tellwe.com'da bakılan fallar!

Geysu nun bende daha vadesi var ama gelecekte sevgili olacağım kişi diye aynı eski sevgilimi anlattı birebir, hatta verdiği 3 harf de eski sevgilimin soyadının ilk 3 harfiydi. Ama belki onunla yeniden bir araya gelirim ya da benzer biriyle tanışırım onu zaman gösterecek :)

Ben geysuya baktira li altı ay oldu kişi alakaliydi sorum genel bakmış onun falindan sonra biz baristik hiç onun dediği gibi ilerlemedi arkadaş kalacaksınız demişti söylediği baştan yanlıştı sevdiğim bir kişiyle arkadaş kalmak bana yanlış

Benim genel olarak anladigim kadariyla geyse ecem23 falan pek iyi degil hazir aklimdayken akrepgoze asla baktirmayin o kadar kotuydu ki..

Kesinlikle akıl okuma gibi bir şey yapıyor bence de. O yüzden an ve geçmişte bayağı iyi. Ben de benim falı biraz karışık bulmuştum başında güzel bi teklifle gelebilir dedi sonra bitmiş bu ilişki gözüyle bakıyor dedi. Ama falın sonunda da gelirse şöyle davran dedi. Ayyyy gömmelere doyamadı Nakta=)

bende anlık durumlarda da iyi değildi nakta. Bana ilgisinden emin olduğum biri için ilgisi yok dedi. Çok saçmaladı.

Cekiyorum geri o zaman ya,baskasina atmayi dusunuyorum su an 20 30 kredi arasi

Eger hala beklemedeysen kehriban i oneririm. Kredisi 10 idi. Ve diger yuksek kredili fallar gibi bir fal geldi bana. Ama gelecek beklemede. Cikan fali oldugunu forumda aratinca okumustum baskalari icin. Sen karar ver bir arat istersen

Eger hala beklemedeysen kehriban i oneririm. Kredisi 10 idi. Ve diger yuksek kredili fallar gibi bir fal geldi bana. Ama gelecek beklemede. Cikan fali oldugunu forumda aratinca okumustum baskalari icin. Sen karar ver bir arat istersen
Kehribana bir hafta oldu baktira li sağlıkla ilgili sordum tarot attım beklediğim bir test sonucu vardı onu sordum tek bir nokta atışı yapmış oda tabi geçmiş oluyor kalp acısı yaşadığımı hastalığımı tahlil sonuçlarımı bilememiş iyi falci olsaydı bunu bilirdi esas konu hastalıkla alakaliydi ve kısa faldi genellemis fali bunlarda kolay bilinecek şeyler açıkçasi hastalığı dair nokta atışı beklerdim

Sanirim gecmisi gelecekle karistirip bizi de icimizde karistirdiklari oluyor. Seruven gumuslu su denedin mi? Kredisi yuksek. Ben de fena bir detay bildi ama bilmiyorum atti tuttu mu? Nojta atislari da var anla ilgili. Baska aklima gelmiyor. Chutra denemissin zaten di mi?

Hiç baktirmadim 2016 haziran ayından beri fal baktırıyorum artık içimde heves kalmadı kaldı ki yüksek fiyatlilara atmam artık gelecek yok hiçbirinde değmez

Kehriban in fali sorum net olmasına rağmen yinede beş yıldız verdim hanfendiye

Eklentiler

• Screenshot_2017-05-31-20-49-47.png
    203,1 KB · Görüntüleme: 344
  • Screenshot_2017-05-31-20-50-28-1.png
    321,3 KB · Görüntüleme: 154
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…