Tek embriyo mu çift embriyo mu gebelik şansını arttırıyor

Canım pai 5g/5g çok bı bilgim yok ama riski çok yüksek değil inan ki, gele faktör 13 heterozigot bende mesela homozigot çok şanslısın.
Çok büyük bi etki etmez sana ama perinatoloji doktoru ile konuş iğne derse iğne ol coraspin derse coraspin iç.
İstanbul'damısın?
3ay sanirim ara verıcem yine zaman yine gecıo, heterezıgotla homozigot arasındaki farkı nedir bu testi perinatolog yorumlarmı

Merhaba güzel anne adayları 💓 3 kez kaybım var eşim faktöründen dolayı kayıp yaşadığım söyleniyor fakat sizce burda ki testime bakarsanız kan sulandırıcı vurulmam gerekir mi ? Son gebeliğimde kan sulandırıcı Oksapar 0.4 vurulmama rağmen yine karnımda öldü çocuğum.
Doktora göre sadece folikasit ve B12 dışarıdan takviye almam gerekiyormuş bu teste göre onun dışında kan sulandırıcıya gerek yok diyor ama benim içim de hep bir acaba var sizce kullanmalı mıyım ?

Eklentiler

• C2B5FE2F-7C90-4134-B1C4-B951974B0028.jpeg
    C2B5FE2F-7C90-4134-B1C4-B951974B0028.jpeg
    156,3 KB · Görüntüleme: 93
Tabiki nasipte ne varsa o olur ama ben kendimden örnek vereyim
İlk transferim tek embriyo : negatif
İkinci transferim çift embriyo : pozitif
Bir kız bir erkek bekliyorum rabbim nasip ederse 🤲🏻
allahım bana da nasip et ya :)sağlıkla kucağınıza alın inşallah minik yavrularınızı :) ilk transfer benim de tek embriyo negatif. Nasipse haftaya çift embriyo transferini yapacağız o kadar istiyorum o kadar hevesliyim ki. Galiba olmazsa bu sefer yıkılıcam

allahım bana da nasip et ya :)sağlıkla kucağınıza alın inşallah minik yavrularınızı :) ilk transfer benim de tek embriyo negatif. Nasipse haftaya çift embriyo transferini yapacağız o kadar istiyorum o kadar hevesliyim ki. Galiba olmazsa bu sefer yıkılıcam
Amiiin Allah razı olsun
Rabbim sizede yaşatsın insallah bu duyguları el açıp isteyen her kuluna nasip etsin .
Hayır yıkılmak yok olur gözüyle bakicaksin olumsuz düşünmek yok . Transferin olunca kendini oyalamak yerine mutlu olucan seyleri yapmanı tavsiye ederim 🥰

Amiiin Allah razı olsun
Rabbim sizede yaşatsın insallah bu duyguları el açıp isteyen her kuluna nasip etsin .
Hayır yıkılmak yok olur gözüyle bakicaksin olumsuz düşünmek yok . Transferin olunca kendini oyalamak yerine mutlu olucan seyleri yapmanı tavsiye ederim 🥰
Amin inşallah. İnanıyoruz, dua ediyoruz bakalım nasibimizde var mı

ben de iki embriyo transferi istiyorum ikiz çocuk istediğim için ama ben 35yaşın altında olduğumdan koymuyorlar😏şişli memorailde yaptırdım opu daha yenı oldu keşke bana da çift transfer etseler

Prof. Dr. Semra kahraman 2 embriyoda düşük veya tutmama ihtimalinin daha fazla olduğunu deneyimlediklerini söylemişti o nedenle daha çok tek embriyo transferi yapıyor kendisi.
Hastaya göre değişiyor olmalı zira kendisi benim doktorum ve ilk denemem dahil olmak üzere hepsinde 2 transfer yapıldı.. Yaklaşık 9_10yıldırds hastasıyım kendısının. Ikı kez de gebelık elde ettik

Trombofili paneli testi yaptırmadan kesinlikle 2 embriyo transfer ettirmeyin.
Aman diyorum.
Bana iki transfer ettiler Allah'tan tutmadı tutsaydı başıma neler gelecekti...
Eğer anne trombofili ve homosistein i yüksek ise 2 transfer büyük risk.

Ben trombofili ve homosistein hastası olduğumu, oğluma hamile iken öğrendim.

Eğer sorun yoksa 2 transfer yaptırın.

Söylediğiniz hastalıklar nasıl belli oluyor

İki embriyo demek şansı ikiye katlamak fakat ikiz olunca bakmak zor olur yapamam diyorsanız tek koyulsun.
benim hikayem şöyle;
1.deneme 2 embriyodan biri tuttu :düşük
2.deneme 2 embriyo :negatif
3.deneme 2 embriyo: birisi tutundu(bir yavrum var)
4.deneme 2 embriyo : negatif
5.deneme 2 embriyo:negatif
6.deneme 2 embriyo:ikiside tuttu (hamileyim)
Allah bağışlasın. Rahatsizlıqınız neydi negatif durumla ndn karşilastiniz
Haziranda benimde transferm oluck

X