Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

DogumGunu0003.jpg

benimde dogum günüm canim .. ve benimde 2 günümvarSAT a göre :roflol: ama ben bugün gelmesini istemiorum.. :lepi:
pabucum dama yoksa :)))):roflol:

Güzel mesajını şimdi gördüm canım birgün gecikmeli olsa da senin de doğum günün kutlu olsun a.s.. Valla bende istemedim sağolsun kırmadı beni sırnaşık şey

facundiaaaaa ve hilmiiiişşşşş nice mutlu yıllaaaaaaaaaaaaaaaaaraa
iyiki dogdunuuzz
:1hug: a.s. :1hug: a.s.

11temmuzyl4.jpg

101 OLDUK KIZLAR 101 KERE MAAŞALLAH :nazar: :sm_cool:

Son düzenleme:
listeyle ilgilenen arkadaşlar benim sezeryan tarihim 22 temmuz ...onu düzeltebilirmisiniz.....bu arada 11 günüm kaldı zaman hiç geçmiyo...kızımın odası ile ilgileniyorum...perde vs diktiriyorum..beşiğide geldi...iyice zamna geçmemeye başladı....Allah hepimize sağlıklı bebişler versin...

Facundia kizzzzz. ayni gün dogmusuz .. ve
bebislerimiz de sat a göre ayni tarihte :roflol: yoksa biz kardesmiyiz :roflol::roflol:

temmuz annişleri de temmuzda dogmuş sanırım :lepi: :lepi:
benimde yarın dogum gunum :))) :emir_bebek: :emir_bebek:
bakalım bana kardeş çıkacak mı???? :dance: :dance:

temmuz annişleri de temmuzda dogmuş sanırım :lepi: :lepi:
benimde yarın dogum gunum :))) :emir_bebek: :emir_bebek:
bakalım bana kardeş çıkacak mı???? :dance: :dance:

benimde nüfus cüzdanıma göre yarın doğum günüm :roflol::roflol: normal de 07.12.83 ama ay ve gün ters yazılmış ve 12.07.83 olmuş yılda iki kez doğum günü kutlamak için ii bişey ben yarın için eşimden hediye isteyeyim en iyisi...jeyyarjeyyarjey

Amannn ne cok doguran olmuz ayol ah ahh eskisi gibi giremez oldum yaw askitom naptı yarın mı dogumu onun kızlar

gamzecim ben corummluyu bekliom :))
o dogursun icim rahatlicak ..bende dogurucam :roflol:

Facundia kizzzzz. ayni gün dogmusuz .. ve
bebislerimiz de sat a göre ayni tarihte :roflol: yoksa biz kardesmiyiz :roflol::roflol:

Valla öyle..İkiz miyiz yoksa :teytey: Ve iki keratada henüz gelmedi..Bir de aynı gün doğum yaparmışız süpper :lepi:a.s.

12temfh3.jpg

ASKİTO VE FACUNDİA CEZALI ARKADAŞLAR , EN SON BU İKİSİ DOĞURCEK lülülülülülü :lepi:

X