Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Birçok ilaç artık yok bitanem. Estrofem artık kıyıda köşede bile bulmak çok zor. Climara bant da yok. İstanbul'da çok zor bulmak. Canım A AnnelikUmudu nun uyarısıyla önceden proluton Depot ayarladım, onda da sıkıntı yaşayacaktım yoksa. Satestemur sen de doktoruna sor, hangi ilaçları kullanacaksan şimdiden almaya başla bence canım. Prolutex de sorun yok değil mi A AnnelikUmudu canım?

Harika haber Lady’ciğim Umarım çok güzel bir transfer dönemi geçirirsin ve mutlu sonu hep birlikte kutlarız burada

Hayatim gercekten cok tesekkur ederim cok dusuncelisin, G gofretlisut sayesinde cozdum neyse ki. Elimde yeterince var suan icin. Bazen benim de cevap vermiyor folikuller. Doktorum bazen reseptorleri cevap vermeyebilir demisti ama her ay farkli sonuc geliyor genelleme yapmamak lazim. Umarim saglikli bir sekilde buyurler haftaya ozlemcim

Canım umarım bu ay hepimiz için güzel bir ay olur Artık iyi sonuç almazsam da önümüzdeki aylara bakacağız

Canim bana sadece estrofem yazdı. ondan zorla buldu eşim 1 tane. Bende onu sormuştum aslında size hangi ilaçlar hangi dönemde yazıldı. Benim reglmin 5. Günü bugün sadece günde 2 kez folik asit ve günde 3 kez de estrofem kullaniyorum

Canim hep duamdasiniz. Burda ki herkesin bebeğine kavuşmasını öyle çok istiyorum ki. Hepimiz umarım Mayıs'a çok mutlu gireriz .

Estrofem kıyıda köşede kalmış eczanelerden almaya bak canım. 6-7 kutu gerekecek benim doktorumun uygulamasına göre. Sen de doktoruna sor kaç tane gerekecek diye, onları bir şekilde bulmaya çalış. Ben de çok zorlandım, bu ilaç zor bulunuyor.

Dur bakalım canım mıralini bozma hemen, belki büyür haftaya. Sen pozitif devam et.
Kist için aslında doğum kontrol hapıyla çok rahat kontrol ederdik ama sende yan etki yapıyor, o yüzden vücudun kendi kendine atmasını bekleyeceğiz dedi. Adet dönemim hiç olmadığı kadar kanamasız geçiyor. Sadece kahverengi akıntılar ve pıhtı şeklinde. Daha önce hiç kistim olmamıştı. Öyle bi canımı sıktı kısacası.

Kuzum doktora göre saizen yapmamış. Ama ben şöyle düşünüyorum: vücudum kist üretimine meyilli. Yapısal olarak. Göğsümdeki fibrokistlerden birini biraz büyütüp ödem yaptırdı mesela. O yüzden kist oluşturmadıysa da, büyüttü diye düşünüyorum. Doktor da bir dahaki ay kullanmayalım bi görelim önce kisti dedi. Bir iki ay öteleyebilir tedaviyi ama bücut atar diyor. Bakalım göreceğiz. Açıkçası zaten kürtajdan sonra ancak cesaret edebilmiştim yeni tedaviye. Şimdi yeniden cesaretim kırıldı. Doktor, iğne, ilaç falan görmek istemiyorum gibi geliyor. Bilemedim.

Transfer süreci başladı artık. Çok çok mutluyum her transfer sürecine giren adına. Siz olmasanız salmak üzereyim çünkü. Güzel güzel haberler getir bize

Bitanem hiç bilgim yok ama anlattıklarından yola çıkarak bence de saizen kistleri büyütmüş. Bizi her yanlış karar, yanlış veya eksik tedavi çok kötü etkiliyor çünkü son gücüyle düşüp kalkan insanlarız ama bunu kimseye anlatamıyoruz. Bizi bizden başka kimse anlamıyor. Bir çalışma arkadaşım tüp bebek işi acayip bir sektör olmuş, her adımı acayip paralarmis dedi geçen gün, yüzümde öyle acı bir gülümseme oldu ki artık nasıl baktiysam adamcağız çok özür dilerim seni üzmek istemedim diye gönlümü almaya çalıştı bütün gün. Yani biz bu halde insanlarız. Ama cesaretin kırılmasın bitanem bugünler geçecek ve ama biyolojik ama kalben...bir şekilde bu mücadelede galip geleceğiz inşAllah.

Aynen kuzum.ben Çarşamba doktora gittiğimde en iyisi sorayım da stoklayayim . Saol canim cevabın için

bende de oyle. fibroidden ameliyat oldum zaten. benim de 2. opu da kist varken devam edilmis, sonra o kisti opu esnasinda aspire etmisti hoca. daha az yumurta vs ile sonuclanmisti ancak akabindeki OPU daha verimli gecmisti. Sakin cesaretin kirilmasin, o embriyo seni bekliyor, gelecek. Buradan okuyacagiz haberini.

Canim, estrofem ve progestan dex yazildi transfer zamani. Ama bur proluton depot farkli bir sebeple gerekti. Bu Cuma ben kanama yasadim azicik, acilen hastaneye gittim. Herhangi bir sorun yok ancak hemen onlem almak istiyorlar. Proluton depot verdi haftada bir hoca. Embriyo tutunmasi icinmis, o da malesef zor bulunuyormus estrofem gibi artik. En az 4 tane olmam gerekiyordu, tesaduf hastanemin yanindaki eczane de buldum. Tum tedavilerimde ordan ilac aldigimdan midir nedir, ellerinde ne varsa ne yoksa verdiler o da 6 tane idi.
Dilerim ihtiyacin olmaz. Ama estrofem bulmaya calis lutfen.

Ah canım iyisin ama.simdi.dimi herhangi bir tehlike söz konusu değil diye inşallah rabbim sizi korusun bende eşime söyledim soracak sürekli bulunca depolicaz artık. Olurda pozitifi gormezsek burda ki arkadaşlarla paylaşırız boşa gitmez sonuçta .

Aynen öyle. Açıkçası artık el koymayı düşünüyorum bu gidişe. Kullanmak istedikleri ekstraları kullanmayacağım. Benim vücudum bunu üretiyor zaten, tedaviye engel başka bir şey istemiyorum diyeceğim. Aynen dediğin gibi insanlara sadece maddi kısmı bile çok ciddi harcama gibi gelirken biz bir de o sürecin psikolojik yükünü çekiyoruz malesef bizi bizden başka kimse de anlamıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…