tellwe.com'da bakılan fallar!

Yok artık. Medyumname 3 gün önce ameliyat olduğumu bildi. Ne desem bilemiyorum.
Kızlar rumuzunuzu farklı yapın bence. Ben de senin profiline bakıp güzel bir fal bakabilirim o zaman

Zaten bu başlığa biri bir falcı ismi atıyor ortaya, sonra herkes yolluyorum falan diyor. O da tek tek burdan baksa gayet güzel sallar bence. O yüzden rumuzunuzu farklı yapın bence. Benim rumuzun orada farklı ve birkaç falcı haricinde hiç öyle şok olduğum falcı olmadı tellwe'de. Bence önemli olan asıl nick /rumuz. Çünkü adını soyadını yazsan da (sıradışı bir isim değilse) seni bulması çok zor aynı isimden yüzlerce kişi var Facebook'ta.

O birjac falci kim bu arada?

Benim farklı ve facebookla hiç ilişkisi yok yani...

Daha önceden yazmıştım en favori 2 falcı benim için cherrycoco ve azizeninsesi

ben medyumname ye baktırmadım ve bilmiyorum medyumname için yazmadım zaten, genel olarak tavsiyede bulundum
Pahalı olmasa sende dene derdim ama diyemem:))Azizenin sesi isimli kişinin bir çok profili varmış tellwede öyle okumuştum kk da bilemiyorum...Cherrycoco ya da baktırmadım bilmiyorum yorum yok o yüzden...

Daha önceden yazmıştım en favori 2 falcı benim için cherrycoco ve azizeninsesi

ben medyumname ye baktırmadım ve bilmiyorum medyumname için yazmadım zaten, genel olarak tavsiyede bulundum
Seninle falci enerjimiz hic tutmuyor demek ki. Her ne kadar bende ikisi de diger pekcok falci gibi eylul dese de fallarinda (cherry e 4 kez baktirdim sanirim en son 2 falda eylul vadesi verdi. Ilk. 2 falinda vade temmuz gibiydi) beni sasirtan ve nokta atisi olan hic birsey yok. Onlara atmam tekrar.

Ben selen su fali icin uye olmustum tellwe ye. Ona hic baktiramadim. Sonra cherry ilk attigimdir. Tecrubesizligimden kisa surelerde diger 3 fali attim sonra yine. Simdiki aklimla atmazdim yani.

olabilir ya gerçekten öyle oluyor mesela benim beğendiklerimle senin beğendiklerin zıt olabiliyor enerjiyle alakalı sanırım. bende de cherry le azize yakın vade vermişti ama aynı kişi olduklarını sanmam

Peki senin en beğendiğin kimler tellwede..Ben tellwede bikaç isime baktırdım başka kimse bilmiyorum...

olabilir ya gerçekten öyle oluyor mesela benim beğendiklerimle senin beğendiklerin zıt olabiliyor enerjiyle alakalı sanırım. bende de cherry le azize yakın vade vermişti ama aynı kişi olduklarını sanmam
Bence de ayni degiller. Ay bak azizenin falini tekrar okudum da bana affedersen duzelirsiniz falan demis. Durumu cok ters gormus ama eylul vadesi vermis yine de.... Ben affedeceksem zaten ne diye fal baktirayim oyle bir durum yok zaten affedecegim falan...

Peki senin en beğendiğin kimler tellwede..Ben tellwede bikaç isime baktırdım başka kimse bilmiyorum...
Benim begendiklerim (tartismali olan medyumname ve nakta yicok begendigim halde haric tutarak yaziyorum. Nakta dolandiricikla suclanmadi tabi ama cok kisiye negatif imis fali)
Chitra kehriban seruven (gumuslu su) rhea falinustasi byzmelek (canliya gitme) akrepgoz (1 kere baktirmak sartiyla) bir de falinustasi. Baska baktirdigim cok var yorum istersen sor mesela diger baktirdiklarim:
Ecem23 el3 kocaalem firuzzee azizeninsesi geysu deryahatun cevaplar cherrycoco nurgamze kassaminevra zanale assyranta1 (ay bunu sorma bende cok olumsuzdu) hades hissiyatt falaniyethakkaniyet (kopyala yapistir geldi) taraca (alakasiz geldi 1 yildiz verdim iade etti) yesilcingene

yesilcingene bana bakmıyor :)Rhea yı denemek istiyorum ama bilmiyorum yine de şuan indirimde olması cazip geliyor bana....

Selam kızlar, ben yeni üye oldum arada okuyorum burayı, şimdi sizinle fal deneyimlerimi paylaşıcam :)
Son iki aydır epey bir fal baktırmışım, en sonunda uygulamayı sildim ama ara verip tekrar yüklicem büyük ihtimalle.

Nakta : karşı tarafı ve uyumumuzu genel olarak iyi analiz etti, ama ayrılma nedenini bilemedi. Gelecekte iki yol gördü, vadesi var.

Geysu : Karşı tarafı ve beni detaylı bir şekilde analiz etti, hisleri güçlü. Ayrılma nedenini göremedi ama davranışları bildi. Vade için zaman var daha.

Medyumname : Şişirilmiş bir balon. Çok genel konuştu ama diğerlerine benzer vade verdi.

CherryCoco : enerjisini iyi hissettim, karşı tarafın ve çevresi hakkında anlattıkları mantıklı görünüyor, sorulara da cevap veriyor. Hisleri var diyebilirim ama gelecekde net değil.

Fallarkralicesi : liseli yorumu gibi bir fal.

Chitra : benim ve karşı tarafın davranışlarında doğru tespitlerde bulundu. Gelecekte başka birini gördü, vadesi var.

Gaiptensesler : Ukala ve terbiyesiz, sinirden sildim falı, hatırlamıyorum bile.

Yesilcingene : bir şey hissetmediği için iade etti.

Asmara : Boş konuşuyor, uzun yazmış ama içerik yok, az puan verince iade etti.

Taraca : Durumu bildi gibi ama emin de değilim.

Falinustası : an için pek bilemedi, iletişiminiz olacak dedi ama zaten iletişimimiz var diye belirtmiştim.

Bu arada basirly astrolilith ve adrian'ı denedim.
Adrian geçmiş ile alakalı o kadar nokta atışı yaptı ki şok oldum, hiç bir tellwe falcısı bu kadar şey bilmemişti. Gelecek ise beklemede.
Astrolilith'e astroloji baktırdım ki asıl ilgilendiğim konu astrolojidir, biraz tekrar ediyor ama genel olarak analizi iyi, vade beklemede.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…