Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Bu deneme nasil gelecek hic bilmiyoruz. Dilerim cok guzel haberler gelir, ama olur da guzel haberler gelmezse yilmadan yeni plani yapmak lazim. Hepimizin kirginliklari ve uzuntuleri oldu, hele benim gibi kirklarin ortasina yaklasanlarin, o yuzden cok iyi anliyorum. Ama basaracaksin, yasin da cok ileri degil. Kocaman Sevgiler

İnşallah A AnnelikUmudu , eve gelmiş ağlıyorum.Duygusal olarak top yaptığım bir gündeyim galiba. Herşeyin hayırlısı. Teşekkürler mesajın için

İnşallah A AnnelikUmudu , eve gelmiş ağlıyorum.Duygusal olarak top yaptığım bir gündeyim galiba. Herşeyin hayırlısı. Teşekkürler mesajın için
Aldigimiz hormonlarda herseyi alt ust ediyor. Beni duygusal anlamda ciddi bir sekilde zorlamisti OPU donemi ilaclari. Ne zaman ihtiyacin olursa buradayiz. Sevgiler canim

Evet bugün oldum sonunda, 6 gün gecikmeli de olsa :) yarın sabah test verip kontrole gidicem. Artık kaç yumurtaysa kaç yumurta başlayacağız. Saizeni de test etmiş olacağız bu denemede.

Şimdiden hayırlı olsun inşallah... su gibi akıp geçsin süreciniz ,sağlıkla hayirla bebeğinize kavusmaniz nasip olsun
Sevgiler

Evet bugün oldum sonunda, 6 gün gecikmeli de olsa :) yarın sabah test verip kontrole gidicem. Artık kaç yumurtaysa kaç yumurta başlayacağız. Saizeni de test etmiş olacağız bu denemede.
Hayirli olsun, güzel pozitif bir süreç başlasın inşallah hedef altın yumurtaya ulaşmak, bu tedavide nasip olsun

umarim cok guzel sonuclar alirsin. kac yumurtaysa hepsi sana guzel-saglikli embriyo olsun :)

Canım bol şans.Saizen umarım işe yaramıştır!Sadece yumurta geliştirmek için mi yoksa eşit boyutlara gerirmek için mi yapılıyor Saizen?Öpüyorum

Şimdiden hayırlı olsun inşallah... su gibi akıp geçsin süreciniz ,sağlıkla hayirla bebeğinize kavusmaniz nasip olsun
Sevgiler
Cok teşekkür ederim. Transfer sürecinin acemisiyim biraz tedirgin oluyorum o yüzden . Allah tüm isteyenlerin kucağını boş bırakmasın inşallah tekrar güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim

Bu ay iptal 16 mm bir kist oluşmuş. Doktora göre alakası yok ama bana göre kesinlikle saizen var olan küçük kisti büyütmüş.
Canım geçmiş olsun üzülme. Bugün benim de kontrolüm vardı, yumurtaların boyutu küçük.6 gündür iğne vuruluyorum 9mm,10mm ayarındalar. Doktor galiba iyi cevap vermiyor yumurtalar iğnelere dedi. Ya benim zaten çok yumurta oluyor ama toplama zamanı ya küçük oluyorlar ya da içleri boş oluyor. Haftaya kadar tekrar verdi iğneleri. Bu arada ben küçük olunca dozu artırırmıyız diye sormuştum. Zaten 300 vuruluyorum, doz değil de Saizen mi alsan acaba dedi. Ben hiç bahsetmemiştim Saizen’den.Sonra sende Adenomiyozis var olmaz yapmayalım Saizen dedi.
Tam da bugün sen deyince kist olayını, anladım neden olmaz dediğini.
Ya bilmiyorum, moralim bozuldu hepsi küçük küçük olunca yumurtaların.
Canım neyse diğer aya başlarsın. Sıkma canını. Benim de iyi sonuç vermeyecek gibi tedavi, tekrar başlarız birlikte diğer ay.
Kisti alacak mıymış?

Bu ay iptal 16 mm bir kist oluşmuş. Doktora göre alakası yok ama bana göre kesinlikle saizen var olan küçük kisti büyütmüş.
Uzme canini benim de iki kez kist oldu ilkinde iptal ettik tedaviyi ikincide devam ettik ve ilginc bir sekilde kist olmadigi aslinda folikul oldugu ortaya cikti. En guzeli bir sonraki aya konsantre olmak.

Canlarım bu hafta işlerim çok yoğundu anca gelebildim. Bu hafta da yoğun olacak. Söz veriyorum sonra telafi edicem kalkyerineyat bitanem saizen mi yapmış bunu acaba? Şimdi ne olacak kist Kendi kendine küçülür müymüş, aspire mi edilecek? Canım benim üzülme sakın, bir dahaki aya çok güzel embriyoların olsun canım benim ozlemgundogdu bitanem o eşiği gecince hızlıca büyüyor, umarım seninkiler de naz yapmadan büyür ve güzel embriyoların olur canım benim. Satestemur transfer sürecin hayırlı olsun bitanem. Ben de estrofem, climara bant ve coraspin ile başladım. Haftaya progestan eklenecek. Tarihi belli değil ama ay sonundan önce transfer planlıyor doktorum herşey yolunda giderse. Hepimiz için güzel olsun herşey artık inşAllah. Hepinizi öpüyorum.

Ozlemcim simdi notlarima baktim benim sikluslarimda da genelde 6. gunde ebatlar maximum 12 mm olmus. Zaten klasik asenkronizasyon sorunu oldugu icin digerleri de 8, 10, 6 mm arasindalarmis cogunlukla.

Bu arada Istanbul'da artik Cetrotide da bulunmuyor arkadaslar. Canim G gofretlisut sagolsun Ankara'daki eczanesine yonlendirdi ilaclari oradan getiriyorum haftaya.

Canım Cetroide verdi doktor bana bugünkü reçetede. Pazar günü başlayacağım.İzmir’de var. Bugün Erengin Eczanesinden aldım. Alsancak’ta. Lazımsa konuşayım eczane ile, gönderirler kesin. Sen tedavi aşamasında mısın şuan? İnşallah bu sefer sağlıklıyı elde edersin canım ya az gibi yumurtaların büyüklükleri, bilmiyorum büyürler mi haftaya Umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…