tellwe.com'da bakılan fallar!

Buradaki rumuzunla ayni mi tellwe diye sordum ama simdi medyumname sayfasina baktim yorumlara. Rumuzun ayni. Buradan arasa bulur operasyonla ilgili msj yazmissin tarih de vermissin bilemedim simdi o mu bildi buraya mi bakti (
Hayır sormamıştım. Dış görünüşün ile ilgili estetik operasyon geçirmişsin dedi ve doğru bildi 3 gün önce burun ameliyatı oldum. Şok oldum cidden.

Buradaki rumuzunla ayni mi tellwe diye sordum ama simdi medyumname sayfasina baktim yorumlara. Rumuzun ayni. Buradan arasa bulur operasyonla ilgili msj yazmissin tarih de vermissin bilemedim simdi o mu bildi buraya mi bakti (
Suyu ısındı medyum name kardeşimizin bu kadar bilmesi mümkün değil Fazla ümit bağlamayın arkadaşlar ben şüphelenmeye başladım artık ondan :/

Suyu ısındı medyum name kardeşimizin bu kadar bilmesi mümkün değil Fazla ümit bağlamayın arkadaşlar ben şüphelenmeye başladım artık ondan :/
Her ne kadar bende bir detayi bilemzdi diye dusunsem de ben de ayni durumdayim. Bu estetik olayi fazla suphe cekici gercekten gercekten iyi falciysa bile birtek seyde bile arastirip bakip yaziyorsa bitti iste butun guven olayi!!! Kizlar burada ve tellwe de ayni rumuzlari kullanmamaya calisin cidden. Buraya yazdiklariniz falcilar icin diger butun sosyal medyadan daha detayli ve asil fal icin ne beklediginizi vs buradan toplayabilirler

Benim Tellwe kullanıcı adımla buradaki aynı değil. Facebook'a giriş mailim yine tellwe ile aynı değil ama birşeyler var. Kadın bir açık buluyor ki bunu kullanıyor. Kendisine başka fal atmayı düşünmüyorum artık.

Yazmicaktim ama duramadim. Medyumname nin bana yazdigi fali isteyen herkese yollarim. Leyla_vazgecti74 yolladim, kisa ve genel bi faldi. Hic bi tespit yoktu. Simdi enerjin uymadi filan da söylemeyin. Zaten benim falimi kac saat beklettirdi. Bana inandirici gelmedi bu kisi.. zaten ben olumsuz yorum edince hemen iade etti

Tellwe de sorulariyla fazla bilgi vermemis, buradaki rumuzuyla tellwe de aynisini kullanmayan ve medyumname den iyi fal alan varsa yazabilir mi? En yakin vademiz temmuz agustos su an? Var mi vadesi daha az olan?

Ben zaten umarim artik hic fal atmak istemiyorum kimseye ama kafam takili kaldi bu olaya. Benim de aynen senin gibi hepsi farkli bulamaz beni ama ??? Bilemiyorum...

Senin falin gercekten kisa ve cok genel. Hatirliyorum hatta altina kisa oldu biliyorum ama gorduklerim net bunlar demis. Begenmemekte ve iade almakta sonuna kadar haklisin. Ama senin falinda dolandiricilik kokusu yok. Yetersiz bir fal sadece. Aslinda su an sorun, bakamadiklari degil fazla iyi baktiklari(

Bende aynı şeyleri düşündüm tellwe teknik ekipten ancak fal detaylarımız görülebilir diye...Çünkü benim medyumnameye attığım hesap başkaydı yeni açtığım bi hesaptı..Ve mesleğime kadar herşeyi bildi...Tellwede hiçbir falcı diğer falcıların sorularını cevaplarını göremez bundan eminim..Ancak ve ancak teknik ekipten biri değil ise...Ve medyumnamenin bildikleri hiçbir falcıya vermediğim detaylardı...çok tuhaf...Ve şöyle bi durum var Vip falcı olmadan 30 tl ye fal bakamaz bu benim kafamı çok kurcaladı....

Kesinlikle tellwe ve burada aynı nicki kullanmayın benim ikisi de aynıydı buradaki nickimi değiştirdim sırf o yüzden. Bir de evet şüphe uyandırıcı durumlar var fakat dediğim gibi bana söylediği şeyler kesinlikle bir yerlerden bulabileceği şeyler değildi başka baktıranlar varsa bulamayacağı bir detay söyledikleri onlarda yazarsa iyice emin oluruz

Zaten vipfalcı değil mi? Profilinde öyle yazıyor. Bir de sana söylediği şeyler hiçbir yerden bulamayacağı şeyler miydi? Buradaki isminle orası aynı mı?

Zaten vipfalcı değil mi? Profilinde öyle yazıyor. Bir de sana söylediği şeyler hiçbir yerden bulamayacağı şeyler miydi? Buradaki isminle orası aynı mı?
Evet hiçbiryerden bulamayacağı şeylerdi..Yeni bakım yapan bir falcı nasıl vip olucak onu anlamadım neyse...Hayır burdaki ismimle aynı değil ki zaten burda ne anlatıyoruz ki allah aşkına:))

Evet hiçbiryerden bulamayacağı şeylerdi..Yeni bakım yapan bir falcı nasıl vip olucak onu anlamadım neyse...Hayır burdaki ismimle aynı değil ki zaten burda ne anlatıyoruz ki allah aşkına:))

Burada bdv'de bir sürü kişi hayatını anlatıyor o yüzden isim aynı olsa bulabilirler

Burada bdv'de bir sürü kişi hayatını anlatıyor o yüzden isim aynı olsa bulabilirler
evet te bdv ye hiç yazmadım ben hiç bi şekilde ancak ve ancak teknik ekipten olacak oturup ip adresten filan tüm sosyal medya hesaplarıma girecek ki ancak bu bilgileri öğrenecek ki bi fal içinde değmez fal başına 9 tl kazanmak için:))))

Haklisin oyle tabi de... Zamanla gorecegiz bakalim. Fali okuyup duruyorum zaten surekli off yani off

olsa olsa geysu olabilir ama o da bende bu kadar detay bilmez bilmiyor yani..Kaldı ki farklı bi hesap açmıştım yesilcingene için yine bakmadı bana bende medyumnameye attım burdan okuyunca...çok ilginç ama bi daha atmam herhalde şüphesi bile kötü...Aklıma nakta geldi acaba mı şimdi de:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…