Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Bende zor günler için bir bordo bir de açık renk mavala var. Diğerlerine göre daha masum diye atmıştım kenara. Mavala markayı eczacı çok övdü ama yine de ben tedavilerim sırasında sürmüyorum.

Bende zor günler için bir bordo bir de açık renk mavala var. Diğerlerine göre daha masum diye atmıştım kenara. Mavala markayı eczacı çok övdü ama yine de ben tedavilerim sırasında sürmüyorum.
Ben de bayılırım uzun tırnağa. Güzel de uzuyor benim ama malesef ben de süremedim uzun süre. Şu an salmış dönemde olduğum için sürdüm oturdum

O arkadaş hangi merkeze gitmişti acaba.türkiyede en başarılı lab neresi acaba Memorıal mi bahçeci mi Acıbadem mi

Canım yine İrenbe’de deneyeceğim.Doktoru değiştirmek istemedim. Eğer olmazsa yaza son bir kez de İstanbul’da denerim.Sonra da bu defteri kapatırım artık herhalde.

Canım sağol Umarım bu kez yolunda gider herşey. Hepimiz Için

Valla canım ben de bilmiyorum Artık ne olduğunu bilmiyorum. 3. Ve 5. Denemede intralipid serum vermişlerdi yine tutmamıştı.Cd56 testi hiç yaptırmadım ama bir sıkıntı çıkarda test sonucunda intralipid serum veriyorlarmış.Ben de o da işe yaramadı.

Bu sefer herşey yolunda gider inşAllah canım benim

Ya değil mi ama insan nasıl korkuyor. Ama iyi yerlerde iyi hocalarla çekilmesi lazım. Geçmiş olsun, şimdi gelsin mi sağlıkla güzel bir transfer haberi
Tedavi gormeyen birisi yada tedavi oncesi gidip cektiren birisi icin cidden zor olmali. Ama su tup bebek tedavilerim esnasinda o kadar cok muayeneye girince artik hicbirsey insanin gozunde buyumuyor. Eskiden igneden korkardim :)

Canım sağol Umarım bu kez yolunda gider herşey. Hepimiz Için
Umarim cok guzel olacak. Bana fertilite endikronologu bu TSH ile hamile kalamazsin, dusuk olasiligin artar bu yasta demisti. Bir de topragi iyot fakiri bir ulkeyiz, cocuklarin zekasini cok etkiliyor demisti. O yuzden bizim gibi TSH'i dogalda 2.5 ustu olanlarin, mutlak kontrol altina almasi lazimmis. Bir de tabii hamilelik olursa iyice artiyormus, o zamanda sanirim aylik kan alip bakiyorlar.
Cok iyi yapmissiniz tespit ettirmekle, haplariniz sifa getirsin. Kocaman sevgiler

O arkadaş hangi merkeze gitmişti acaba.türkiyede en başarılı lab neresi acaba Memorıal mi bahçeci mi Acıbadem mi
O arkadas benim de bu yasimda 2 ngs den gecen embriyo bulmama vesile biridir. Ne kadar tesekkur etsem az, en stresli bitkin animda bana yoldas oldu, akil verdi. Ota Jinemed'e gitmisti, ben de onu takip edip oraya gittim. Lab'i cok cok iyidir. Basindaki hoca bilinen bir hekim, kadin-erkek yas faktoru veya erkek infertilitesi var ise cok cok iyi.

Memorial'in da labi cok iyi.
Acibadem hangi hastanesi olduguna bagli, bizim (yani ne benim ne de bana akil veren arkadasin) hos tecrubelerimiz olmadi Acibadem'de.

Yoğunluk Nasıl o hastanede hangi doktoru önerırsınız bi de transfer öncesi Rahime hangi işlemler yapılıyor orda

kızlar, tedavi veya operasyon öncesi meme taramalarınızı yaptırıyor musunuz? Doktorum bana önermişti. Malum çok hormon alıyoruz. Ben hazır histeroskopiye gitmişken çektireceğim yine Fulya açık mr'da.Fiyat aldım 600 TL. Abim genel cerrah. Sordum, iyi fiyat hastanede de oydu buydu aynı fiyata çıkarsın dedi. Genetik olarak fibrokistlerim var her 2 göğsümde de. Sonra transferdi, hamilelikti, inşallah bebekti derken kontrole gitmek yalan olur. Aman diyeyim dikkat edin ve ihmal etmeyin.

Yoğunluk Nasıl o hastanede hangi doktoru önerırsınız bi de transfer öncesi Rahime hangi işlemler yapılıyor orda
Ben Gunseli Ozdemir hocaya gidiyorum. Gayet vakit ayirarak ilgileniyor. Diger yerler gibi asiri dolu degil, Ctesi gunleri haftaici calisanlar nedeniyle bir doluluk oluyor ama (jinekoloji muayenesi vs gelenler).
Henuz transferim gerceklesmedi. Rahim filmim eksikti, onu hallettim. Kedim oldugu icin toxoplazma baktirdim. Transfer oncesi gereklilikler icin gorusecegiz hoca ile.

Canım ben en son 2019 da yaptırmıştım. Ultrason çektirip, genel cerrah muayenesine girmiştim. Bende de aynı şekilde basit kistler vardı sadece. Bı fırsatını bulduğumda yine ultrason çektiricem. Aldığımız hormonlar meme kanserine mi yol açıyor? Ben hem radyologa hem kendi doktoruma sormuştum, verilen ilaçlar kansere sebep olmaz dedi ikisi de ama korktum şimdi

katiyyen katiliyorum. hatta evvelinde de yaptirip gelin diyorlar.Fulya Acik MR'da yaptirmistim bende. Gayet rahat gecti. Ozel saglik sigortam 40 yas ustu kadin musterilerine yillik bedava meme usg hediye ediyordu. Ben tesaduf Fulya Acik MR'da ogrendim, ozel saglik sigortaniz varsa sordurun derim.
Simdiden gecmis olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…