Tek embriyo mu çift embriyo mu gebelik şansını arttırıyor

Evet prosedüre göre tek embriyo transfer ediliyor ama eşim azosperm olduğu için bizim kararımız neyse ona göre hareket edilecek. Bende sağlıklı gebelik şansı hangisinde daha fazlaysa ona göre hareket etmek istiyorum. Tek embriyo vücut için daha sağlıklı çift embriyo da biri tutunmazsa diğeri tutunablir ama riskli gebelik var kafam çok karışık

Canım ben tek istedim tek konuldu ama doktor bana iki konularsa şansın%35 tek koyarsak %20-25 civarı dedi yine de tek istedim ama kimyasal gebelik oldu bu sefer çift konuşacak doktorumu dinleyeceğim inşallah bir tane sağlıklı bebişim olur benim bir Kızım var şükür ikiz fikri her açıdan beni korkutuyor Rabbim isteyene ikiz versin

Canim embriyolariniz kalitelimiydi hepsinde..

Transfer oldu mu sizin şimdi

Aynen öyle inşallah en hayırlı zamanda sizede herkese de rabbim nasip eder

Yaşınız kaç acaba

Tüp bebek tedavisinde tek embriyo mu çift embriyo mu gebelik şansını artırır hangisine karar vermek daha sağlıklı oluyor bilginiz var mı acaba
Bana ilk denemede çift embriyo transfer edildi, biri tuttu, düşük yaptım, ikinci denemede yine çift embriyo transfer edildi, bir kızım var, üçüncü denemede ben tek embriyo transferi istedim, kızım da küçük bakamam diye, ama tek yumurta ikizlerim oldu galiba biraz da kısmetle ilgili

Trombofili paneli testi yaptırmadan kesinlikle 2 embriyo transfer ettirmeyin.
Aman diyorum.
Bana iki transfer ettiler Allah'tan tutmadı tutsaydı başıma neler gelecekti...
Eğer anne trombofili ve homosistein i yüksek ise 2 transfer büyük risk.

Ben trombofili ve homosistein hastası olduğumu, oğluma hamile iken öğrendim.

Eğer sorun yoksa 2 transfer yaptırın.

Mutlaaka rahim filminizi de cektirin ve rahim yapininzdan emin olun. Bana cift embriyo tranaafer edildi tek tuttu ancak sonra onu da kaybettim. Eger rahim yapimi onceden bilseydim asla iki embriyo transferi yapilmazdi. Bir de perinatologlar hic iki embriyo transferi onermiyorlar cogul gebeliklerde risk daha fazla oluyormus.

Sağolun dediğiniz gibi kısmet inşallah bizede nasip olur

Sağolun onu bilmiyordum bir araştırayım sadece rahim filmi çekildi oda normaldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…