Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Bitanem tüm kalbimle dua ediyorum senin için, insAllah bir sonraki tedavinde herşey yolunda gider ve sağlıkla kucağına alırsın Bu yaşadığın aksilik de unutulur gider

Canım benim çok teşekkürler, pamuk gibi oldum şu an, Allah razı olsun bitanem Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Bitanem tüm kalbimle dua ediyorum senin için, insAllah bir sonraki tedavinde herşey yolunda gider ve sağlıkla kucağına alırsın Bu yaşadığın aksilik de unutulur gider
Cok cok tesekkurler. Ben de hem siz hem de bu kadar cileye katlanan diger arkadaslar icin ayni guzellikleri temenni ediyorum.

Yaşasın transfer hazırlıkları başlasın o zaman Ben bile ctesi transfer yazısını okuyunca içime güzel bir heyecan geldi..inşallah minnakinizi alıp geleceksiniz Allah in izniyle...bugünden sonra tüm dualarımız size de geliyor en hizlisindan

Canım ben de Medical Park ile görüşmek istiyorum ama eski yerde deneyeyim derken kaldım yerimde.Funda hocaya mı gittin?

Canım geçmiş olsun Niye erken çatlayabiliyormuş, sebebi ne imiş?

Canım çok güzel geçer inşallah transferin, az kaldı Tüm dualar seninle

Canım ben de Medical Park ile görüşmek istiyorum ama eski yerde deneyeyim derken kaldım yerimde.Funda hocaya mı gittin?
Evet canım. Funda hoca ile görüştüm. Boş transfer denemesine Volkan bey de geldi. İnanılmaz pozitiflerdi. Resmen benim girdaplı serviks yollarımda güle oynaya boş transfer denemesi yaptık. Funda hoca herşeyi ama herşeyi not aldı. Çok temkinli gibi. Tüm sorunları baştan belirlemek isteyenlerden.

Cok tesekkur ederim guzel dilekleriniz icin. Umarim rahat atlatirim, buradan da guzel haberler verebilirim. Sonra sirayla gelsin herkesten guzel haberler :)

Aaay azıcık kalmış yaşasın!
Boşver estrofem falan düşünme, cumartesiden sonra şahane güzel heyecan dolu günler geliyor
Evet azicik kaldi :) Bugun dislerimin son islemleri vardi. Onlari hallettim. Cuma sabah da PCR testi yapip Ctesiyi bekleyecegim. Cumartesi de evde, kedilerimle Kuslarla Dans belgeselini izlerim, sakin sakin takilim :) Tavsiyeleriniz varsa beklerim.

Evet azicik kaldi :) Bugun dislerimin son islemleri vardi. Onlari hallettim. Cuma sabah da PCR testi yapip Ctesiyi bekleyecegim. Cumartesi de evde, kedilerimle Kuslarla Dans belgeselini izlerim, sakin sakin takilim :) Tavsiyeleriniz varsa beklerim.
İzlemissindir bitanem ama GORA ikinci işleyişte de cokyiyi gidiyor. Sonra Cem Yılmaz'dan ne varsa devam:) Biz "Anne of green gables" 2016 yapım olanı da çok beğendik. Ordaki yaramaz ufaklık çok tatlı.

İzlemissindir bitanem ama GORA ikinci işleyişte de cokyiyi gidiyor. Sonra Cem Yılmaz'dan ne varsa devam:) Biz "Anne of green gables" 2016 yapım olanı da çok beğendik. Ordaki yaramaz ufaklık çok tatlı.
Cem Yilmaz fena fikir degil. Ali Baba ve 7 Cuceler de cok gulmustum. GORA'yi aldim listeye. Karakomik Filmler nasil?

Nolur idrar testi falan yapma bu süreçte. O 11 gün süreci böyle güzel güzel geçir. Puzzle öneririm mesela. Acaip zaman geçirtiyor. Hatta benim yapıp bitirip kaldırdığım çok eğlenceli bi puzzle var, bana adres verirsen sana göndermek çok isterim. Uğur getirir belki. İlk 2 gün oldukça dinlen ama sonra ağır kaldırmadan güzel güzel hareketlen. Rahime kan pompanlansın ki bebişimiz keyifle tutunsun. Biz de burdayız zaten, sohbet ederiz beraber bekleriz.

Onlar da çok güzel canım, yazarken bile gülümsedim
Bu arada çok komik değildir diye önyargılı izlemiştim ama Yılmaz Erdoğan’ın yeni standupı çok iyi. İnanılmaz güldük. Tavsiye ederim. Bir de Cinayet Süsü. Moralim düşerse açıp açıp izliyorum. Kesinlikle izlenmediyse tavsiye ederim. A AnnelikUmudu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…