Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Y
Yok yahu ne testi. Bekleyecegim kan testini. :) Evet ilk 3 gun evde hafif hafif yururum. Yatmak iyi degil diye duymustum.
Puzzle dedin ama benim evde kediler var. O puzzle'i bana yar etmezler. Ilk acip yapmaya calistigimda dibimde bitecekler. Peryderpeyi bir iki parca kaybolacak gun be gun . Basima geldi daha once. Cok cok tesekkur ederim canim benim.

Not aldim Cinayet Susu'nu. Binnur Kaya cok severim zaten. :)

Ahahaha ben bi odayı iptal edip yapmıştım. Bende de bi yığın kedi var malum bi keresinde tam ortasındaki parçayı çalıp kaybettiler.

Ben de kac tane kupem kayip bilmiyorum
Ay hele koltukların altından çıkanlar bi tanesi tüm peluş farelerini yatağın altına sokuşturmuş. Biz de ne yapıyo oyuncaklarını bu yiyo mu faln diyoruz. Arada bir çıkıp geliyo faresiyle taşınırken yatağı bi kaldırdı adamlar, altında fare dağı… 50 tane oyuncak fare vardır abartmıyorum. Rezalet

Canım sevindim güzel geçmesine , ben eski yerde devam.Ama orayı da deneyebilirim sonra.

Insallah hayırlısıyla gelecek o güzel haberler..
Sonra pesinsira bizlerde Hayirli pozitif haberler paylaşacağız
Cok tesekkur ederim, burdan zincir halinde guzel haberlerimiz gelir umarim. Pozitif ruh hali cok onemli diyor hocalar, buradan birbirimize destek olmamiz cidden cok cok kiymetli.

Cok tesekkur ederim, burdan zincir halinde guzel haberlerimiz gelir umarim. Pozitif ruh hali cok onemli diyor hocalar, buradan birbirimize destek olmamiz cidden cok cok kiymetli.
A AnnelikUmudu canım transferinin çok güzel geçmesini diliyorum Hadi sağlıkla inşallah , fıstık tüm güzelliği ile girsin ve yerleşsin annesine

Muhtesem bir haber Rabbım inşallah hepsinin sağlıkla gelmesini nasip etsin

Muhtesem bir haber Rabbım inşallah hepsinin sağlıkla gelmesini nasip etsin
İnşAllah bitanem. Benim için çok iyi bir sayı bu. İki tane biyopsi yapılmadan dondurulmuş embriyom vardı. Cenk hocanın özeni sayesinde onlardan da bozulmadan biyopsi alıp tekrar dondurduk. Bu zor bir karardı, travmatize olma ihtimali oluyor ama embriyolog tecrübesi ve özenine güvenerek gözümü kararttim, başarılı oldu çok şükür. Çözdürüp biyopsi alıp bozulmadan tekrar dondurabildik çok şükür. Bu arada embriyo taşıma da zor bir işlem değilmiş canlarım. Termosun biraz büyüğüne benzer bir şey veriyorlar taşımak için, adına tank deniyor. Onunla embriyoların olduğu hastaneye gidiliyor, birkaç evrak imzalayıp alınıyor ve taşınıyor. Embriyolog teslim alıyor tutanakla.

Hakikat çok iyi bir sayı hemde hepimiz için
Cenk hoca nin da ellerine saglik,elleri ugurlu gelsin inşallah
Ayrica inşallah bu ay hepimizin muhtesem haberlerle gözlerimizden yaş geldiği bir ay olur,istisnasız hepimiz için bunu yürekten diliyorum

Ben de yürekten diliyorum, hepimiz için artık yumurta sayımız, embriyo sayımız yerine bebeğimize ne alalım, nerden alalımı konuşacağımız yeni dönemimize kapı açacak bir ay olsun. Bu başlıkta hepimiz tek blasttan buralara nasıl geldik, çok şükür diye tatlı bir gülümsemeyle devam edelim inşAllah

Canım harika haber bu Umarım döner hepsi sağlıkla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…