tellwe.com'da bakılan fallar!

kahinismete baktıran var mı fal birde cherry coco yaa
Kahinismet 3 kez iade etti. Artik denemem:)
Cherrycoco 4 kez baktirdim. Cikan henuz yok tabi vade beklemede. Ilk basta (ilk batirdigim odur) begenmistim. Ama chitra byzmelek daha iyi bildiler ani. Vadeler hepsinin ayni.

Simdi az onceki mesaja istinaden cevaplar bana naail b fal gecmis diye bakiyordum ve geysu nun falinda ismi gecmedigini gordum. Resmi var isim taninmayan? Ayrildi mi siteden?

Kızlar cevaplar adı altında ki falcıya asla fal yollamayın milletle dalga geçiyo şarlatan resmen yönetime şikayet ettim bilginize.
Bana attigi fal cok kisa ama alakasiz diyemem. Cok daha iyileri var ama daha kotuleri de vrdi. Sorun falda miydi yoksa falcinin tutumu ile mi ilgili?

bugün arkadaş baktırdı nakta ya ben de dinledim falını enerjisi çok düşüktü bana baktıiı gibi değildi. Daha önce başka bir arkadaşınkini de dinlemiştim o da benimki kadar iyiydi. Ya sanırım bu kadına sabah saatlerinde zihni açıkken ulaşmak en mantıklısı. Herkese aynı enerjiyle bakmıyormuş bugün anladık.

Benim eski iliskim ile ilgili bir cok fal baktirdim tellwe ve basirlyde. Genelde hepsi tekrardan olacak dedi üc kisi haric nakta, can (basirly) ve astrolilith (basirly).
Ssadece can ve nakta eski iliskimin neden bittigini bildiler, digerleri bu konuya deginmediler bile. Nakta biraz bahsetti ama
Can tamamen cözdü. Can'in vadesi doldu cikmadi o Ayri.

Artik suna inanıyorum ki hicbir falci gelecekte iyi degil, cat pat bazilarinin tesaduf tutuyor. Ama cogu anda ve geçmişte iyi.

Bana attigi fal cok kisa ama alakasiz diyemem. Cok daha iyileri var ama daha kotuleri de vrdi. Sorun falda miydi yoksa falcinin tutumu ile mi ilgili?

bildiğin bilindik şeyler yazmış tek nokta atışı yok. ben bile onun anlatığını anlatırım :) para mı iade etmiş önermiyorum ama naktayı bende beğendim en azından kadın nokta atışları çok fazla idi :) gelecek nolur bilemem yine hadese kahve falı atıcam adamı begeniyorum belki enerjim onunla uyuşuyor bilmiyorum ama bana dedikleri hep çıkıyo :)

Iyi bir yildizname bakan biliyor musunuzz
Birtek chitra ya attim yildizname. Sahsi fikrim tarot kahve katina daha iyiydi. 6 haziran tarihi var yildiznamemde ama bana cikacak gibi gorunmiyor. Farkli bir durum olsun insallah utanarak yazayim buraya ama yildizname kolay bakilan b sey degil sanirim. Chitra nin gecmisimle ilgili soyledigi hersey dogruydu ok ama ben zaten gecmisimi biliyorum gelecege yonelik seyler bakalim tabi... Sen bilirsin ama yildizname icin bence yorum oku bol bol herkes bakamaz. Chitra ya da kitu demek istemiyirum cunku diger fallrini begendum hep.

ahahhah bugün sembol tuğçenin dediği birşey oldu. Ya buraya da yazmak istemiyorum reklam gibi oluyo sanki geçen de bişey olmuştu yazmıştım ama paylaşmak istedim ya belki daha büyük şeylerde de tutar inşallah inşallah. geçenlerde kahve falıma bakmıştı bir paket var dedi biri bir paket hazırlamış sonra açmış gönderip göndermemekte kararsız diye. Bugün o paket elime geçti. Valla da çok güzel bir paket. Gönderen kişi de muhtemelen zaten kararsız kaldı çünkü 9-10 gündür hiç görüşmüyoruz. Ya bu çocuk bana yazmasın diye hatta ben ona sevgilim var falan demiştim. Muhtemelen bunu söylemeden önce hazırlamıştır bu paketi diye düşünüyorum. En sevdiğim yazarın kitaplarını almış hala ne tepki versem bilemedim kızlar ya. Ama o eski sevgilim yüzünden de içim acıdı. İstediğimiz adamlar bunu yapmaz ama istemediklerimiz yapıyor işte hayat çok garip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…