tellwe.com'da bakılan fallar!

Ne falı baktırdın

Uzun mu bakmış peki kisa mı

Tellwe Seruven e gumuslu su baktirdim. Y yelkin tavsiyen icin tesekkurler. Kisa bir fal aslinda oyle destan yazmamis. Chitra gibi uzun ve detayli degil. Ama begendim. Ozellikle bir detayina agzim acik kaldi. Kimsenin bilmedigi bir seyi soyledi. Kredisi az degil. Ama paylasmak istedim. Vadesi cogunluk aldigim fallarla ayni. 4 5 ay demis. Beklemeye devam ben :)

Basirly astrolilith (5 basirly kredisi) begendim. Fal tarzi degil tabi. 25 dk lik bir ses jaydi ldim. Aldigim en uzun kayit. Soruma cevap verip astrolojik harita uzerinden gitmis. Ve gercekten beni anlatmis. Tezcanliliktan tutun da pek cok kisisel ozelligin gezegenler ve etkileriyle baglantisini vermis. Sahsen dinlemek bile cok iyi geldi. Evliligimle verdigi vade yine eylul cogunluk falci gibi :)

Kızlar falinustasi patlamadı haberiniz olsun... Arkadaşıma verdiği tarih birebir tuttu, baktıranlar varsa bilgilensinler isterim. Bu arada merlin senin söylediğin rhea'ya atıp atmama kararsızlığındayım
Tutan tarih nasildi? Gun mu vade mi vermisti?

Leyla sanırım sen falınustasının falının çıkmasını istemiyordun. Tam olarak tuttu arkadaşıma haberin olsun tarihi bile
Yok canim falinustasi bana olumlu idi. Ben bir tek assyranta1 den olumsuz duydum. Bak yine aklima geldi ya off o cok kotuydu. Yani aslinda anda iyiydi ve cok kibar guzel yazmis ama sonuc kotuydu ( cikmasin insallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…