tellwe.com'da bakılan fallar!

Kimlere gonderdin simdiye dek?
Kredisi cok az kehriban super bekleyebilirsen.
Daha cabuk istiyorsan: chitra falinustasi byzmelek akrepgoz nakta seruven (gumuslu su) bende hepsi anda iyi. Gelecek beklemede. Ilk etapta aklima gelenler bunlar.
chitra byzmelek akrepgoz elysiaa medyumname salkımhanım eliftaskın :// nakta yada seruven mi olsun? Kehriban aklımda ona göndericem ama kahve falı göndericem şimdi onun için

Ecem23 baktiran var mi ona yollamayi düsünüyorum
Ecem23 bana bikaç gün sonra bakmıştı. Anda kötü diyemem ama geçmişte yaşadığım olayı gelecekte yaşayacakmışım gibi anlattı. Gelecek için vadesi var bişey diyemeyeceğim eylüldü vadesi. Bi de çok olumsuzdu falı. Kredisi de yüksekti diye hatırlıyorum o krediye değmez bence.

Bi kac kisi burda falinin ciktigini yazmisdi.. ondan ecem gecti aklimdan

Bi kac kisi burda falinin ciktigini yazmisdi.. ondan ecem gecti aklimdan
Bana daha önce yaşadığım bi olayı 3 vade (3ay) sonra yaşayacağımı söyledi. Baktırmamın üstünden 3 ay geçti ama o olayı tekrar yaşamadım tabii ki :) ama verdiği diğer vade eylül ortası o yüzden bi şey diyemeyeceğim henüz :)
Bi de ecem23 patladı diye yorumlar da var diye biliyorum forumda ama tabii her falcı için çıktı diyen de var patladı diyen de o yüzden bin küsur sayfadır konuşup duruyoruz :))

38 kredim var sizce kime göndereyim?
İstersen bir de Banu Yılmaz ı dene. Benim memnun oldugum, yakın geleceği ve karşı tarafı bilen nadir falcılardan. Kredisi de uygun. Yalnız kısa ve öz bakıyor. Ne görürse ilk başta söylüyor. Sorulara gec dönebiliyor ve uzun yazmıyor.

Oda dogru okadar fal baktim hic biri cikmadi bende :)

Banu Yılmaz'a ne falı baktırmıştın?

chitra byzmelek akrepgoz elysiaa medyumname salkımhanım eliftaskın :// nakta yada seruven mi olsun? Kehriban aklımda ona göndericem ama kahve falı göndericem şimdi onun için
Nakta riskli begenen az. Denemek iatersen sen bilirsin arat forumda ve kredisi yuksek. O yuzden seruven e at demeyi tercih ederim :)
Bu arada tekrar belirteyim gelecek hep beklemde daha vade gelmedi bende hicbirinde.

Tellwe'de falcilar, iade ettikleri faldaki bilgileri ya da diger bakilan fallari goruyor mudur?

Burada denemek için falcı hesabı açan arkadaşlar vardı onlar daha iyi bilir ama benim hatırladığım falcılar bir kişiye sadece kendi baktıkları falı görebiliyorlarmış diğer falcıların yorumlarını okuyamıyorlarmış

Peki, buradan su sonuca varabilir miyiz, kendi iade ettikleri falin degayini gorebiliyorlar?
Sundan soruyorum, bi falciya ben haftalar oncesinden detay vererek bakim gondermistim. Ancak enerji alamadim gibisinden bi nedenle iade etti. Simdi ise detay vermeden cok yuzeysel bilgi vererek yine bir bakim gonderdim. Cok tahmin edilesi bir sey olmadigi icin, cuk oturttuda, saglama yapmak durumunda kaliyorum..

Ben bilmiyorum hiç ama görülebiliyordur belki. Sonuçta kendisine gelmiş fal. Ama görünmeme ihtimali de var kesin bir şey diyemem o yüzden. Belki fal hesabı olan arkadaşlar biliyordur durumu onlar açıklarlar sanırım. Hangi falcı bu acaba?

Ona bir türlü baktıramadım kısmet olmuyor
Gercekten kismet olabilir. Ama cekme falini. Dursun. Kac gun beklersen. Ama enerji tutmadi iade etti diyorsan, ona bir sey diyemem. Ama bi sekilde de enerjini tuttur

Eger ki dedim ya hani, onceki fallar, iade fallar olayi yok ise, cok ama cok iyi bakti. Ama arada detaylari bilmesi de imkansiz. Tahmin edilemeyecek seyleri bile bildi diyebilirim. Bakalim gelecekte soyledikleri olacak mi. Benimki uzun bi vade..

Ben yolladım bir kez iade etti tek kart seçmemem gerekliymiş. Sonra dediği gibi yaptım fakat cuma günü falan bakabilecekti ben de bekleyemiyorum öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…