tellwe.com'da bakılan fallar!

Saat 12 olsun atacağım bakalım bana nasıl olacak. Seninle genelde tutuyor beğendiğimiz falcılar aslında. Bir de acaba Chitra'ya sormak istediğim bir konu var ona da atsam mı diye düşünüyorum
Sen durmuyorsun yaaa... Bu son bu son :KK66: Saka bir yana chitra benim de aklimda gecti bugun. Ama atmadim tebrik ediyorum kendimi :)

!!! Kızlar. Geçen sene ilk üye oldupumda yani acemilik zamanlarımda açtığım üyelikteki kullanıcı adım ile telwedeki kullanıcı adım aynıymış. 2 ay kadar sonra isim değiştirmişim ama o arada bazı ayrıntılar vermişim kendimle ilgili. Googleda o kullanıcı ismiyle aratınca eski msjlar çıktı. Ben unutmuştum bile. Medyumhane tarafından çok fena keklendim!!!

!!! Kızlar. Geçen sene ilk üye oldupumda yani acemilik zamanlarımda açtığım üyelikteki kullanıcı adım ile telwedeki kullanıcı adım aynıymış. 2 ay kadar sonra isim değiştirmişim ama o arada bazı ayrıntılar vermişim kendimle ilgili. Googleda o kullanıcı ismiyle aratınca eski msjlar çıktı. Ben unutmuştum bile. Çok fena keklendim!!!
Hepimiz keklendik yalnız değilsin :))

!!! Kızlar. Geçen sene ilk üye oldupumda yani acemilik zamanlarımda açtığım üyelikteki kullanıcı adım ile telwedeki kullanıcı adım aynıymış. 2 ay kadar sonra isim değiştirmişim ama o arada bazı ayrıntılar vermişim kendimle ilgili. Googleda o kullanıcı ismiyle aratınca eski msjlar çıktı. Ben unutmuştum bile. Çok fena keklendim!!!
1 yil oncesini bulmus olabilir medyumname diyorsun yani? Yaa biz dolandirildik mi yaa. Hayir hem para hem umut yani :KK43:

Offff :KK43: keyfim kaçtı :/
Ama hala söylüyorum benim hakkımda söyledikleri hiç bulabileceği şeyler değildi yani nasıl oluyor anlamadım
Bak soyle soyleyeyim sana. Hirsiz hep calmaz arada bir parasini odeyip de alabilir yani :)) sen dolandirilmamis olabilirsin :KK66: ayrica senin ilki zaten promosyondu :KK70: bosver cikar belki ayrica. Bozuk saat misali :KK66:

1 yil oncesini bulmus olabilir medyumname diyorsun yani? Yaa biz dolandirildik mi yaa. Hayir hem para hem umut yani :KK43:
Taklaya geldik gerçekten :KK43:
Bana 15 dakikada göndermişti yorumu ama o sürede kadınlar kulübünde yazıp bazı mesajları okuması yeterli. Adamın karakteri, velayet sorunu, adamın bazı söyledikleri, ani ayrılış. Mal gibi yazmışım bunları acemilikte. Çok kızdım kendime de medyumnameye de...

Taklaya geldik gerçekten :KK43:
Bana 15 dakikada göndermişti yorumu ama o sürede googleda yazıp bazı mesajları okuması yeterli. Adamın karakteri, velayet sorunu, adamın bazı söyledikleri, ani ayrılış. Mal gibi yazmışım bunları acemilikte. Çok kızdım kendime de medyumnameye de...
Ama bende goofle edemez. Sadece tellwe de baskalarinin fallarini gorurse bilebilir. Ben yine teknik ekipten birinin oldugu suphesine geliyorum ya.

Arkadaşlar ben koymuştum falımı buraya hiç bir şey yoktu falimda klasik sakız fali ydi gece birden sonra atmıştım birinci sırada gösteriyordu bana mesaj yazdı duru görüyle destekliyorum uzun sürüyor yarın baksam olurmu diye uzun baktığı fal başı tanıtım ardı yok 25 tl yazık günah yani

Pardon google değil kadınlar kulübünde aratınca çıktı. Yanlış yazmışım. Ki ilk bakılacak yer de burası.
Bende b da curuyor cunku rumuzum en bastan ayni. Tabi rumuz ayni olursa tepside sunuyoruz bilgilerimizi o ayri :KK43:
Benim bilgilerimi ancak ya sistemi hackledi ve butun falcilardan bilgi topladi ya da zaten hacklemesine gerek kalmayan biri zaten gorebiliyordu (bkn teknik ekip)

Bende b da curuyor cunku rumuzum en bastan ayni. Tabi rumuz ayni olursa tepside sunuyoruz bilgilerimizi o ayri :KK43:
Benim bilgilerimi ancak ya sistemi hackledi ve butun falcilardan bilgi topladi ya da zaten hacklemesine gerek kalmayan biri zaten gorebiliyordu (bkn teknik ekip)
Ancak teknik ekip ama şu var ben hiç bir falcıya bu bilgileri vermedim ki....

Vadeleri cikarsa super aklanir ama gel gor ki o zamana kadar biz hinctan catlariz ve saglam gomeriz zaten :KK70: ciksin da biz utanalim isterim cok. (guzel seyler soyledigi fallar ciksin sadece, olumsuzluklar cikmasin... Cikacaksa!)

X