Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Benim de bugün folikül takibi vardı 3 taneden sadece 2 si büyüyüp tedaviye yanıt vermiş Önce üzüldüm ama sonra 2 si de altın yumurtadır belki dedim 5. güne gelip testten sağlıkla geçerler Herkese bol şans diliyorum Sağlıkla gelsin mis kokulu bebekler
sayiya hic takilmayin. saglikli olsun, bizim olsun tatli embriyolar olsun :)

Bu sefer ben de rahat olacağım. Ama adetim az geliyor.Daha çok geliyordu diğer aylar. Bilmiyorum oluşacak yumurta sayısı ile bir ilişkisi olur mu?Bir sıkıntı yaratır mı?🤷🏻‍♀️
Canım çok güzel bir tedavi diliyorum sana da.Öpüyorum 😍
Canım hiç canını sıkma, adetin yoğunluğuyla yumurtanın ilgisi olduğunu sanmıyorum. Adet rahîm duvarının dökülmesi ile ilgili. Yani rahimden geliyor. Ama içinin rahat etmesi için doktoruna da danış kafana takılan bir şey kalmasın canım. Tedavin çok güzel geçsin, güzel embriyoların olsun bitanem 🙏🤗

Benim de bugün folikül takibi vardı 3 taneden sadece 2 si büyüyüp tedaviye yanıt vermiş Önce üzüldüm ama sonra 2 si de altın yumurtadır belki dedim 5. güne gelip testten sağlıkla geçerler Herkese bol şans diliyorum Sağlıkla gelsin mis kokulu bebekler
İkisi de sağlıklı embriyolar olur ve sana evlat olur inşAllah canım benim 🙏💜

Canım hiç canını sıkma, adetin yoğunluğuyla yumurtanın ilgisi olduğunu sanmıyorum. Adet rahîm duvarının dökülmesi ile ilgili. Yani rahimden geliyor. Ama içinin rahat etmesi için doktoruna da danış kafana takılan bir şey kalmasın canım. Tedavin çok güzel geçsin, güzel embriyoların olsun bitanem 🙏🤗
Canım sağol Lady’ciğim 🌻Hepimiz için dua ediyorum 🌼🌼

canim benim cok tesekkurler :) ilk transfer sharonandhope'un oldu, ben 1 hafta-10 gun kadar sonra transfer oldum. benden sonra da Ladystarlight olacak ve birde aramiza yeni katilan Satestemur... diliyorum hic durmadan gelecek duzel haberler sonrada
Aminnnn . İnşallah hepimiz ne zaman doğum yapacağımızı konuşuruz bu post altında 🙏♥️🥰

Merhaba herkese
2 ngsli embriyomun ilki aralık ayında kimyasal olmustu. İkinci olan 6. Gün blast olduğu ve mitoscore değeri daha yüksek olduğu için çok umudum yoktu ama yavrucuğum sanırım tutundu 🥰
Buraya yazmak için ultrason muayenesi bekliyordum ama @Miss C beni etiketleyince sizlere motivasyon olmak için yazmak istedim. Bugün transferimin 13. Günü betahcg 2451 cıktı. Pazartesi randevu aldım ultrason için. Umarım yine burada güzel haberler veririm 🥰
Cnm nsgden saglikli gelen embryn mu kimyasal oldu

Canım ama embriyon sağlıklı gelmiş çok şükür. İşin yüzde sekseni bitmiş. Rahim filminde, kan testlerinde de problem yoksa artık elinden gelen herşeyi yapmışsın. Bence bu sefer olacak insAllah 🙏 ben adeti bekliyorum canım, Nisan sonunda olur transfer heralde. Ben de düşünürsem seninle aynı duygular içindeyim, eminim bütün transfer yaşayanlar da aynıdır ama düşünmemeye çalışıyorum, başka işlerle ilgileniyorum zaten işyeri acayip yoğun kafamı kaldıramıyorum iyi de oldu bir bakıma. Düşünmeye vakit kalmıyor. Konudan uzak durmaya çalışıyorum çünkü ben bi sarmaya başlarsam çok fena sarıyorum. O yüzden kendime yasakladim araştırma yapmayı, oranlara bakmayı, kafada kurmayı. Sadece kontrollerime gidip günümü beklicem bu arada da başka işlere saricam. Şimdi transfer öncesi estrofem alınıyor ya, bende çok güzel uyku yapıyor o, ondan da medet umuyorum, mis gibi uyurum düşünmem diye 😊🙃🤗. Sen de biraz dikkatini dağıtmaya çalış, yapabilirsek daha rahat gider sürecimiz.
Arkadaslar merhaba araya girdim ama,23 subatta yumurta toplama islemim oldu,28 subatta adet oldum,yumurtalarim donduruldu bir sonraki adeti bekliyorum fakat 29 martta olmam gerekiyordu gecikti,zaten pcos var duzenli degil adetlerim,sizde surec nasil oldu?gecikmesi normal mi acaba?ptesi olmadi kanda gebelik testi yaptirmayi dusunuyorum.

Arkadaslar merhaba araya girdim ama,23 subatta yumurta toplama islemim oldu,28 subatta adet oldum,yumurtalarim donduruldu bir sonraki adeti bekliyorum fakat 29 martta olmam gerekiyordu gecikti,zaten pcos var duzenli degil adetlerim,sizde surec nasil oldu?gecikmesi normal mi acaba?ptesi olmadi kanda gebelik testi yaptirmayi dusunuyorum.
Merhaba canım, öncelikle tedavin hayırlı olsun. Güzel sonuçlar almanı dilerim🙏. Benim adetim opulardan sonra hep olması gerektiği zaman oldu. O yüzden bilemedim hiç. Umarım hamilesindir canım🥰🥰🥰

Merhaba canım, öncelikle tedavin hayırlı olsun. Güzel sonuçlar almanı dilerim🙏. Benim adetim opulardan sonra hep olması gerektiği zaman oldu. O yüzden bilemedim hiç. Umarım hamilesindir canım🥰🥰🥰
Umarim da,o kadar yumurtlama takipleri,asılamada olmadi,tup bebege kalkistigimizda kendiliginden olursa cok sasiririm vallahi,gerci iliski bir kez oldu ama😁yeterki olsun🙏allah hepimize bu mubarek gunlerin hurmetine gonlumuze gore versin insallaah🙏🙏

Umarim da,o kadar yumurtlama takipleri,asılamada olmadi,tup bebege kalkistigimizda kendiliginden olursa cok sasiririm vallahi,gerci iliski bir kez oldu ama😁yeterki olsun🙏allah hepimize bu mubarek gunlerin hurmetine gonlumuze gore versin insallaah🙏🙏
Bunu bizzat akrabam yaşadı. Ve şimdi kızı 6 yaşında üstüne de bir oğlu oldu 😍 inşallah Allah sana da kısmet eder canim 🤲🏻

Canım başladım iğnelere Cumartesi günü. Benim klinik bence biraz fabrika usülü çalışıyor. Başka klinikler 2-3 güne bir yumurta kontrolü yapıp dozu ona göre ayarlıyor diye biliyorum ama bizim doktor 6 günlük iğneleri verdi ve Cuma tekrar görmek istedi. Valla bu 6. deneme olduğu için artık hiç heyecanda yok.Doktor yine Adenomiyozis yüzünden tutmayabilir dedi.Tamamen kadere bıraktım 😂Benim yaşımda aynı kliniğe giden biri ile tanıştım forumda.Yaş 40, aynı ilaçlar, 3. Gün embriyosu ve ikizlere hamile 😊Sürekli yürüyüş yaparmış benden farklı olarak.Geçmişte de çok alkol ve sigara tüketmişliği yok yine benden farklı olarak :) Benim bu doktorla 3. Denemem olacak. Doktor sadece diyetine dikkat et, herşeyi denedik yapabilecek pek fazla bir şey kalmadı , havuzlama yapıp çok embriyo toplayacağız dedi. Öyle olasılığı artırmayı hedefliyor.Tutanın tutuyor be canım , bilmiyorum artık benimki ne olacak. Umarım sen de başlarsın bir an evvel ❤️🥰

Canım başladım iğnelere Cumartesi günü. Benim klinik bence biraz fabrika usülü çalışıyor. Başka klinikler 2-3 güne bir yumurta kontrolü yapıp dozu ona göre ayarlıyor diye biliyorum ama bizim doktor 6 günlük iğneleri verdi ve Cuma tekrar görmek istedi. Valla bu 6. deneme olduğu için artık hiç heyecanda yok.Doktor yine Adenomiyozis yüzünden tutmayabilir dedi.Tamamen kadere bıraktım 😂Benim yaşımda aynı kliniğe giden biri ile tanıştım forumda.Yaş 40, aynı ilaçlar, 3. Gün embriyosu ve ikizlere hamile 😊Sürekli yürüyüş yaparmış benden farklı olarak.Geçmişte de çok alkol ve sigara tüketmişliği yok yine benden farklı olarak :) Benim bu doktorla 3. Denemem olacak. Doktor sadece diyetine dikkat et, herşeyi denedik yapabilecek pek fazla bir şey kalmadı , havuzlama yapıp çok embriyo toplayacağız dedi. Öyle olasılığı artırmayı hedefliyor.Tutanın tutuyor be canım , bilmiyorum artık benimki ne olacak. Umarım sen de başlarsın bir an evvel ❤️🥰
Bence eğer olumlu sonuçlanmazsa bi Funda hocayı dene havuz yerine. Yani herşeyi denedik vs biraz boş beyan geliyor bana. Adenomyom varsa da temizlenebilir transfer öncesi. Saçmalıyorlar artık.

Bence eğer olumlu sonuçlanmazsa bi Funda hocayı dene havuz yerine. Yani herşeyi denedik vs biraz boş beyan geliyor bana. Adenomyom varsa da temizlenebilir transfer öncesi. Saçmalıyorlar artık.
Canım 2 tane 5-6 hücreli de olsa dondurulmuşum var orada.Biliyorsun Ocak ayında elde etmiştik.Onlar olduğu için gidiyorum şimdi.Son bir transfer daha deneyeceğim , olmazsa Funda hocayagideceğim yazın. Aslında Otta Jinemed istiyordum A AnnelikUmudu ve L Lady Starlight gibi ama İstanbul uzak geliyor senin gibi. Funda hocaya ya da Otta Jinemed’e gideceğim yazın. Adenomiyozis rahim zarında olduğu için temizlemiyor 😞Rahim alınması gerekiyor. Hiç doğum yapmamış kadınlarda rahim alınmadığından tüp bebek transfer öncesi Lucrin iğne ile baskılama yapıyorlar.Geçen boş gebelik olduğunda baskılamışlardı. Tutmuştu ama boş gebelik oldu.Yine Lucrin yapacak transfer öncesi.
Ne oldu sen oldun mu adet?

Her denemede şans artıyor inşallah sizinde tutunacak Forumda bi sürü 3.gün embriyosu ile bebeği olanlar var Benim bu denememde sadece tek embriyom döllenmiş Keşke 5 . gün ve genetik test işimiz olmasa

Her denemede şans artıyor inşallah sizinde tutunacak Forumda bi sürü 3.gün embriyosu ile bebeği olanlar var Benim bu denememde sadece tek embriyom döllenmiş Keşke 5 . gün ve genetik test işimiz olmasa
Canım inşaallah olur hepimizin. Artık yorulduk. Kendimi üzgün ve kırgın hissediyorum yıllar sonra hiç başarı elde edemediğim için. Bugün 2 yıldır normal yolla uğraşan ama bebeği olmayan bir arkadaşımdan haber aldım, 2. tüp bebek denemesinde oldu. Hamileymiş. Çok güzel bu haberler ama ben 6. denemeyi düşününce belki de çok zorluyormuşum gibi geliyor. Olsaydı lurdu diyorum. Ya da yorulduğum için böyle diyorum.
Sizin düşük mü vardı?O yüzden mi genetik taramadan geçmiş embriyo transfer edilecek?

X