Tek embriyo mu çift embriyo mu gebelik şansını arttırıyor

Benim transferime 10 gün var bana doktor hiç böyle birşey demedi ilk denemem olacak ve cift embriyo koyulacak gerileme olmaz ise sizin bu mesajinizi okuyunca bir korktum ya inşallah yoktur bende of
Korkma canim sakın korkma.
İnşallah bebeğin sana sımsıkı tutunur.
Ve mesleğini sağlıkla kucağına alırsın.

Herkes benim gibi olacak diye bı kural yok ama çift embriyo doktorlar başarı sagisi artsın diye tedbirsiz bı şekilde transfer etmemeli.

İlk denemem ilk transferimdi tutmadı kimyasal gebelik ile sonuçlandı. Allahtan 4 Dondurulmuşum var. 2 ay sonra tekrar deneyeceğiz ama eşim çift koysunlar diyor başka bişe demiyor ne yapmalıyız
İlkinde tek denemişsiniz şimdide çift deneyin belki böyle olumlu olur sizin için oda olmazsa daha geri de iki tane kalır

Insallah öyle olmaz teşekkür ederim

1.taze emriyo tek transfer pozitif dogdu cok sukur
2.dondurulmus tek emriyo pozitif 27.hafta dogdu yasamadi
Allahim en guzeli biliyor verende o alanda

Maalesef canım ☹ Ama pes etmek yok bu ay dinlenip eylülde tekrar başlıcam inşallah
Hadi ya. Değerin kaç çıktı. Bende yanlış sayfaya yazmışım bizim sayfada arıyorum yorumu. Diyorum ben arvene yazdım ama nerede diye. Demek buraya yazmışım. Evet canım sakın pes etme kaç kişi gördük tek embriyo ile bebeği olan. Bu kez olmadı diyelim. Sağlıklı beslen Eylül’de tekrar dene inşallah bu kez olur.

Kızlar merhaba hepinize benimde temmuz 21 de yumurtalarim toplandı ve rahim dinlendirmeye gittik çok yumurta çıkınca ohss olmamam için . Dondurulmuş 3.gün embiyolarim var doktorum 2 adet sonrasına transferi bıraktı ,inşallah Eylül 1 ya da 2.hafta transfer gerçekleşir diye düşünüyorum inşallah bende çift embriyo koydurucam zaten 3 tane embriyom var dondurulmuş

1.deneme 2 embriyo = negatif
2.deneme 2 embriyo = biri tutu ama kaybettim
3.deneme 2 embriyo = bir oğlum oldu
4.deneme 1 embriyo = bir oğlum daha oldu
Nasip Kısmet aslında..
Merhaba sizin tup bebek yapma sikintiniz neydi acaba?yumurta rezervi veya esinizden miydi sikinti?

1. deneme 2 tane blast taze transfer, hic biri tutmadi
2. deneme 2 tane blast dondurulmus ,ikiside tuttu cok sukur. Ikiz kizlarim oldu yarin 1 aylik olacaklar
Yasim 39 oldugu icin hep cifter koyudular ve tecrubeme gore dondurulmus embryoin sansi daha yuksek cunku rahim dinlenmis oluyor normal dengeye sagliyor , insallah sizin icin hayirli olur

Son düzenleme:
Pes etmeye hiç niyetim yok olana kadar devam önümüze bakcaz artık olcak hayırlı zamanda inş Değerim 1,20 altında, tek üzüldüğüm yaş ilerliyor yoksa inan karalar bağlayan bir tip değilimdir 10da olsa 20keZ de olsa denerim tüp bebeği, erken menopoza girerim diye korkuyorumRabbim hepimize nasip etsin bebiş inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…