tellwe.com'da bakılan fallar!

Aslinda bana hemen hemen hepsi ayni vadeleri verdi ama akrepgoz vade vermemis. Sadece olumlu gormus. Basirly humeyra ile ilgili tavsiyemde sadece anda tutmasiyla ilgili. Vadeai digerleriyle ayni. Hatta benimle.ilgili nkta dan daha fazla sey bildi. Tarot attim. Anne iaimlerini ve digumtarihini ekleyin mutlaka her iki tarafinda eger atarsaniz.

Bende de vadelerde Chitra,Falınustası ve Nakta aynı gibi biri çıkarsa hepsi çıkacak :) tamamdır çok teşekkür ederim, ben inatla Birkerebir in sisteme girmesini bekliyorum ama hala yok

MALESEF Kİ ARKADAŞLAR FİRUZZE HERKESE AYNI ŞEYİ SÖYLÜYOR YANİ BU FALDA PATLAMIŞ OLDU FİRUZEYE BAKTIRMAYIN BANA SÖYLEDİKLERİNİN AYNISINI BU ARKADAŞA DA SÖYLEMİŞ bunların önüne ancak baktırdıkları falı yayınlayarak geçeriz bu şekilde işte

Dün firuzzee falımı iade edince,ilk kez naktaya tarot göndermeye karar verdim.Az önce sesli şekilde yanıt geldi.Gerçekten anda ve geçmişte çok iyi,keşke daha önce baktırsaymışım dedim.Aklımdaki tüm soruları cevaplamış.Gelecek için beklemedeyim.

Arkadaşlar firuze olayına şaşırdım, bana sesli olarak yorumlamıştı ve anı falan bilmisti hani kopyala yapistiri sesli mesaj da yapamaz sanirim ayni sesi gondermek gibi cunku herkesin sorularina farkli cevap veriyor sonucta
Ama yazili olanlarda oyle yapmissa bilemedim sasirdim yani iyi bir falciydi o sitede ilk 3ümde diyordum hatta üzüldüm simdi

Bende basinda sorumu falan okuyup hosgeldiniz diye baslamisti. Hatta ben ona sorumu sorarken sesli bakar misiniz demistim. Bana "normalde sesli bakiyirum zaten ozel olarak yazili istenirse yaziyorum ama tercih etmiyorum. Cunku gozumun inune gelen seyleri yaziya aktarirken bazi seyleri kaciiriyorum" gibi b sey demisti. Ama sonrasinda kayitta durdurup ilave baska kayit ekleyebilir. Inancim sarsilmadi degil ama bende benimle.ilgili soyledigi seyler tamamen dogru. Sadece kiskanclik tartismalri ysadigimi soylemis bu hic tutmayan b sey.

Ben de üzüldüm yani ne yalan söyliyim bende de az önce yazdığım 2 noktanın (uyku sorunu be sevgilimi yanlış tarif etmişti) aynı olması dışında anı en iyi bilen kişi olduğunu söyleyebilirim. *Hatta şöyle söyleyeyim (artık pek fal baktırmayı düşünmüyorum sıkıldım cidden vade bekleyeceğim, o yüzden ayrıntı versem bişey olmaz herhalde) şu ana kadar tüm falcılar sevgilimin şu an birlikte olduğu (ve zamanında beni aldattığı) kişinin aldatılma korkusuyla diken üstünde olduğunu bu yüzden sürekli kavga ettiklerini falan söyledi, bi tek firuzze (4 gün önce) bu kızın gayet rahat olduğunu zaten sevgilime karşı bi hissi olmadığını öylesine takıldığını ve bu yüzden hiç bişeyi takmadığını söyledi ve dün bunun gerçekliğini çok iyi teyit ettim.
*mide sorununa ek olarak benim canım sıkıldı mı aşırı derece yani bozukluk derecesinde çoook fazla yemek yeme huyum var sonra da pişman olup bikaç gün doğru düzgün hiçbişey yemem bunu bildi.
*Bir de sevgilim bana karşı kıskançtı ve çok sahipleniyordu, baskındı, bu kıza karşı ise hiç öyle değil. Ben dik biriyim normalde ama onu sevdiğim için sözünü dinliyordum ve bunu da tek bilen firuzzee oldu.
*Bu ara üstünden zaman geçmesine rağmen istemesem de eski sevgilimi aşırı derecede her an yani takıntı gibi düşünüyordum bunu bildi. (Bunu bi geysu bi de byv serkan tek bildi şimdiye kadar)
*normalde çok mantıklı düşünen biriyken kendi kendini resmen zehirlemişsin, içinde huzur yok dedi
*bu kişiyle ilgili her zaman mantıklı düşünüp hislerinize ağırlık verdiğinizi görüyorum dedi
*hırslı tuttuğunu koparan savaşçı liderlik vasfın güçlü dedi
*bu kişiyle ilgili yaşayamadığınız biçok şey oldugunu görüyorum ve bu sizde ukte olarak kalmış (bu gerçekten tam da hissettiğim şey çünkü ilişkimiz çok ani bitmişti yani salladı mı bilmiyorum ama bunu şimdiye kadar bilen tek kişi)
*çevremde bi sürü kısmet var ama kimseye kendmi açamıyorum şu an (doğru ama sallamış da olabilir tabi:)
* sevgilimin son zamanda üstüne gittiğim için bana sinirlendiğini ve daha rahat olan bu kıza yöneldiğini söyledi, bu da doğru ama salladı mı bilemem
*kızın tarifini doğru verdi siyah uzun saçlı kadınsı hatlı
* s harfi olan çalışan uzun boylu kumral beyaz/gri arabalı biriyle konuşacağım ama durumum belirsiz (bunu geçenlerde ilkay gür de söyledi)
* bi de sevgilimin nasıl döneceğini söyledi o da 1-1,5 ay sonra doğru mu yanlış mı göreceğiz ama mantıklı gelmişti açıkçası:)
Yani ben bunları yazıyorum ki durumu benle benzer bir arkadaş varsa veya benzer ifadeler gören biri, bilgilendirirse sevinirim saf yerine konmak istemem. Çünkü ben bu durumların doğru olmasından dolayı falı kendimle çok bağdaştırmıştım ama şimdi bilemedim güvenim sarsıldı. Kusura bakmayın uzun oldu, sevgiler :)

Siyah uzun saçlı kadından bahsettiği bölüm şöyle miydi peki "cevrenızde bır bayan var bu arkadasınız ya da kan bagınız akrabalık bagınız bulunan bır yakınınız gıbı duruyor uzun sacı sıyah ya da koyu renk saclı bır bayan uzun saclı saclarına cok dıkkat eden bırazda suslu bırısı bu bayan sızı cekemıyor hıc bazı yonlerden sıze ımrenıyor bu bayana dıkkatlı olun derım yılan atmaca cıkmıs bu kadının önunde sıze zarar verebılır" ?

Benimkiyle hic benzerligi yok.

Özellikle durumun sizde uyandıracağı etkiyi merak etmiştim..Siz de benim gibi baştan yok sayılacak bir fal olarak baktınız sanırım..Patlamış oldu dediğinize gör.. =)

Yok hayır sevgilimin beni aldattığı kişi için söyledi bunu siyah uzun saçlı kadınsı hatları var (salladı tuttu mu bilmem ama doğru bilmiş cidden) bu kişiye aşık değil ama yanında heyecanlanıyor dedi sadece.

öyle bişey sylemedi etranızda size çekemeyen siyah saçlı birisi belirgin hatları olan birisi dedi ama aldatmakla ilgili yada birisiyle ilgili bişey demedi sadece gelgit yaşıyor kafası karışık ruh durumu hayatında birisi yok dedi

Peki aralarinda sadece cinsel birliktelik var ve cocuk o yuzden bu kiza bagli dedi mi
Hayır böyle bişey de demedi yalnız kalmamak için öylesine takılıyolar birbirlerine karşı bi hisleri yok laf olsun makara olsun diye takılıyorlar bu kızın etkisi altında değil dedi sadece (ki dediklerinin doğru olduğunu stalk ve arkadaşlarım aracılığıyla geçen gün teyit ettim diyebilirim). Bi de 1-1,5 ay sonra bu kızdan kurtulacak dedi.

O zaman sesli mesajda kopyala yapistir oldugunu dusunmuyorum ben

O zaman sesli mesajda kopyala yapistir oldugunu dusunmuyorum ben
Aynen. Bence bi şeyler görüyor yani hisli biri ama lafı uzatmak için bazı kalıplaşmış cümleleri var onları araya serpiştiriyor sanki. Onun yerine daha kısa bakıp özgün olsa daha iyi tabii böyle güvenilirliğini yitiriyor. Bu da değişik bi stil ne diyeyim :) şu an dediği gibi ilerlediğini söyleyebilirim ama asıl 1-1,5 ay vadesi var olursa yazacağım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…