tellwe.com'da bakılan fallar!

Tarihlere pek takılmam ama umutluda değilim eyer patladiysa tek kelime bile çıkmadı derim
Patlamamıştır inşallah Chitra
Kızlar falinustasi patlamadı haberiniz olsun... Arkadaşıma verdiği tarih birebir tuttu, baktıranlar varsa bilgilensinler isterim. Bu arada merlin senin söylediğin rhea'ya atıp atmama kararsızlığındayım
Patlamayan falları duyunca gerçekten çok mutlu oluyorum inşallah Chitra da bende patlamaz amin

Arkadaşlar merhaba. İş ile ilgili fal baktırmak istiyorum tellwe'de. Kime baktırmamı tavsiye edersiniz? İşle ilgili en doğru yorumları veren falcı kim sizce?

Kızlar rhea'ya baktırıp memnun kalan var mı? Ya da daha önce baktırmış olan? Ben de atacaktım ama biraz araştırayım dedim bu konunun 201. Sayfasında copy paste olduğu yazılmış. Bilemedim o yüzden

Nokta atışları var mıydı?
Nokta atislari evet var. Cok uzun bir fal degil ama bos degil. Sorularima yanit verdi. Benim tek sorun ettigim sey bende buyu oldugunu soyledi. Isinin ehli biri tarafindan bozulmasi gerektigini soyledi. Bu sekilde konustugu baska biri var mi? Bana yazar misiniz varsa?

Rhea'ya tarot baktırdım.Chitrayla aynı vadeyi verdi.Kısa bir fal olmasına rağmen aklımdaki tüm soruları yanıtladı.Gerçekçi konuştu.Pembeci değil.Umarım vadesi çıkar

Hesabini kapatmis olabilir mi? Banlanmak sikayet uzerine oluyor degil mi? Baktim da en son mesaji benden alintilamis. Ben begen derken yanlislikla sikayet et demis olsam bile oyle bir seye yol acamam degil mi? Hemen paranoyam calismaya basladi simdi yaa birkac kez baska birsey yapmaya calisirken sikayet et e basmisyim ama gelen ekrani iptl ettim ciktim.yanlislikl sikayet etmis olamam daha neler yaa... Merak ettim simdi...

sen şikayet etsen bile hemen banlanmıyor profili inceleniyor yanlış bir şey varsa öyle banlanıyor. üzgün demek banlanmış demek. bugün bdv'de bir konu açmıştı orada birileriyle tartışmıştı büyük ihtimalle o yüzdendir

Kızlar ARWN ye fal attım. Hayran sayısı fazla diye. Ama yüzeyeldi beğenmedim. Ya da ben beklentiye gittim bilmiyorum. Soruya verdiği cevapta kendi falıyla çelişti

Peki banlanmak temelli mi oluyor? Yani bir daha gelemeyecek mi

Bu sitede bir iki kisiye dusuk puan verdim diye baktiemak istedigim 5 kisi falimi iade etti.saka gibiler. Aciklamaya da diger falcilara olumsuz puan verdigin icin yazmislar.

Bu sitede bir iki kisiye dusuk puan verdim diye baktiemak istedigim 5 kisi falimi iade etti.saka gibiler. Aciklamaya da diger falcilara olumsuz puan verdigin icin yazmislar.
Sakincasi yoksa duauk puan verdigin (begenmedigin) ve sana iade eden (yildiz kaygisi tasiyan) falcilarin isimlerini verebilir misin. Bu jaygiyla hareket edenlerin pembeci olma potansiyeli yuksektir. Duymak istedigimizi yazarlar kanisindayim cunku.

Sakincasi yoksa duauk puan verdigin (begenmedigin) ve sana iade eden (yildiz kaygisi tasiyan) falcilarin isimlerini verebilir misin. Bu jaygiyla hareket edenlerin pembeci olma potansiyeli yuksektir. Duymak istedigimizi yazarlar kanisindayim cunku.
Akrepgozun fali benimle alakali degildi resmen baskasinin hayatini anlatiyordu. Firuzzee zaten herkese ayni laflari soyluyormus cok uzun yorum yapmisti ama pembeci ve benle ilgisi yoktu. Hissiyatt da benimle alakasizdi.
Chitra nakta cevaplarr geleceginsifresii diger kisilere dusuk puan verdigimi soyleyip iade etti. Digerlerini hatirlamiyorum uygulamayi sildim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…