Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

hadi askıto dayanamadı doğuma gitti herkess rahatlasınnn kıslarrr..sankı benım üstümden yük kalktıı heee...

manyak biraz daha dursaydı zaten saclarını ne hale gelicegini hayal bile edemiyordum artık neyse efe bey annesinin haline acıdıda geliyor artık :roflol:

Aşkolsun febii lülülülülülü...Bende hala tık yok bizimkinin keyfi yerinde çıkmaya niyeti yok galiba...En iyisi ben rekor denemesi yapayım kacınçı haftaya kadar tutabileceğim bakalım:teytey:sırnaşık şey

13temam4.jpg

anam ne kadar az kaldı yaaa.tırsıyomuyum?sanırım ewet çok tırsıyorummmm.normal doğurcam ama tırsmaya başladım.

valla çiğdem bende tirsiyom ama sikildim artik beklemekten biran önce gelsin her gece rüya görüyorumm...hatta dün gece çok kötü oldum ..

rüyamda ikizlerim olmuş biri kiz biri oğlan yanimda eşim arkadaşim ve eltim var..doğumdan sonra eşim beni hasane koridornda gezdiriken ..eltimle arkadaşimin konuşmalarini duyuyorum ...kizim olmuş adini yeliz koymuşlar oğlan da küvezdeymişş.ama yeliz ölmüşş ebeler çkerken ayaklari kirilmiş çocuğun sarkiyormuş..(allah kousun yarabbimm) ben yanlarina gidince susuyorlar ...bende duyduğum için sordum ne oldu saklamayin nasil olsa öğrenicem diyorum..yeliz öldü diyorlar yikiliyorum eşim ayakta zor tutuyor yaslanip duvara ağlamaya başliyorum okadar çok kötü bir duygu ki anlatamam evlat acisi demekki buymuş dedim içime çöktüü..sonra eşimin dürtüsüyle uyandim oda çok korkmuş rüyanin etkisiyle hiçkira hiçkira ağliyormuşum yataktaa.ne oldu canim niye ağliyorsun diye soruyo ama ben hala etkisindeyim baya ağladiktan sonra ona cevap verebildim oğluşumda saolsun o anda tekmeledi ..allahim hepsi ruyaymişş oğluşum karnimda yaşiyordu dünyalar benim oldu...inşallah hepimiz bebeklerimizi sağ salim aliriz kucaklarimiza..rüyasi bile çok kötüü...sizleride bu uzun yazi ile siktim ama anlatmak istedimm...

14tempg3.jpg

KIZLAR GÜNÜNÜ DOLDURUP BEKLEYENLERİN ALLAH YARDIMCISI OLSUN , GELİNCİK YARIN BÜYÜK GÜN , İYİ HABERLERİNİ BEKLİYORUZ , DUALARIMIZ SENİNLE a.s.

sağol canım beklemekten başka çare yookkk napalımm
eline sağlık liste güzel olmuşşş
gelincik canım şimdi ne heyecan vardır sende allah kolaylık versin inşallah en kısa zamanda ayaklanırsınnn

haydin gari doguru verin artikkkkkkkkkkkkkkkkk sira bize gelsin
safakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 9 sukurler olsunnnnnnnnn:teytey::teytey::teytey:

hakkaten yaa sıradakıler hadı doğıurunn artıkkkkk...bızde doğuralımmm yaaaaaaaa

artik benimde bebisim bian once gelsin istiyorum ya,
geceleri uykuya hasret kaldim dusunmekten

ben 12 temmuzdaa yaptımm kızlarr doğumumuu febicimm benimkiniii düzeltirsennn
sevinirimmm hayatımmmm....

ayy kizlar ben sirami savdim kim isterse doğurabilir sirami sizlere veriyorum
benimkinin geleceği yookkk

ghaneli kontrol nasıl geçti canım

canim doktorun dün acil sezeryani çikti
gidemedim bugün inşallah bi akilik çikmazsa 6 da randevum varrr
uff kesin alttan muayenede yapicakk
bakalim açilma falan varmi
eğer herşey yolundaysa pazartesiye kadar bekliycem olumsuzluklar oluşursa artik hakkimda hayirlisi

canım kötüyü düşünme .. inşallah kolay bi doğum olur .. sırf çatı muayenesi yapıcak diyebende yarınki randevuma gitmizem .. burda özelde usg çektircem ..güzel haberlerini bekliyoruz

X