tellwe.com'da bakılan fallar!

ahahhah bugün sembol tuğçenin dediği birşey oldu. Ya buraya da yazmak istemiyorum reklam gibi oluyo sanki geçen de bişey olmuştu yazmıştım ama paylaşmak istedim ya belki daha büyük şeylerde de tutar inşallah inşallah. geçenlerde kahve falıma bakmıştı bir paket var dedi biri bir paket hazırlamış sonra açmış gönderip göndermemekte kararsız diye. Bugün o paket elime geçti. Valla da çok güzel bir paket. Gönderen kişi de muhtemelen zaten kararsız kaldı çünkü 9-10 gündür hiç görüşmüyoruz. Ya bu çocuk bana yazmasın diye hatta ben ona sevgilim var falan demiştim. Muhtemelen bunu söylemeden önce hazırlamıştır bu paketi diye düşünüyorum. En sevdiğim yazarın kitaplarını almış hala ne tepki versem bilemedim kızlar ya. Ama o eski sevgilim yüzünden de içim acıdı. İstediğimiz adamlar bunu yapmaz ama istemediklerimiz yapıyor işte hayat çok garip :KK43:
Canim benim. Mutlu ol. Sevindim. Belli olmaz bazen ilk goruste ask okur bazen karsi taraf ugrasir asik ettirir kendine. Tugce kahve miydi kart mi?

Canim benim. Mutlu ol. Sevindim. Belli olmaz bazen ilk goruste ask okur bazen karsi taraf ugrasir asik ettirir kendine. Tugce kahve miydi kart mi?

kahve falıydı. Yok canım ya düşünsel olarak evet benimle çok uyumlu biri bu kişi ama fiziksel olarak yakınlık hissedemedim bu kişiye karşı. İyi bir arkadaş olabilir ama sevgili olarak göremiyorum :KK43:

Bu arada melek abla ısrarcı bu yaz tatilde biriyle tanışıcakmışım. Chitranın da yakın bir söylemi oldu. Tuğçe de öyle diyor ahahhaa tutarsa bu yazıcam buraya :dua::olamaz:

Bu arada melek abla ısrarcı bu yaz tatilde biriyle tanışıcakmışım. Chitranın da yakın bir söylemi oldu. Tuğçe de öyle diyor ahahhaa tutarsa bu yazıcam buraya :dua::olamaz:
:)
Bana verilen vadeler dogruysa eger bu yaz benim cephemde bir gelisme yok. Buralardayim hep :) yazin bol bol :KK70:

Evet ama bu denediklerim arasinda bu ikisi en iyileriydi.. astrolilith geri dönüs yok dedi öylede oldu o anlamda cikmis oldu
Astrolilith detay sormayi unuttum. Genel anlamda nasildi fali? Tekrar bakar misin fala?
Sonucta olacak ya da olmayacak %50 ihtimalle tutturulabilir :KK43: Bosuna heveslenmeyeyim diye yani.

Astrolilith detay sormayi unuttum. Genel anlamda nasildi fali? Tekrar bakar misin fala?
Sonucta olacak ya da olmayacak %50 ihtimalle tutturulabilir :KK43: Bosuna heveslenmeyeyim diye yani.

Oda dogru simdi ama vade verdi Kasim gibi simdiki durumdan sadece uygun degilsiniz dedi. Bence baktirma bedava olunca atarsin yine. Bosuna para harcama.

Tarihlere pek takılmam ama umutluda değilim eyer patladiysa tek kelime bile çıkmadı derim
Chitra patlamasin lutfen. Bir sans daha ver vadeyi azcik genis tut, ne lazimsa yapalim :) Butun Chitra dan olumlu fal bekleyenler adina :KK66: eylul e dek umudum devam edecek. Hatta yil sonuna dek diyorum vademi uzatip.

Saka bir yana gercekten 3 hafta vade bence 4 haftayi buldu diye patlamaz yaa... Herkes diyordu hep 3 der 5 olur. 5 der 7 olur. Vadelere takilmayalim diye. Ama senin olayini da bilmiyorum dolayisiyla eger patladi demek sana su an daha iyi gelecekse bence de patladi diyelim gitsin :) gun saymak da stres.

Chitra patlamasin lutfen. Bir sans daha ver vadeyi azcik genis tut, ne lazimsa yapalim :) Butun Chitra dan olumlu fal bekleyenler adina :KK66: eylul e dek umudum devam edecek. Hatta yil sonuna dek diyorum vademi uzatip.

Saka bir yana gercekten 3 hafta vade bence 4 haftayi buldu diye patlamaz yaa... Herkes diyordu hep 3 der 5 olur. 5 der 7 olur. Vadelere takilmayalim diye. Ama senin olayini da bilmiyorum dolayisiyla eger patladi demek sana su an daha iyi gelecekse bence de patladi diyelim gitsin :) gun saymak da stres.
Canim bende isterdim patlamasın ama öyle gözüküyor çok gelecek ile alakalı fal değildi zaten bunu kendi söyledi yani ben iletişime odaklı olduğum için ilerisini goremiyor muş gelişmeler olduğunda yeniden bakım yaparız demişti ama gelişme yok iste

Belki umud vardır erken görmüştür bilemiyorum şöyle bir şey var biz iletişim halindeyken binnazda bir falcı haziran ayına kadar küçük bir ayrılık var demişti olaylar dediği gibi gelişti pahalı olan falcılardan bir daha gitmedim kendisine ama olay tam dediği gibi oldu

Bu falcı kim canım?
Forumda adı gecmez profilinin altındaki yorulan göre attım dört kez danıştim ona hep olacak sabır dedi bana daha önce iletişim tarihini bilmişti ama onun dediği gibi herşey yoluna girmedi bilmiyorum belkide zamanı var son falinda herşey onun dediği gibi oldu biz iletişim halindeyken attım fali sen bitireceksin dedi yeter artık diyeceksin dedi haziran ayına kadar ayrılık olacak dedi ve öyle oldu gerçekten isyan ederek bitirdim ve haziran ayında ondan gelecek iletişim dedi falci yağmur tekin bir dahada yollamadim çok pahalı belki hisli falci ama biraz sanki gördüklerini tam söylemeyip tekrar gidilsin diye bir yol çiziyor olabilirler artık böyle düşünmeye başladım belkide yaniliyorum

Kızlar tellwe de belki de 50 60 kredilik bir kadına baktırdım şuan heyacanımı paylaşmak isterim.
Arkadaşlar bir seferliğine indirim yapmış 15 kredi (reklam yapmıyorum) yeminle kadın her şeyi bildi hatta gelecekle ilgili ip ucu bile vermedim onu bile bildi kendinden emin bekle ve gör dedi ben daha da fal baktırmam :KK70:
Kadının adı Rhea kesin baktırın bak abartmıyorum naktayı filan sollar yeni girmiş sisteme ve ben şok :deli:
Kendisi taksim de bir yerde de bakıyormuş öyle yazmış sisteme kesin baktırın !!!!
Duyduk duymadık demeyin salam sucuk yemeyiiiin :KK70:

Son düzenleme:
X