Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

ne mutlu annene, senin gibi tatli bir kizi olmus :) Cok tesekkurler canim, icime su serptin.

Benim doktorum demisti ki endometriozis in kesin teshisi yalnizca laparoskopi ile oluyor demisti

Bitanem öyle bir endisen varsa yaptır tabi, hem aklında kalmamış olur.

Gelismelerden haber ederim canim. Senin surec nasil gidiyor? Yarina kontrolun var diye hatirliyorum.
Ah kuzum senin için en iyisi olsun, hayırlısıyla transferini ve pozitifini, sonra sağlıkla doğumunu izleyelim biz de arkandan gelelim inşAllah canım benim. Evet bitanem yarın kontrolüm var, 8-9 folikul görmüştük, umarım kayıpsız devam ediyoruzdur ve bu sefer sağlıklıya ulasabiriz. Bu meme kanseri riski beni korkuttu, Maddi durumu ayarladığım sürece devam ederim diyordum ama böyle bir risk varsa durum değişir

Abla Ben de sormustum onu doktora zaten reglin bittikten 1 hafta sonra kendin kontrol ediyorsundur o onemli ama doktor dedi ki dur dun yere bir kitle olusturmaz ama zaten varsa o kitleyi buyutur demisti Ben de hem kendim kontrol ediyorum hem de senede 1 kez ultrason yaptiriyorum bu sene daha yaptirmadim ama

Ben de bu ultrason yapayım gofretlisutum. Tedavi sırasında yapılıyorsa hemen yapayım hatta. Bitmesini beklemek gerekir mi acaba biliyor musun bitanem?

Insallah canim hep beraber su sureci guzel haberlerle atlatiriz.
Var olan herhangi birsey varsa tetikliyor o hormonlar yoksa durduk yere meme kanseri yapmiyor. Zaten 40 yas ustuyuz, belirli araliklarla bakmalari lazim diye biliyorum. Endiselenme derim.

Canlarım kontrolden çıktım, 7 tane görünüyor. Eczanelerde merional yok, yerine menopur veriyorlardı o da bitmiş birçok yerde, bilginiz olsun. Ben zar zor buldum ama öyle olunca indirim alamadım hiç.

Canlarım kontrolden çıktım, 7 tane görünüyor. Eczanelerde merional yok, yerine menopur veriyorlardı o da bitmiş birçok yerde, bilginiz olsun. Ben zar zor buldum ama öyle olunca indirim alamadım hiç.
Cok sevindim, guzel rakam. Benim de cevap veren 7 olmustu son iki seferde.
Ilaclarin durumu cok fena. Peki geri kalan ilaclarin ne olacak? Jinemed'in yanindaki eczaneyi arayayim mi?

Cok sevindim, guzel rakam. Benim de cevap veren 7 olmustu son iki seferde.
Ilaclarin durumu cok fena. Peki geri kalan ilaclarin ne olacak? Jinemed'in yanindaki eczaneyi arayayim mi?
Çok sağol canım benim, arayıp tarayıp buldum, üç dört günlük fazladan aldım, Opuya kadar yeter sanırım. Allah bulamayanlara yardım etsin, muadili de yok. Üç kuruş zam için ilaçları saklayanlarin da vicdani nasıl rahat ediyor anlamıyorum. Çok üzüldüm gerçekten.

Ben de bu ultrason yapayım gofretlisutum. Tedavi sırasında yapılıyorsa hemen yapayım hatta. Bitmesini beklemek gerekir mi acaba biliyor musun bitanem?
Su an zaten ilac kullaniyorsun ya abla bence yaptirma regl olduktan 7 gun sonra yaptir doktor bana oyle demisti zaten regl oncesinde Gogus hassasiyeti oluyor yumurtlamada da oluyor en uygunu o zamanlar diye biliyorum

Evet Semra hoca da öyle demişti, hem kontrol ederiz hemde cizik atariz demisti,kanlanma yaratıp tutunmayı arttırıyormus..
Bence hiç birimizin öyle lüksü yok..sağlıklı embriyo bulunursa her türlü altyapıyı hazırlayıp transfer yapılması gerekli..sonucta madde manevi bir sürü emek ediyoruz..

benim hoca da sisli memorial ekolunden oldugu icin ayni kafada, 10-15% sansi arttiriyor dedi. bakalim ocak ayindaki reglimde yaptiracagim.

Şu grupta en tecrübeli ben olabilirim galşba geçen ay vakumlu kürtaj için girişe engel bir durum oluşunca doktorum kürtajı histeroskopiye çevirmiş ve keseyi öyle alabilmiş. Bu ay da cuma günü geçen kürtajda o girişe engel olan ama bir türlü filmde görünmeyen ne ise ona bakmak ve müdahale etmek için yine operatif histeroskopi yapacak. İçeriyi en iyi görme yoluymuş. Geçen sefer tam iyileşmem ve ağrılarımdan kurtulmam 10 gün sürdü. Ama normalde 2-3 güne normale dönersin diyorlar. Her karın operasyonu gibi tüplerin tıkanma ihtimali varmış ama zaten hepimiz tüp bebekteyiz. Korkulacak bir şey kesinlikle değil.

Ben bunun en iyi cevabını size direkt cerrahtan vericem kızlar. Az bekleyin. Cumartesi günü histeroskopi sonrası 2 günlüğüne abime gidicez. Kendisine sorarım bu tüp bebek iğnelerinin meme kitlelerine etkisini. Size de yazarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…