Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Korkma leydicim, inşallah bu denemen neticeye ulaştığın son denemen olur

Gecmisler olsun şimdiden inşallah tikanmaz ama dediğin gibi tüp bebek yolcusuyuz hepimiz zaten, Çözülsün temizlensin ağrısız sizisiz da rahata er yakın zamanda

Eger cikolata Kistin yoksa endometriozisin tutunmaya bi etkisi yok sadece yumurta kalitesini dusuruyo ama senin embriyolarin zaten ngsli
Merhabalar yorum hakkında bişey sormak istiyorum ben de yaklaşık 1buçuk senedir hamile kalamadım hsg temiz çıktı başka herhangi bi sorunum da yok çok şükür eşimin de testleri güzel ama hamile kalamayınca çok takıyorum kafama benim rahmim ters sebeplerinden biri de endometriozis olabilirmiş çikolata kistim yok çok uzun zamandır bunu araştırıyorum internetten hiç bilgi bulamadım bu mesajın bana umut verdi bu konu hakkında ne biliyorsun

Canlarım salı günü Opu olucam. 17,5-9,5 mm arası 8 folikul var. Umarım içlerinden sağlıklıya ulaşırız. Dualarınıza talibim
Dualarımız seninle, harika geçer inşallah
Arkadaşım söyledi şimdi Seray Sever de hamileymiş 48 yaşında, dedim hemen gidip yazayım forumda da moral olsun hepimize

Endometriozis sinsi bir hastalık ve eğer belirgin bir çikolata kistin yok ise sadece laparoskopi ile kesin teşhis koyuluyor ve yumurta kalitesini ve rezervini azaltıyor adetlerin çok ağrılı oluyor vs evet bildiğim kadarı ile ters rahimin sebeplerinden biri ama doğuştan ters rahim de olabilirsin bu durumda doğuma tutunmaya bir etkisi yok ki. Embriyolarını genetik incelemeye gönderip ngsye yani bir de öyle deneyebilirsiniz histereskopi denen bir işlem var rahmin içini minik bir kamera ile inceliyorlar polip yapışıklık vs başka bir rahim içi problem varda anında teşhis ve müdahale ediliyor aynı işlemde hem de bu işlemde rahmine minik çizik atıp bebeğin tutunmasına yardımcı oluyor bildiklerim bu kadar başka sormak istediğin var ise yardımcı olayım bir de resveratrol diye bir gıda takviyesi var siyah üzüm çekirdeğinden yapılan çok kuvvetli bir antioksidan ve endometriozise karşı çok etkili ben kullanıyorum endometriozis değilim ama adet ağrılarıma iyi geliyor

Dualarımız seninle, harika geçer inşallah
Arkadaşım söyledi şimdi Seray Sever de hamileymiş 48 yaşında, dedim hemen gidip yazayım forumda da moral olsun hepimize
Canımsın çok teşekkürler bitanem çok güzel haber bu, moral oldu gerçekten, tüp bebek mi acaba keşke hangi merkeze gittiğini söylese eğer tüp bebekse...

Rahmim doğuştan mı yoksa sonradan mı ters oldu bilemiyorum adet ağrılarım oluyor o kadarına da ters rahimden dolayı ağrılı olabilir dendi ben rahim filmi çektirdim histereskopi ile aynı şey sanırım hiç bi sorun çıkmadı ama çizik atıldığını duymamıştım o yapılmadı yani bu vakitten sonra hamile kalmamı engelleyecek bişey bulunabilir mi yoksa stresten dolayı mı hamile kalamıyorum bilemiyorum burada yorumları okuyup acaba bende bu hastalık var mı diye düşünüp duruyorum bu arada söylediğin ürünü araştıracağım çok teşekkür ederim

Histereskopi ve rahim filmi çok farklı canım genetik testleri de ihmal etme bence streste çok etkili benim annemin stresten 5 yıl çocuğu olmamış meditasyon nefes egzersizleri falan yap eşinle vakit geçir tatile çık tabi maddiyat da önemli bunlar için her zaman yapamıyoruz ama seni mutlu edecek sakinleştirecek şeylere odaklanabilirsin

Kızlar ben de Ocak’ta yeniden başlarım diyordum ama içimden hiç gelmiyor.Bu aralar acayip yiyorum, sağlıksız besleniyorum .Sigara içmeye hiç başlamadım ama habire şarap-bira götürüyorum.5 kere deneyip olumsuz olunca yine olmayacakmış gibi geliyor. Gücüm yok.Benden 3 yaş küçük arkadaşım vardı 37 yaşında.Yıllardır kocası çocuk istemiyordu.Hep korunuyordu mecburen.Sonunda ikna etti kocasını 2-3 ay denemede oldu .Bazen böyle işte,hiç sıkıntısız tüp bebeğe gerek kalmadan bir kaç denemeyle oluveriyor. Bize sıkıntı çekmek nasipmiş bu yolda. Üzülmek, yorulmak, isyan etmek. Allah büyük dertler vermesin.

Canım benim öyle düşünme, çok yorucu, maddi manevi çok yıpratıcı ama başladığımız noktada değiliz, bilinçlendik, kendimize yol haritaları çizdik, sonuca ulaşmak için bereketli ayları değerlendirip ulaşacağız inşAllah. Ben de zaman zaman dolup taşıyorum ama pes etmeyenler sonunda ulaşıyor bebeklerine. Benim bu beşinci Opu olacak. 100.000 e yakın gitti testlerle, ilaçlarla. Üstelik çok yoruldum. Ama çok deneyen ulaşıyor bir şekilde, böyle düşününce herşeye rağmen devam diyorum. Benim sana tavsiyem madem içinden gelmiyor eğer çok farklı bir ay değilse, ortalama bir aysa bu ay dinlen canım benim. Kürtajın çok yeni, biraz toparlanmış olursun. Ama ortalamanın üzerinde bir aysa bu zaten seni motive edecektir, başlarsın bitanem. Sana sarılıyorum ve çok öpüyorum canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…