Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
artık çok geç yakalandın zynpela bu saatten sonra yapacak bişey yok şucunu itiraf et kurtul... bak folik analayışlıdır silmeyecekmiş seni...

ya ama bilmiodum adalette vardır herhalde istemeden yapılan suçlarda af:) neyse arkdaşlar iyi ki üye olmuşum en yakının verdiği teselliler bile böyle zamanda insanı üzebilirken hiç tanımadığı insanlarla konuşmak rahatlatıyor. hepinize iyi geceler ben artık yatıyorum daha sahura kalkılacak sonra kalkıp işe gidilecek buarada bol bol hepiniz ve kendim için dua edilecek:)

derhal aşı konseyi toplansın ve gündem maddesi olan kaçak aşısız zynpela hakkında bir karara varsın :113: son sözün nedir ela?

Kızlarrrr:KK14: varmıaranızdaaa
eşi ve kendii
ben günde bir iki tane ama eşim içiyo yani
merak ettim ne diyosunuz bu işee

bende bu soruyu soracaktim ama cezaret edememistim:)
yanliz gercekten iki tane iciyorsan, tamamende buraka bilirsin...
ben iki haftadir bugun, yarin burakacagim diye kendimi kandirip duruyorum:KK43:
annemde cok sinirleniyor, hata cocugun hic olmaz, burak sunu artik diyor:KK17:
okadar cok istiyorumki, burakamiyom:KK43:
bildigin tiryakisiyim, ama kesinlikle su asilama gununden once buraksam onada sukur diyecegim..

ben içiyorum canım eşimde içiyor anneme göre olmamasının sebebi gerçi ben grip bile olsam annem sigaraya bahane bulur:) sigaranın üzerinde bile yazıyor ama gelgelelim bırakmak zor ve etrafımda hamile olup da günde bi pakete yakın sigara içenlerde var. Kısmet işte

Aynen yaa tiryaki olupta bebişi olan çok:KK52: napalım yani bu süreçte dahada içesim geliyoo:KK9:

doktorunuz biliyormu?
bana soruldugunda buraktim demistim:KK17: yani keske yalan soylemeseydim ama ozamanda asilama yapmak istemez, once git burak ogle gel der diye korktum. ama ben hamile oldugumu duydugumda burakmayi degil simdi burakmak istiyorum
birileri bize kizsinda utanalim:KK9:

öyle mi olması gerekiyor. Ben ilk defa gittim doktora konuya da tam hakim değilim size özetleyeyim yardımcı olursanız çok sevirim. 2 yıldır evliyim bu ay bir yıl olacak çocuk isteyipte olmaması. 17 haziranda regl oldum ve bu sefer direkt doktora gittim eşimdede bende herhangi bir sorun çıkmadı doktor adetimin 5. gnü kullanmaya başlamam için serephene isimli bir ilaç verdi bittikten iki gün sonra gel dedi 27 haziranda gittim ultrasonla baktı tek yumurta gelişmişti 20 m dedi 30 haziranda da koldan iğne yaptı ve eğer adet olursan gebelik oluşmamış olacak gibi saçma bir yorum yaptı sanki biz bilmioz bende kitlendim herhalde ki bir şey sormadım neden sormadım onuda anlamadımya neyse okuduklarıma göre iğneden 14 gün sonra yani 13-14 haziran gibi regl olmam gerekiyor bende bekliyorum işte durum özetle bu arkadaşlar bu siteden doktordan daha çok şey öğrendim diyebilirim

12. günde kanda belli oluyor bekleme yaptır cumartesi bizede haber ver. Ben tam anlayamadım 30 haziranda aşılama yaptırmadınmı sen

doktorunuz biliyormu?
bana soruldugunda buraktim demistim:KK17: yani keske yalan soylemeseydim ama ozamanda asilama yapmak istemez, once git burak ogle gel der diye korktum. ama ben hamile oldugumu duydugumda burakmayi degil simdi burakmak istiyorum
birileri bize kizsinda utanalim:KK9:

Hemen çağırıyım annemi öyle yaratıcıdır sigara azarı konusunda şok olursunuz. Bir bayram günü bayramlaşmaya gittik sigarayı bırakıcam diye yemin ettirmeden eve almadı ablamla beni hele sizin gibi gönüllülere neler yapmaz :KK52:

sanırım aşılar karıştı ben yanlış anladım :KK43: benim durum anlattığım gibi çatlatma iğnesini aşı diye yazınca haliyle yanlış oldu ama olsun ya çıkarmayın beni tablodan nolurrr:))):KK50:

benden kaçmaz yakaladım seni folik aramızda aşısız birisi var kaçak giriş yapmış... şaka bir yana ben bilmem ki bu topikin sahibi ben değilim sadece ilgimi çekti..

hiştt susss duymasınlar bende kalayım tabloda ikonumda çok güzel oldu hem nollluuurr ele verme :))))

hahhah hale güldürdün beni, aramızda casus olabilir :KK53: kıyamadım ismi kalsın bence aşılama olayını düzeltelim diyorum :KK51:

artık çok geç yakalandın zynpela bu saatten sonra yapacak bişey yok şucunu itiraf et kurtul... bak folik analayışlıdır silmeyecekmiş seni...

derhal aşı konseyi toplansın ve gündem maddesi olan kaçak aşısız zynpela hakkında bir karara varsın :113: son sözün nedir ela?

Süpersiniz ne diyim aşı konseyi ha :KK52:

Hemen çağırıyım annemi öyle yaratıcıdır sigara azarı konusunda şok olursunuz. Bir bayram günü bayramlaşmaya gittik sigarayı bırakıcam diye yemin ettirmeden eve almadı ablamla beni hele sizin gibi gönüllülere neler yapmaz :KK52:

masallah annecigine, yarin kalkin dua edin annecigine:KK9:
ama boylede visdanim hic rahat degil bu konuda, cok bencilik yapiyoruz:)
hele esim! adama diyorum ltf bu paket bitiginde, baska paket almayacagiz ama her severinde beni kandiriyor,
malum o icince benimde canim cekiyor ve asiri sitrese giriyorum..
asilama gunu yaklastikca, korkuyorum sanki sigara yuzunden asilama ise yaramayacak gibi:KK25:

masallah annecigine, yarin kalkin dua edin annecigine:KK9:
ama boylede visdanim hic rahat degil bu konuda, cok bencilik yapiyoruz:)
hele esim! adama diyorum ltf bu paket bitiginde, baska paket almayacagiz ama her severinde beni kandiriyor,
malum o icince benimde canim cekiyor ve asiri sitrese giriyorum..
asilama gunu yaklastikca, korkuyorum sanki sigara yuzunden asilama ise yaramayacak gibi:KK25:

yapma böyle hamile kalınca bırakıcaz zaten benimde içim rahat değil ama çokda hırpalama kendini tutmıyacak diye ön yargılıda olma insanı düşünce gücüyle yapamıyacagı şey yok olumsuz düşünme olumsuz olur önce aşıları tutturcaz allahın izniyle sonra sigarayı bırakıcaz çok zorlanırsak annemden toplu terapi isteriz :KK52:
sigara yüzünden erkek kardeşime ne yaptığını anlatsam şok olursunuz çok etkilidir çoooooookkkkk

Günaydın kızlar nasılsınız ben bugün güzel uyumuş ve dinlenmiş uyandım son 2 gün kaldı karnım çok şiş ayıptır smylesi kabızlık da var....
Sigara içen arkadaşlar ben kullanmıyorum umarım bebişler size sebep olur da bırakırsınız....

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar birde bişey sorcam günlerdir okuyorum forumları herkes ilaçlar çok kilo aldırıyor diyor yazmış ama ben bu gün bi bakayım dedim ama zayıflamışım gerçi oruçtan olabilir ama bilmiyorum...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kontrolden geldim az önce solda 7,9 ve 10 mm yumurta oluşmuş sağda yokmuş pazartesi yine kontrole çağırdı pazar günü ilişki olsun dedi

Kızlarrrr:KK14: varmıaranızdaaa
eşi ve kendii
ben günde bir iki tane ama eşim içiyo yani
merak ettim ne diyosunuz bu işee

ne eşim nede ben içmiyoruz sigaranın spermleri öldürdüğü söyleniyo ama eşim ağzına sigara sürmemiş olmasına rağmen spermler hareketsiz :KK37::KK47:

Selam kızlar sıcağı sıcağına yazıyorum saat 11 de aşılamam oldu. Hayırlı olur inşallah. Bundan sonra bekleyecek ve göreceğiz. Mübarek ayda rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah tabi hayırlısıyla....

Ignemin adi MENOGON ilk kéž yaptiriyorm Catlatma ignem 9temmuzda yapildi fakat asilama degil evde iliski ile deneme var

Selam kızlar sıcağı sıcağına yazıyorum saat 11 de aşılamam oldu. Hayırlı olur inşallah. Bundan sonra bekleyecek ve göreceğiz. Mübarek ayda rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah tabi hayırlısıyla....

hayırlı olsun canım aşılaman hadi bakalım sende katıldın bekleyenler kervanına rabbim yüzünü güldürsün... hepimizi inşallah...

hayırlı olsun canım aşılaman hadi bakalım sende katıldın bekleyenler kervanına rabbim yüzünü güldürsün... hepimizi inşallah...

Sağol. Evet bekliyeceğim bayramdan önce mutlu haber alırım inşallah. Allah herkesin gönlüne göre versin

X