tellwe.com'da bakılan fallar!

Efsunine adında yeni bir falcı gelmiş. Bu kişi Mercanteyze ile aynı hesap olabilir. Her ikisinde de klasik fal biçimleri yok. Kendi isimlerine özel fallar var. Mercanteyze ye baktırmıştım kopyala yapıştır burç yorumu gibi mi desem nasıl desem hiç olmamıştı, yorum yapınca iade etmişti. Bu deneyimden sonra zaten X "teyze" , Y "nine", Z "abla" gibi falcılara şüpheyle yaklaşır oldum.

Bu arada medyumname enerjisi düşük olduğu için birkaç gün ara vermiş. Bu gece tekrar yorumlara başlıyormuş.
Gecen gun burada son falında dediğinin tersini yaşadığımı söylediğim Derya Hatun un uzun süredir tellwede olmadıgından söz etmiştim. Fal sepetinde gördüm profilini. Ademir de Fal sepetinde ki hiç memnun kalmamıştım. Yazım tarzı ona benzer Jenya vardı bir de o da artık yok tellwede. Bu son ikisi falci değiller bana göre.

Birkaç ay önce Cherry Coco ya baktırmıştım. Bildiği tek şey Kahin İsmet e sorduğum bir sorudan alıntı. Bu ikisi arkadaş, birbirlerinin duvarlarına yazıyorlardı sürekli. Kabin İsmet te hiç bir şey bilmiyor, esas konu üzerine hiç yorum yapmadığı gibi soruları da "hissetmiyorum" şeklinde geçiştirmişti.

Birbirleriyle arkadaş olabilirler bu doğru paslaşanlar çok oluyor birbirine..

Kızlar o konu geçti şimdi biraz alakasız olacak biliyorum ama şimdi fark ettim ben 1 ay önce falinustasına attığım soruyu yanlışlıkla "herkes görebilir" şeklinde atmışım. Ve o sorudaki tüm detayları almış medyumname sağolsun. Ben de bi soruda tüm gelmişimi geçmişimi anlatmışım yani bana da helal olsun

CherryCoco bende de iyi değildi
En önemli sorumla ilgili tanımlama yapmıştı ki reelde somut olarak durum kesinlikle tanımına uymuyor ayrıca dediği vade geceli rahat 3-4 ay oldu. Patladı yani. Sanırım kendisi olasılık hesapları, istatistik gibi konularda uzmanmış. O şekilde yazmıştı yılbaşı civarı duvarına. Ayrıca sorulardan cok iyi olasılık hesabı yapıp akıl yürütüyor o şekilde kişilik analizi filan yapıyor gibi görünüyor. Sevenleri de var ama, o ndnle belki bana olmadı diyeceğim ama yine de ben daha detaylı bilmek istediğim konuları ele alan falcıları beğeniyorum ve tercih ediyorum.

Bu kesinlikle önemli bir veri olabilir çünkü ben Cevaplar ilk geldiği sıralarda fal atmıştım ve aynen yanlışlıkla herkes görebilir şeklinde soru sormuştum, kendisi bana aynen söyle yazdı " sorun açık kalmış. İstersen diğer falcılar okumadan özel yap. " Soruyu sildim ben de. Demek ki buradan kopya çeken falcılar cok.

V
Ben de kontrol ettirmistim bir arkadasima girebiliyor mu benim yorumlarimi diye. Ben gonderdikten sonra acik mi kapali mi goremiyorum. Benim ekranimda hep acik cunku. Ama merak etme tek soruda hayatini anlatma hatta o karakter sayisina sigdirabilmeyi basarma bende de var (sansima acik birakmamisim artik olaganustu dikkat ederim zaten) ben medyumname ye b gelisme oldugunda kesin atmak istiyorum. Suphelerimi dogrular ya da yalanlar... Gormek istiyorum. Chitra fali patlamasina uzuldum gecenlerde. Kehriban seruven rhea falinustasi ciksin bari. Nasil olsa vadeler ayni sayilir:)

Benim böyle bi durumda olamaz çünkü yeni bağlantısız bi hesaptı bilemiyorum....

Kızlar Geysu'ya atmıştım 2 gün hatta 3 gün oldu. İade etmiş falımı tek kart seçmemem gerekliymiş, ben de şimdi tekrar attım ama perşembe başlayacakmış bakmaya o günde sıra bana gelmez zaten günde 3-4 tane bakıyor çünkü. Beklemeyi de sevmem napsam çeksem mi? Önerdiğiniz birileri var mı şöyle detaylı uzun bakan ve tutturan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…