tellwe.com'da bakılan fallar!

Arkadaşlar ben chitraya yine fal attım. Sizce geri çekeyim mi? Çünkü bende patlamıştı. Kalsın mı yoksa yorumunu mu göreyim. Tespiti var mı diye.
Benim daha vadem gelmedigi icin patlayan falim (ay insallah patlamasin zaten) olmadi. Ama bir kez patlayana atmazdim herhalde. Simdi gelecekle ilgili soylediklerine inanabilecek misin? Gerci burada daha uzun baktiranlar belki faha iyi tavsiye verir. Acaba mesela 3 faldan biri patladi ama 2 si cikti falan oluyor mudur? Belki de?

Benim bütün baktırdığım falcılar seviyor dedi. Bir tanesi olumsuz demedi emin ol her biri farklı falcıydı hatta yazdım. Ancak biri de mi sevmiyor demez ki. Deli oluyorum. Geri çekeyim o zaman ://

Benim bütün baktırdığım falcılar seviyor dedi. Bir tanesi olumsuz demedi emin ol her biri farklı falcıydı hatta yazdım. Ancak biri de mi sevmiyor demez ki. Deli oluyorum. Geri çekeyim o zaman ://
Bence yani. Cok da bildigimden degil ama belki baska birine sans versen diye. Madem patladi kehriban i denedin mi? Kisa yaziyor ama burada cikti diyeni var. Arat bir istersen. Aslinda gonlunden kim geciyorsa ona at yaa ben simdi seni yanlis yonlendirmek de istemem. Kelin ilaci olsa

elysiaa diye bir falcıya gönderdim onu bekliyorum. Umarım iyi çıkar. Kehribana da atacağım. Oda aklımda.

Telwe yönetimine mesaj attım ve Medyumname' nin sahteciliğini anlattım. Cevap: "biz eski mesajları okuduğunu bilemeyiz ki. Okumadım, duru görü ile fal baktım derse ne olacak? " Yorum yapıp iade isteyin dediler ama yorum hakkım yok! Yaptığı yanına mı kalcak? Sinir oldum yaa. Eski mesajların ekran görüntülerini gönderdim mail ile. Ses yok.

Ben de falaniyethakkaniyetin kopyala yapıştır gönderdiğini söylediğimde böyle bir cevap almıştım

Ben de falaniyethakkaniyetin kopyala yapıştır gönderdiğini söylediğimde böyle bir cevap almıştım
Falaniyethakkaniyet bana dua onermisti. Bir de kendini sevgi pıtırcığı sanıyor bu şekilde kotarmaya çalışıyor. Dediği hiç bir şey çıkmadı, dediği şeylerde flu zaten herkese uyar cinsten. Vade sorunca söyledi anca ve tabii ki tutmadı.

Bir de biz yanlış bir şey yapmışız gibi terbiyesizlik yaptığımızı falan söylüyor emek harcıyormuş. Asla tavsiye etmediğim kişilerden biri

Sende anda nasıldı? İyi miydi
Özellikle falı tekrar açıp okudum şimdi. Anla ilgili hiç bilememiş maalesef. Benim sorumda verdiğim bilgiden yürümüş ama olmamış. Bir de çevremdekilerden birini tanımlamaya çalışmış ama ne oyle biri vardı, ne gecen süreçte oldu ne de tarif ettiği olaya benzer bir durum yasamadım. Bir daha atmam yani. Senin geldi mi fal yorumun? Beğendin mi? Hani senle enerji durumları uyar, günündedir...

Benim tarot falimda "fincaninizin dibinde gorunen..." diye bir cumle vardi. Zatenfalda hicb sey yoktur. Iyiligimi dileyip iyi olacak demis :) fincan demissiniz deyip iade istedim. Etmisti.

Açıkçası ne bileyim bana kişilik özelliklerinden dolayı doğru şeyler söylemiş. Hani iyiydi. Hem olumlu hem olumsuz konuştu gibi gibi. İstersen özelden açıklamayı yaparım :)

kısaca bende fal mevzusuna değinmek istiyorum.. pahalı falcıların bi kısnına baktırdım hepsi komple patladı olumsuz konusanlar mı dersınız pembeciler mi dersiniz kopyala yapıstırcılar özellıkle cok sevılen bı falcı vardı ona arada fal atıyorfum aa kadın nasıl nokta atısı yapıyor dıyordum bıgun kuzene tavsıye ettım oda baktırdı bı baktık ıkımızede aynı fal sadece adlarımızı bırde tarıhlerı 1 ay ılerı atmıs ondan sonra guvenım gıttı nakta ya cokca fal attım onun hep farklı bı enerjısı vardı evet cuk oturttu dedıgım konusmaları hep oldu fakat ozellıkle son fallar cok cok tutarsızdı.. oda bir husran oldu.. yanı ben patlamıs sayıyorum giden paralara oldu.. fal tutturuyormus falan hıkaye gaybı Allah bılır onlar bır tahmın yurutup atıyorlar % 50 lik tutturma kısmı var tutarsa aa tuttu zaten kalıplasmıs fal sorularımız bıle dıyorum ya kadın bı fal metnı olusturmus sadece ısmı degstırıyor yolluyor ustelık o yolladıgı falıda cok begenmıstım vay anasını ne kadın be demıstım o verdiğiniz paralarla gezin tozun en azından deşarj olursunuz vadelerı beklersenız ooo sımdı naktanın bana verdıgı sayısız vadelerı yazarsam olmaz belkı tanır eder o yuzden bu samımı yorumumu dıkkate alınız canlarım cok cok promosyon atın içiniz soğusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…