tellwe.com'da bakılan fallar!

İzin verin sizin dışınızdaki insanlar da istediklerini paylaşabilsin.. Ben sizin beklentinizi karşılayan bir paylaşım yapmak zorunda değilim..Bir paylaşım yaptım..Amacımı da yazdım..Sizin ilginizi çekmemiş olabilir..Ben de herkesin ilgisini çeksin diye yazmadım keza..İlgilenen kişiler fikrini yazar..Ben de düşündüğümün doğruluğunu teyit edebilirim böylece..Firuze'ye baktıran kişilerin yorum yapmalarını tercih ederim..Gereksiz yere konu uzamaz, başka yerlere de çekilmez..

Bu arada çıkan bir fal haberi vermek isterim, hazır fırsat bulup siteye girmişken. Geysu ya üç kez kahve falı baktırdım ve kendisi beni hep çevremden tanışacağım birine karşı uyardı, o iş çevrem üzerinde durdu ama iş yerinden biri değildi. Gerçekten söylediği gibi kişi biraz saplantılıydı ama çok şükür bir olay yaşanmadan durum kapandı.

Bunu şöyle açıklayabilirim en basit tabirle..Ben açım diyorum..Arkadaşlar da biz su istiyoruz diyorlar..Ben onları su ihtiyaçlarından dolayı suçlamıyorum ama onlar neden benim yemek ihtiyacıma odaklanıp onlara su vermediğim konusunda suçlamada bulunuyorlar..Kendilerinin yemek vermediklerini görmezden gelerek!

Ya Geysu bana da ciksin isterim cok olumluydu ama bende tek problem anla ilgili tutmadi. Ben vade dolunca buraya gelip Geysu ile ilgili "anda kotu ama gelecek iyi" diyebilirsem super olur

Anlamamanıza devam edebilirsiniz..Bu saatten sonra anlayacağınızı sanmıyorum..(Yeterince kısa ve öz olmuştur umarım!)

Biz baskı yaptikca arkadas kendini nimetten saydı ya birakin allah askina kafa buluyor.
Ilk basta ciddi amacla gelmis olabilir ama bizim bu merakli halimizle aklinca dalga geciyor ve bundan kendince egleniyor daha fazla prim vermeyin su insana kendi kendine takıladursun

Anda iyi miydi Geysu sende peki? Yani ilk anda cok begendin mi fali?

Peki verdiyi sürede mi oldu?

Anda iyi miydi Geysu sende peki? Yani ilk anda cok begendin mi fali?

Umarım istediğiniz gibi olur :) anda çok beğenmiştim ben onu gelecek ile alakalı vadesi tutmadı, daha sonra gitme sebebim ise karşı tarafın zihnini çok iyi okuması ve aklınızdan geçenleri cevaplaması yüzünden. Bu arada size teşekkür ederim, Nakta yı ilk sizinle görüp denedim vadesi var daha söylediklerinin olmasına ama en azından soracak soru bırakmıyor ve işini çok özenli yapıyor

Arkadaslar nakta icin iyi denilmis burada ama bunu gecmis ve ani tutturdugu icin mi söylediniz yoksa gelecek icin söyledigi de cikti mi sizlerde?

Kişi kendinden bilir işinin örneği bu oluyor sanırım..Neyse ki aklı başında yorum yapan insanlar var..Siz inandıklarınızla yaşamaya devam edebilirsiniz..Bende bir kayıp yaratmaz!..

Arkadaslar nakta icin iyi denilmis burada ama bunu gecmis ve ani tutturdugu icin mi söylediniz yoksa gelecek icin söyledigi de cikti mi sizlerde?

Merhabalar Nakta nın gelecek ile alakalı dediği şeyler için daha süresi var, ancak geçmiş ve anda ben de gerçekten iyiydi. Aklınızda bir soru işareti kalmıyor, keşke şunu da sorsaydım demiyorsunuz çünkü o kadar akıcı anlatıyor ki zihin okuyor gibi, sesli bakıyor bana yaklaşık 10 dakikalık bir ses kaydı geldi. Birde bu şekilde bakıp her şeyi sıralayan İlkay Gür var biryolunvar sitesinde şahsen ben ondan memnunum, olumsuzunu da olumlusunu da yaşadım, bakması uzun sürüyor on günde falan ancak bakıyor ama dayanırım derseniz naçizane tavsiye ederim.

Begendiginize cok sevindim. Naktavreklaminyaprigimi dusunenler cok oldu sanirim ama zamanla samimiyetime inanacaklardir diye dusunuyorum benim hatam heyecanla fazla ovmek olmus olabilir cunku bende cok tutmustu diye. Biraz agirdan gitmeliydim. Neyse... Gelecek hep beklemede tabi... Bilmiyoruz daha cikan yok
Geysu falini tekrar okudum aile dedigi yeri is diye cevirirsem anda tutmus oluyor sanki karsi taraf icin. Tutturmaya calismak icin okuyorum resmen yaa :) Insallah ben de olumlu cikan fal haberi yazarim birgun.

Ilkay gürün dedikleri cikti mi

Ilkay Gur cok duydum ama odeme sekilleri cok kisitli o siteyi kullanamiyorum. Nakta ile benzerse hic degilse uzulmeyeyim kacirdim diye. Ben bir de basirly humeyra yi cok begendim. Ama bana verilen tavsiyeyi size de vereyim (ben dinlemedim ama siz dinleyin , denemek icin para harcamaktansa bedava kredi birikmesini bekleyin:)

Yok estağfurullah ilk ben de onu yaptım enerjimiz tutunca bir anda çok övebiliyoruz karşı tarafta haklı olarak acaba mı diyor, forum çok eski ve buradakiler kim bilir neler gördü ve geçirdi :) ama gerçekten aklıma geldikçe size teşekkür ediyorum bide dedikleri çıkarsa kendisi favorim olacak :) gerçekten gelecek hep beklemede, buraya yazdıktan sonra ben de baktım tekrar hatta

Evet site biraz problemli maalesef hatta bazen mail atmak gerekiyor ödeme yapılıp sitede yapılmadı diye gözüktüğü için, ama bence de üzülmeyin benzer gibiler :) Basirly de Can ı denedim sadece o da anda iyi ama maalesef geleceği çıkmadı teşekkür ederim tavsiyenize :) ( muhtemelen ben de bekleyemeyeceğim :)) Aslında sizinle enerjimiz tutuyor gibi ama belki Akrepgöz bana tutturamamıştır bilemedim, çok olumlu konuştu kendisi ama maalesef süreç hiç dediği gibi olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…