tellwe.com'da bakılan fallar!

Akrepgoz ve Firuze icin b sey diyemem ben begenmistim. Ama hissiyat tamamen tavsiye verir gibi yazmisti hic fal gibi degildi. Bu yildiz kaygisi cok rahatsiz edici yaa.

Ben bununla ilgili site yonetimine msj attim. Madem artik bana bakmayacaklar o zaman parami geri verin dedim. Nobetci yazan falcilar iade edemiyor onlara baktirin diye cevap geldi

arkadaslar ben naktaya baktırdım net şeyler söylemedi benle alakasız birini tarif etti hiç böyle bir tanıdığım yok bu kişiyle evlenicen dedi ama tarif ettiği kişinin özellikleri hiç hoşuma gitmedi inşallah çıkmaz :)) çok olumsuzdu içim kötü oldu

Bu arada cevaplarr a canli fal baktirdim. Anda iyiydi. Ama kredi bitsin diye tek tek gonderdi mesajlari sinir oldum.
Bende de byzmelek neredeyse her cumleyi salaga anlatir gibi 2 kere yazmisti. Offf cok gicik cok iyi biliyorum. Tellwe teknik destek veya yonetim cok duyarsiz bu belli!

Kendini olumsuza şartlayıp moralini bozma. Naktanın patladığı kişilerde oldu sadece fal bu. İhtimaller üzerine odaklı bişey

Olumsuzluklar kraliçesi diye değiştirsin bence adını sevgili nakta :/ Boşver takılma hiç.

Nakta akıl da okuyor olabilir bence, çünkü benim ilişkimle ilgili de karşı tarafın düşünceleri ile ilgili de detay verdi ama benim bilmediğim bişey söylemedi aslında. Ya da zaten karşı tarafın düşünceleri gerçekten benim tahmin ettiğim gibiymiş tesadüf oldu bilemiyorum :) o zaman ben de fal bakmaya başlıyım
Geleceği de çok karışık anlattı mesela...

Aynen bana da bi sürü şey söyledi gelecekle ilgili... 4 ay hiç bi şey beklemeyin dedi sonra 1 yıl sonra pişman olur ama dönmez dedi. Falın sonunda da 1 yıl sonra döner ama sen kabul etme dedi. 17 ay sonra çok değişecek ama bekleme dedi. Sonra aslında 5 yıl boyunca bu huyundan vazgeçmeyecek dedi. Kafam karıştı. 4 yıl sonra da evleneceğimi söyledi mesela ben şok :) (ve tam evlenmeyi düşündüğüm yaşı söyledi yani aklımı okumuş olabilir bilmiyorum)
Bana da seni çok beğeniyomuş ama utangaç buluyomuş dedi e bunu ben de biliyordum zaten

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…