tellwe.com'da bakılan fallar!

Muamma iste orasi. Bende super otesi idi. Kullanici isimlerim farkli heryerde. Facebook 2 yildir kullanmiyorum. Fena detaylar verdi. Eger tellwe teknik ekibinden (yani baska falalri ve sorulari gorebilen biri) gizlice falci olarak sizmis biri degilse super bir falci anda tabi. Gelecek beklemede. Ama arastirip buluyorsa dolandirici. Zaman gosterecek yeni falci oldugu icin daha herkes beklemede. Deneyeceksen geceyarisindan sonra at ve sira uzunsa geri cek derim.
Bu arada kendim bir gelisme yasarsam baska kimseye baktirmadan medyumname ye atmak denemek istiyorum. O zaman sanki kesin bir fikrim olur diye dusunuyorum. Oyle bir sey olursa yazarim buraya zaten falimi alinca.

Beğendin mi peki?

Şimdi bekleyen 3 falın var yani hayırlısı....

Kızlar sınavım vardı giremedim şimdi gördüm :) nakta biliyorsunuz pek ısınamadım o kadına :) ama hakkını yemem gönderdiği fal kötü değildi. yanıldığı noktalar vardı yani olay doğru olsa bile gidişatı yanlıştı. ama fala başlar başlamaz burcuyla babamı tarif etmiş mesela, bir de yaşadığım bir olay var onu doğru bilmiş ama sebebi yanlış gibi. kötü değildi ama çok iyiydi de diyemem bir de soru sordum cevap verip sonunda oylamamı istemiş öyle olunca da pek ısınamıyorum zaten memnun kalınca hemen 5 yıldız veriyoruz

Bu arada Geysu'yu 2 gündür bekliyordum bugün iade etmiş. Bir kart seçip seçimi ona bırakmıştım o tek kart bakmıyormş galiba. :KK43: Daha da yollamayacağım sanırım perşembe-cuma müsaitmiş o kadar bekleyemem. Önerdiğiniz birileri var mı?

Falci gecmisimiz cok benzer. Beraber beklemeye devam ediyoruz galiba :) seruven in sesli olmasini isterdim benim falim yaziliydi ama iyiydi. Humeyra ya yakin aralikla 2. Fali atmamani tavsiye ederim. Vadelerin nasil benzer mi ve ne zaman? Daha ince sormus olabilirim bu soruyu :KK43: aratma yapmadan soruyorum.

Evet gerçekten öyle, çıkarsa beraber kutlama yapalım :) yazılıdansa bence de sesli daha iyi, konuşmuştuk daha önce yazılılar bide büyük harfli kısacık oluyo diye. Olsun canım sorun tabii, temmuz, ağustos gibi verdikleri vadeler öyle hatırlıyorum ama dinler yine söylerim

Ben kacirdim sanirim. Senin cikan falin var mi? Kimin fali?

Geysu nun daha önceki falında söylediği bir nokta vardı hiç önem vermediğim, iş ya da arkadaş çevrenden biri sana kafayı takacak dikkatli ol demişti. Bende beni kim ne yapsın diyordum :) ama gerçekten çevremden birinin bana beni hiç tanımıyormuş tanışmak istiyormuş gibi mesajlar attığını farkettim

Kızlar sınavım vardı giremedim şimdi gördüm :) nakta biliyorsunuz pek ısınamadım o kadına :) ama hakkını yemem gönderdiği fal kötü değildi. yanıldığı noktalar vardı yani olay doğru olsa bile gidişatı yanlıştı. ama fala başlar başlamaz burcuyla babamı tarif etmiş mesela, bir de yaşadığım bir olay var onu doğru bilmiş ama sebebi yanlış gibi. kötü değildi ama çok iyiydi de diyemem bir de soru sordum cevap verip sonunda oylamamı istemiş öyle olunca da pek ısınamıyorum zaten memnun kalınca hemen 5 yıldız veriyoruz

Umarım sınavın güzel geçmiştir :)

Bu arada Geysu'yu 2 gündür bekliyordum bugün iade etmiş. Bir kart seçip seçimi ona bırakmıştım o tek kart bakmıyormş galiba. :KK43: Daha da yollamayacağım sanırım perşembe-cuma müsaitmiş o kadar bekleyemem. Önerdiğiniz birileri var mı?

Falınustasına baktırmış mıydın? Kısa ama öz bir faldı onu önerebilirim

İyi geçti diyebilirim teşekkür ederim :) evet ona baktırdım baya iyiydi bana. Farklı birine atmak istiyorum ama uzun ve detaylı olmasını istiyorum :/

Sevindim umarım sonucu da istediğin gibi olur :) hadi ya, o zaman Birkerebir diycem ben de çok tutarlıydı ama uzan zamandır sistemde yok. Eveline var bide o da uzun bakıyor gelecek beklemede tam bir vade vermedi ama detaylı yazmıştı.

Geysu ya at bence kahvesi çok iyidir...Eveline ve birkerebir yoklar şimdilik...

Farklı konuşurlar zaten 2 hesap açan kişilet biri olumlu derken diğeri olumsuza bağlar genelde böyle bilinir ama yinede bilemem...
Hadi yaa... Hic boyle dusunmemistik biz :KK43: elemistik o ihtimali. Ama konusma ve yazi bicimleri de farkli bence. Bilemiyorum...
Ah simdi aklima geldi baska biri de nakta harici baska bir falciya sordugu sorunun cevabini almisti. Zaten o zaman acaba teknik ekipten biri mi sizdi diye dusunmustum.

Son düzenleme:
Hadi yaa... Hic boyle dusunmemistik biz :KK43: elemistik o ihtimali. Ama konusma ve yazi bicimleri de farkli bence. Bilemiyorum...
Ah simdi aklima geldi baska biri de nakta harici baska bir falciya sordugu sorunun cevabini almisti. Zaten o zaman acaba teknik ekipten biri mi sizdi diye dusunmustum.
Aynen dediğim gibi fal soruları bir tek teknik ekip görebilir çünkü ama bende öyle bi durumda yokken bu kadar iyi fal gelmesi şaşırtıcı açıkçası vadede yok ki bende nasıl anlayabiliriz yoksa çok iyi faldı :KK43:( Birine denettirsek 30 tl de az değil ki yanii....

Aynen dediğim gibi fal soruları bir tek teknik ekip görebilir çünkü ama bende öyle bi durumda yokken bu kadar iyi fal gelmesi şaşırtıcı açıkçası vadede yok ki bende nasıl anlayabiliriz yoksa çok iyi faldı :KK43:( Birine denettirsek 30 tl de az değil ki yanii....

Kizlar simdi tekrar okudum falimi digerini de dinledim bendede nakta ve medyumname tamamen ters konusmuslar biri olacak biri olmayacak baskasi olacak demis

Bende nakta ve medyum name aynı kişi değil diyorum. Yazılı yada sesli farketmiyor tarzları çok farklı.Bu arada naktanın falını tekrar dinledim gelecekte 2 konuda şimdiden patladı bende. Biri 8 Haziran'da sporla uğraşan eski sevgilinden haber alacaksın demişti öyle birşey olmadı diğeri de meslek çevrenden biriyle yakınlık demişti olması mümkün değil kadınlarla çalışıyorum ben :KK66:

Bende b gelisme olursa deneyecegim kimseye b sey soylemeden :) yazarim buraya sonucu. Bakalim henuz b gelisme yok ki...

X