Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Y
Nolur idrar testi falan yapma bu süreçte. O 11 gün süreci böyle güzel güzel geçir. Puzzle öneririm mesela. Acaip zaman geçirtiyor. Hatta benim yapıp bitirip kaldırdığım çok eğlenceli bi puzzle var, bana adres verirsen sana göndermek çok isterim. Uğur getirir belki. İlk 2 gün oldukça dinlen ama sonra ağır kaldırmadan güzel güzel hareketlen. Rahime kan pompanlansın ki bebişimiz keyifle tutunsun. Biz de burdayız zaten, sohbet ederiz beraber bekleriz.
Yok yahu ne testi. Bekleyecegim kan testini. :) Evet ilk 3 gun evde hafif hafif yururum. Yatmak iyi degil diye duymustum.
Puzzle dedin ama benim evde kediler var. O puzzle'i bana yar etmezler. Ilk acip yapmaya calistigimda dibimde bitecekler. Peryderpeyi bir iki parca kaybolacak gun be gun :KK70:. Basima geldi daha once. Cok cok tesekkur ederim canim benim.

Bu arada çok komik değildir diye önyargılı izlemiştim ama Yılmaz Erdoğan’ın yeni standupı çok iyi. İnanılmaz güldük. Tavsiye ederim. Bir de Cinayet Süsü. Moralim düşerse açıp açıp izliyorum. Kesinlikle izlenmediyse tavsiye ederim. A AnnelikUmudu
Not aldim Cinayet Susu'nu. Binnur Kaya cok severim zaten. :)

Y

Yok yahu ne testi. Bekleyecegim kan testini. :) Evet ilk 3 gun evde hafif hafif yururum. Yatmak iyi degil diye duymustum.
Puzzle dedin ama benim evde kediler var. O puzzle'i bana yar etmezler. Ilk acip yapmaya calistigimda dibimde bitecekler. Peryderpeyi bir iki parca kaybolacak gun be gun :KK70:. Basima geldi daha once. Cok cok tesekkur ederim canim benim.
Ahahaha ben bi odayı iptal edip yapmıştım. Bende de bi yığın kedi var malum 😂 bi keresinde tam ortasındaki parçayı çalıp kaybettiler. 😂🤦🏼‍♀️

Ben de kac tane kupem kayip bilmiyorum :KK70:
Ay hele koltukların altından çıkanlar 😂 bi tanesi tüm peluş farelerini yatağın altına sokuşturmuş. Biz de ne yapıyo oyuncaklarını bu yiyo mu faln diyoruz. Arada bir çıkıp geliyo faresiyle 😂 taşınırken yatağı bi kaldırdı adamlar, altında fare dağı… 50 tane oyuncak fare vardır abartmıyorum. Rezalet 😂🤦🏼‍♀️

Evet canım. Funda hoca ile görüştüm. Boş transfer denemesine Volkan bey de geldi. İnanılmaz pozitiflerdi. Resmen benim girdaplı serviks yollarımda güle oynaya boş transfer denemesi yaptık. 😂 Funda hoca herşeyi ama herşeyi not aldı. Çok temkinli gibi. Tüm sorunları baştan belirlemek isteyenlerden.
Canım sevindim güzel geçmesine , ben eski yerde devam.Ama orayı da deneyebilirim sonra.

Insallah hayırlısıyla gelecek o güzel haberler..🙏
Sonra pesinsira bizlerde Hayirli pozitif haberler paylaşacağız 🤲
Cok tesekkur ederim, burdan zincir halinde guzel haberlerimiz gelir umarim. Pozitif ruh hali cok onemli diyor hocalar, buradan birbirimize destek olmamiz cidden cok cok kiymetli.

Cok tesekkur ederim, burdan zincir halinde guzel haberlerimiz gelir umarim. Pozitif ruh hali cok onemli diyor hocalar, buradan birbirimize destek olmamiz cidden cok cok kiymetli.
A AnnelikUmudu canım transferinin çok güzel geçmesini diliyorum ❤️💜😘Hadi sağlıkla inşallah , fıstık tüm güzelliği ile girsin ve yerleşsin annesine 🥰☺️

Benden de haberler güzel canlarım. 4 blast bugün genetik teste gitti. Kalitelerini hiç bilmiyorum, soramadım ama Cenk hoca biyopsi almaya değer gördüyse kalitelidir diye düşünüyorum. İki tanesi sağlıklı gelsin diye dua ediyorum. Artık on gün kadar bekleyeceğiz. Kocaman öpüyorum 😘❤️
Muhtesem bir haber🧿 Rabbım inşallah hepsinin sağlıkla gelmesini nasip etsin🤲

Muhtesem bir haber🧿 Rabbım inşallah hepsinin sağlıkla gelmesini nasip etsin🤲
İnşAllah bitanem. Benim için çok iyi bir sayı bu. İki tane biyopsi yapılmadan dondurulmuş embriyom vardı. Cenk hocanın özeni sayesinde onlardan da bozulmadan biyopsi alıp tekrar dondurduk. Bu zor bir karardı, travmatize olma ihtimali oluyor ama embriyolog tecrübesi ve özenine güvenerek gözümü kararttim, başarılı oldu çok şükür. Çözdürüp biyopsi alıp bozulmadan tekrar dondurabildik çok şükür. Bu arada embriyo taşıma da zor bir işlem değilmiş canlarım. Termosun biraz büyüğüne benzer bir şey veriyorlar taşımak için, adına tank deniyor. Onunla embriyoların olduğu hastaneye gidiliyor, birkaç evrak imzalayıp alınıyor ve taşınıyor. Embriyolog teslim alıyor tutanakla.

İnşAllah bitanem. Benim için çok iyi bir sayı bu. İki tane biyopsi yapılmadan dondurulmuş embriyom vardı. Cenk hocanın özeni sayesinde onlardan da bozulmadan biyopsi alıp tekrar dondurduk. Bu zor bir karardı, travmatize olma ihtimali oluyor ama embriyolog tecrübesi ve özenine güvenerek gözümü kararttim, başarılı oldu çok şükür. Çözdürüp biyopsi alıp bozulmadan tekrar dondurabildik çok şükür. Bu arada embriyo taşıma da zor bir işlem değilmiş canlarım. Termosun biraz büyüğüne benzer bir şey veriyorlar taşımak için, adına tank deniyor. Onunla embriyoların olduğu hastaneye gidiliyor, birkaç evrak imzalayıp alınıyor ve taşınıyor. Embriyolog teslim alıyor tutanakla.
Hakikat çok iyi bir sayı hemde hepimiz için😊
Cenk hoca nin da ellerine saglik,elleri ugurlu gelsin inşallah 🙏🙏
Ayrica inşallah bu ay hepimizin muhtesem haberlerle gözlerimizden yaş geldiği bir ay olur,istisnasız hepimiz için bunu yürekten diliyorum🤲🥰

Hakikat çok iyi bir sayı hemde hepimiz için😊
Cenk hoca nin da ellerine saglik,elleri ugurlu gelsin inşallah 🙏🙏
Ayrica inşallah bu ay hepimizin muhtesem haberlerle gözlerimizden yaş geldiği bir ay olur,istisnasız hepimiz için bunu yürekten diliyorum🤲🥰
Ben de yürekten diliyorum, hepimiz için artık yumurta sayımız, embriyo sayımız yerine bebeğimize ne alalım, nerden alalımı konuşacağımız yeni dönemimize kapı açacak bir ay olsun. Bu başlıkta hepimiz tek blasttan buralara nasıl geldik, çok şükür diye tatlı bir gülümsemeyle devam edelim inşAllah 🙏

Benden de haberler güzel canlarım. 4 blast bugün genetik teste gitti. Kalitelerini hiç bilmiyorum, soramadım ama Cenk hoca biyopsi almaya değer gördüyse kalitelidir diye düşünüyorum. İki tanesi sağlıklı gelsin diye dua ediyorum. Artık on gün kadar bekleyeceğiz. Kocaman öpüyorum 😘❤️
Canım harika haber bu 🙏🙏💕👍🏼❤️Umarım döner hepsi sağlıkla 💜❤️🙏

X