tellwe.com'da bakılan fallar!

Selenaya mailden baktırdım ama telwe falcısıymış galiba. Evet ben kadını bilmezken kadını tarif etti. Benim duyacağımı, bütün ipleri koparacağımı söyledi. Her yerden engelledim adamı. İpleri kopardım. Ekim ayında baktırmıştım. Ama öyle bir kadının varlığını duymadığım için selena bilemedi sanmıştım. Daha yeni öğrendim.
Bu olayi ogrenmen icin vade vermis miydi peki?

Selenaya mailden baktırdım ama telwe falcısıymış galiba. Evet ben kadını bilmezken kadını tarif etti. Benim duyacağımı, bütün ipleri koparacağımı söyledi. Her yerden engelledim adamı. İpleri kopardım. Ekim ayında baktırmıştım. Ama öyle bir kadının varlığını duymadığım için selena bilemedi sanmıştım. Daha yeni öğrendim.

Banada mailini atarmisin tsk ederim :) tellwe girmiyor sanirim artik?

Bu olayi ogrenmen icin vade vermis miydi peki?
Vade vermemişti. Vade vermeyince de pek inandırıcı gelmemişti. Aslında şöyle oldu. Sen bu kadını duyacaksın sonra ama adam kadından ayrılacak. Senin değerini anlayacak ve kaybetme korkusu yaşayacak, etrafında dönecek demiş. Ama sen sevdiği için değil boşlukta oldupu için uğraştığını düşüneceksin de demişti. Kadın tanıdığım biri ve gerçekten fena bir kadın. Muhtemelen birkaç ay çıkıp ayrıldılar ve o ara bana yanaştı. Ama ben belirsizlikten rahatsız oldupum için kapıları kapattım. Bana açık bir şekilde gelsin istedim. İşte şimdi de bitmiş bir ilişki olsa bile o kadını öğrendiğim için tüm iletişim yollarını kapadım.

Sana donerse haber verir misin. Fal orucumu bozunc atarim belki :)
Benim fikrim nakta ama atmadan once burayi arat.negatif yorumlar var cok nakta ile ilgili. Geysu anda iyi diyen cok ama bende andaki sorunu gormesine ragmen, sebebini bilemedi. Bana neden oldugunu bilmiyorsun cok uzuluyorsun demis ama neden oldugunu biliyorum cok iyi :KK43: seninle ilgiai yok aorunun demis falan cuvalaldi yani anda bende. Enerjisi futmadi. Her falci herkese baska cok kredi harcamadan forumda aratma yapmani oneririm.
Yanlis mesaji alintilamisim Deadpool Deadpool sana yazmak istemistim cevabi.

Anı iyi bilen, karşıdakinin duygularını, düşüncelerini bilen birini tavsiye edebilir misiniz kızlar ? Gelecek çıkmasa da olur.

Valla geysu derim. Son zamanlarda nakta onerilmis. Birkerebir geldiyse ona bakabilirsiniz. Gerisi cer cop hic para harcamayin, oyle her yazilana gidip bakmayin aratin forumda.

Valla geysu derim. Son zamanlarda nakta onerilmis. Birkerebir geldiyse ona bakabilirsiniz. Gerisi cer cop hic para harcamayin, oyle her yazilana gidip bakmayin aratin forumda.
Birkerebir gelecekte nasil.peki? Ben artik andan gectim gelecek derdindeyim asil :KK43: bir sure baktirmak istemiyorum ama birkerebir gelecekte iyiyse ona atarim ilk.

X