tellwe.com'da bakılan fallar!

Benim tarot falimda "fincaninizin dibinde gorunen..." diye bir cumle vardi. Zatenfalda hicb sey yoktur. Iyiligimi dileyip iyi olacak demis :) fincan demissiniz deyip iade istedim. Etmisti.
Herkesin iyiligi icin dua ettigini yaziyor sanirim. Buradan puan toplamaya calisiyor. Sevgi pitircigi demem bu yuzden. Ben cok yeni uyeydim, bilemedim iade istemeyi.

Kimlere baktirdin baska? Komple patlayanlar haricinde hic tutan yok diyorsun baska baktirdiklarin kimler?

Bu sabah Medyumname ye Aylin289 isimli bir kullanici emeginize saglik ama 1 ay once Falin Ustasi na sordugum soruyu kopyalamissiniz resmen, keske yapmasaydiniz demisti ve iade istemisti. Simdi baktim bu yorum silinmis, iade ettigi icin belki de. Yorumu yapan burada yazan bir arkadastir belki...

geçen eylülden bu yana cok
Kimlere baktirdin baska? Komple patlayanlar haricinde hic tutan yok diyorsun baska baktirdiklarin kimler?
falcıya

1 senedir cok falcıya baktırdım fakat aklımda kalanları yazayım
nakta, asmara, akrepgöz, nicolata, falanıyet hakkanıyet, medyum vedat, kehanettin, nazarr diye dolandırıcı kadın , aysel falcı, shalevisrael (özellikle neler salladı neler ), binnaz, elif seker ve bır cok falcı dıyelım hesabımı sıldıgımden aklımda kalan bunlar.. hepsi patladı hiç tutan olmadı umut edıyor ınsan ama etmemem gerektıgını 1000 tl yı asan bosa gıden paralarım gıdınce anladım aralarından tek naktanın dedklerı bana uyuyor durup durup oyle bır sey dıyordu kala kalıyordum nasıl bıldı dıye gelecekle alakalı bı falı dıger falını tutmadı o yuzden onun devrıde bıttı kızlar

Nakta nin vadesi ne zamana idi?

Kanka en eski hesabımla baktırmışım onun da şifresini vs unuttum.
Hadi yaa... Neyse bekleyelim. Bana verdigi vade eylul ve cok emin ustune basa basa evliligin bitmeyecek demis... Insallah. Yazdigi fal gidiaat olarak chitra ile inanilmaz benzerlik gosteriyor. Chitra cok daha uzun ve yazim dilleri cok farkli ama ayni seyi anlatmislar. Enteresan.

Ecem23 baktiran var mi ona yollamayi düsünüyorum
Bendeki fali oldukca kisa. Fazla detay yok genel olarak anda iyi. Vadesi herkesle ayni. Kredisi nasildi hatirlamiyirum ama chitra bende daha detayli ve iyiydi. Ya da falinustasi. ecem23 e ben bir daha atmam sahsen. Denemis oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…