Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
s.a topik canlar nasılsınız
bende dün başladım 2. aşılamam nasip inş bu gün hem kalcadan hem göbekten ignemi yaptrdım RABBİM hepimize mis kokulu meleklerimi zi gönderiri inşş

kızz azooo yinemi aşılama yaptıracan..inşallah tutar cnm..
benim koca kabul etse bende yaptıracam aşılamayı offf offf..
bebişin gelir inşallah..

Teşekkür ederim :) Erzurum Araştırma Hastanesinde yaptırdım

Hadiiii :) ben de arastirmada bunyamin beye yaptirdim ikinci asilamami. Degerim once 7.3 cikti sonra dustu . Bunyamin bey kimyasal gebelik dedi. Bizde de maalesef varikosel sikintisi varrr... su an degerler iyi gibi ama sanirim morfolojide hala sikinti var.
Bu arada ben 17 temmuzda asilama yaptirdim. Ama hala regl olmadim. Sen ne zaman yaptirmistin arkadasim

Çok şaşırdım dünya küçük gerçekten :) Benim aşılama tarihim 2 temmuz canım. 12. gün mü 7.3 çıktı değerin

Çok şaşırdım dünya küçük gerçekten :) Benim aşılama tarihim 2 temmuz canım. 12. gün mü 7.3 çıktı değerin

:) evet cok sevindim :) olumlu sonuc alan bir bunyamin borekci hastasini gormekten :)
10.gunu cikti canim. Sonra dustu deger. Bunyamin beye gidecektim hemen ama telefonla gorustugumuzde 10 gun olmayacagini soyledi. Adet oldun mu dedi. Yok dedim. Adetle dusuk yaparsin dedi ama adet olmadim ki hala .
.yarin doktora bulundugum ilde gidicem.sonrada bakalim nr olur. Ama eger agustosta kendiliginden olmazsa eylulde yeniden bunyamin beye asilama yaptirmayi dusunuyorum.senin de 3.asilaman da tuttu de mi

selam kızlar ayın 1 inde kırmızılar geldi..2.gün hemen hastaneye gittim..muayane edildi tekrardan Serophene kullanmaya başladım..12sinde tekrar gideceğim hastaneye yumurta takibine..

selam kızlar ayın 1 inde kırmızılar geldi..2.gün hemen hastaneye gittim..muayane edildi tekrardan Serophene kullanmaya başladım..12sinde tekrar gideceğim hastaneye yumurta takibine..

Selamlar.hayirlisi olsun armadasim . Sen ne zMan yaptirdin asilamani

Selamlar.hayirlisi olsun armadasim . Sen ne zMan yaptirdin asilamani

Ben daha yaptırmadım canım..devlet hastanesine gidiyorum..devlette normal yolla olmasını bekliyorlar önce 3 sefer benim 2.ci olacak..eğer olmazsa aşılama olacak..bekliyorum yani:)

Ben daha yaptırmadım canım..devlet hastanesine gidiyorum..devlette normal yolla olmasını bekliyorlar önce 3 sefer benim 2.ci olacak..eğer olmazsa aşılama olacak..bekliyorum yani:)

Anladim canim.sizde sikinti nedir?

ben,m rahim filmim yoktu çarşamba günü onu çektircem inşallah olumlu sonuç çıkar

Benim de yok maalesef. Haftaya gidicez doktora. Belki o zaman cektirir

senin 2. aşılaman değilmidi bu doktor istemedimi senden
ben doktora sormuştumn aşılamadan önce rahim filmi olmucakmı diye biraz zor olduğu için ilk aşılama tutmazsa ondan sonra istiyorum rahim filmini dedi aşılama olmayınca sıra ona geldi işte

canım hayırlısı olsun uzulduım Sen hala denızhana mı gıdıyormusun

evt canm gıdıyorum bu ay ızne cıktı o yuzden gıdemedım sen ne yaptın?

oyle canm elden bır sey gelmıyor maalesef.
Rabbım dayanama gucu versın

bıraz ara vereyım dıyorum subatta bı asılama daha dusunuyorum bakalm nasıp

senın sonuclandı mı canm ben uzun zaman oldu gıremedım

canm benm gecms olsun nasılsın sımdı umarım bıraz daha ıyısındır

ben ara verecegm bıraz bu işe yoruldum yaslandım bittim tükendım

umarım sen daha cabuk toparlanırsın...

kuzum mrb bu ay aşılama yaptıracaktın kaldı mı yapılmadı

canm gecen ay yaptrmstım tutmadı.
bu ay hem doktor ızne cıkmıs hem de ben bıraz ara vereyım dıyorum.

sen nasılsın canm az kalms mınıgıne kavusmaya durumun nasıl

kuzum benim Rabbim sanada tüm isteyenlere nasip etsin inşallahhhhhhhhhh
hayırlısı bitanem mücizenin hayırlısı ile biran önce gelsin inşallahhhhhh
iyiym şükür canım aşırı derece sıcak işteyim yoruluyorum başka sıkıntım yok şükür
Rabbim sana v tüm isteyenlere bu günleri nasip etsin

amın canm hayırlısı ne ıse o olsun

Allah yardımcın olsun canm ya sıcaklarda ışın cok zor

az kalms ama Rabbm saglıklı bı sekılde kucagına almayı nasıp etsın

Yok canim istemefi .iste onumuzdeki hafta gidicez doktorla gorusmeye. Muhtemelen o zaman ister gerci kimyasal gebelikle sonuclandi ya bu asilama istermi bilmiyorum ama bakicaz artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…