Tek embriyo mu çift embriyo mu gebelik şansını arttırıyor

Aynen öyle. Dediğim gibi 2 embriyo transferi için şartlar var. Hayırlısı olsun hakkınızda

kız kardeşime üçüncü denemesinde iki embriyo yerleştirildi. ikisi de tutundu. 3 yaşında iki oğlu var.
bana ilk denememde tek embriyo transfer edildi. o da bölündü tek yumurta ikizi kızlarım oldu. 2 yaşındalar.
kuzenime iki tane transfer edildi, ikisi de tutundu ama biri devam edemedi. 8 aylık hamile şu an.

yani bunun kesinliği yok bence. her vaka farklı. hatta aynı kişinin farklı dönemlerdeki hali bile farklı.
allah hayırlısını versin.

Maşallah sürece güzel sabretmişsiniz. Benim 3. Denemem negatif olunca herhalde olmayacak artık uğraşma demeye başladım kendi kendime
Hangi hastane dr sakıncası yoksa yazarmısınız
Hic oyle düşünmeyin lütfen benim 1.denemede tek embriyo tutmadı 2. Dondurulmuş koyduk 2 tane 1 tuttu 5 haftalik düşük oldu 3.denemede tutmadı dondurulmuş da kalmadı sonra tekrar başladık 2 tane trensfer edildi 1i,tuttu şu an 3 aylık hamileyim sabr edin doktorunuz olmayacaksa söyler zaten ama olcaksa olucak biraz sabir

Bu test kan pihtilasma testi mi nasıl yapılıyor acaba

Maşallah tek yada çift bizde güzel haberleri alırız inşallah

Merhaba bu denemeler dediğinizde, her denemeyi bir tüp bebek çalışması olarak mı düşünelim? Yani 6 defa mı hormon iğnesi yiyip yumurta büyütüp toplattınız?

Merhaba bu denemeler dediğinizde, her denemeyi bir tüp bebek çalışması olarak mı düşünelim? Yani 6 defa mı hormon iğnesi yiyip yumurta büyütüp toplattınız?
Pelinçiçekçi ye soracaktınız galiba ona sorun isterseniz ama bnce 6 defa değildir dondurulmuşlarıda kullanmışlardır

Benim de ilk transfer iki taze 5.gün embriyosu ile yapıldı. bir tanesi tuttu ama dış gebelikle sonuçlandı
İkincisinde iki dondurulmuş 3.gün embriyosu transfer edildi biri tuttu çok şükür
Her ikisinde de zaten iki embriyom vardı. Ona rağmen dr iki transfer etti. Sormadı da... Hayırlısı olsun. Tutacaksa her türlü tutar diye düşünüyorum.

Bu test kan pihtilasma testi mi nasıl yapılıyor acaba
Evet kan pıhtılaşma testi trombofili paneli,
Homosistein de kanda bir madde kesinlikle fazla olmamalı damar tıkanıklığı yapıyor.
Devlette gerekli kişilere yapıyorlar.

Talep ettiğinizde yapmıyorlar.

Bana doktorum trombofili paneli testi yaptırdı. Sonuçlar almaya gittiğimde beni hastaneden bırakmadılar daha birçok test yapıldı.
Pahalı testler olduğu için doktorlar gerekli gördükleri kişilere yapıyor.

Fakat bu testler özel merkezlerde de yapılıyor.

Benim transferime 10 gün var bana doktor hiç böyle birşey demedi ilk denemem olacak ve cift embriyo koyulacak gerileme olmaz ise sizin bu mesajinizi okuyunca bir korktum ya inşallah yoktur bende of

Evet sadece iki embriyomuz var sağolun dediğiniz gibi mantıklı. sizde sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah
Doktorum 2 tane koymanın şansı artırma konusunda netti. Hatta bir olursa dondurup bir tane daha yapıp öyle koyarız dedi. Dondurulmuş da şansı artırıyormuş. Rahim dinlendiği için galiba. Hamile değilim ama böyleymiş..

Teşekkür ederim bilgi için

İlk denemem ilk transferimdi tutmadı kimyasal gebelik ile sonuçlandı. Allahtan 4 Dondurulmuşum var. 2 ay sonra tekrar deneyeceğiz ama eşim çift koysunlar diyor başka bişe demiyor ne yapmalıyız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…