tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben onu aklimda iyi diye yazmisim. Simdi fali okuyunca icim sisti yaa. Sonu olumlu soylemis. Ama buyu var falan demesi cok karartmisti icimi. Benimki cok objektif bir yorum olmayacak ama hisleri var bence. Kredisine ve buradaki gecmisine bak istersen. Kehriban kredisi cok uygundu ve kesinlikle beklemeye deger bu arada.

Astrolilith ben de begenmistim. Bir de humeyra cok iyiydi. Ama ilk fali icin diyorum. 2. Kez attigimda humeyra ya hayal kirikligi oldu. Can da iyiydi ama diger diyemem. Bazi yerlerde tutmayan seyler vardi. Gelecek heeeep beklemede...

Kehriban çok övüldü diye fal atmıştım fakat benim fal gerçekten çok kötüydü
Hiçbir ayrıntı hiçbir bilgi yok sadece "o kişi çok iyi ailesi de çok iyi siz şimdi görüşmeseniz de ilerde evleneceksiniz, zaten o da seni çok beğeniyor, senin nasıl biri olduğunu biliyor" gibi en fazla 2 paragraflik bir yazıydi. Aynı kehribandan mi bahsediyoruz anlamadım

Hosgeldin :) yorumlar icin

Hosgeldin :) yorumun icin tesekkurler. Vadelerin nasil? Begendiklerinde ortak mi vadeler?

Astrolilith ben de begenmistim. Bir de humeyra cok iyiydi. Ama ilk fali icin diyorum. 2. Kez attigimda humeyra ya hayal kirikligi oldu. Can da iyiydi ama diger diyemem. Bazi yerlerde tutmayan seyler vardi. Gelecek heeeep beklemede...
Aynen geleceği takmıyorum artık falı okuduktan sonra dönüp bakmıyorum, etkilenmekten korkuyorum bir yandan ama bir kaç ay sonra dönüp bakacağım kim tuttu diye hep meraktan :)

Aynidir tabi de tutmadi demek enerjiniz uzuldum bana fali uzun degil ama ozlu yazmis. Konsantre buldum ben :) nerelerdesin yoktun sanki bir suredir? Cikan fal var mi :)

Aynidir tabi de tutmadi demek enerjiniz uzuldum bana fali uzun degil ama ozlu yazmis. Konsantre buldum ben :) nerelerdesin yoktun sanki bir suredir? Cikan fal var mi :)

Evet bir süre giremedim,
meşguldum... Ilkay gür'e fal gönderdim bu arada günler oldu bekliyoruz falin yorumlanmasini. nedense o kadına güveniyorum, diğer falcılara o kadar güvenim yok.

Şimdilik çıkan eden yok ama bana chitra harici herkes o kişi dönmeyi düşünmüyor dedi zaten
Birtek chitra haziranda iletişime geçecek dedi Ama Ben pek inanmadım.
Bir de geysu bana tanışacağım iki kişi tarif etmiş ama daha ortada yoklar

kehriban aklımda onu deneyeceğim o uygun zaten:))

Hayır sormamıştım. Dış görünüşün ile ilgili estetik operasyon geçirmişsin dedi ve doğru bildi 3 gün önce burun ameliyatı oldum. Şok oldum cidden.
Derin de bana bacak ağrısı çekiyorsun, oturacak yer arıyorsun sürekli dedi ya. Doğruydu. Sporda bacaklara yüklenince kaslarda zedelenme olmuştu. Şaşırdım.

withoutyou soyleme geregi hissettim. geysu bende ani bildi ama sorunun kaynagi konusunda feci cuvalaldi. Sorunun kaynagi olarak is stresi ve esimin ailesinden sorumsuz bir genc yuzunden oldugunu soyeldi. Hic ilgisi yok. Sorudugmsa belki de isten biridir bu genc dedi. 3 4 hafta daha soguklugunuz surecek sinra duzelecek sogukluk demis ama okudugumda boyle olmayacagini biliyordum zaten. Falimin tarihi 10 Mayis. Pek cok insanda super cikan geysu bana iyi gelmedi yani... Nazik biri kesin katiliyorum ve haber vermisti bana da ne zaman bakacagini, fali da uzundu detayliydi ama tutmadi iste bende

Saat 12 olsun atacağım bakalım bana nasıl olacak. Seninle genelde tutuyor beğendiğimiz falcılar aslında. Bir de acaba Chitra'ya sormak istediğim bir konu var ona da atsam mı diye düşünüyorum

Ah ben enerjimi toplayip su vademi yakina bir cekebilsem keske...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…