşekkürler febi
beklenen doğum tarihim 16 temmuzdu aceleci kızım 4 temmuzda geldi sezeryanla, bebeğimin adı meryem şevval, 2940 gr 49 cm doğdu biraz küçük oldu bebişim:KK43: ama olsun epey toparladı şimdiden. Herkesin bebeği hayırlı olsun Allah bebişlerimizi bizlere bağışlasın...:nazar:

ah ah bizimkilerde bi doğsa valla ne güzel olcak bugünde kontrole gittik bugün sancım fdalan yoktu bebeğimizde gayet iyiydi maşallah ...........

X