Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

sayiya hic takilmayin. saglikli olsun, bizim olsun tatli embriyolar olsun :)

Canım hiç canını sıkma, adetin yoğunluğuyla yumurtanın ilgisi olduğunu sanmıyorum. Adet rahîm duvarının dökülmesi ile ilgili. Yani rahimden geliyor. Ama içinin rahat etmesi için doktoruna da danış kafana takılan bir şey kalmasın canım. Tedavin çok güzel geçsin, güzel embriyoların olsun bitanem

İkisi de sağlıklı embriyolar olur ve sana evlat olur inşAllah canım benim

Canım sağol Lady’ciğim Hepimiz için dua ediyorum

canim benim cok tesekkurler :) ilk transfer sharonandhope'un oldu, ben 1 hafta-10 gun kadar sonra transfer oldum. benden sonra da Ladystarlight olacak ve birde aramiza yeni katilan Satestemur... diliyorum hic durmadan gelecek duzel haberler sonrada
Aminnnn . İnşallah hepimiz ne zaman doğum yapacağımızı konuşuruz bu post altında

Cnm nsgden saglikli gelen embryn mu kimyasal oldu

Arkadaslar merhaba araya girdim ama,23 subatta yumurta toplama islemim oldu,28 subatta adet oldum,yumurtalarim donduruldu bir sonraki adeti bekliyorum fakat 29 martta olmam gerekiyordu gecikti,zaten pcos var duzenli degil adetlerim,sizde surec nasil oldu?gecikmesi normal mi acaba?ptesi olmadi kanda gebelik testi yaptirmayi dusunuyorum.

Merhaba canım, öncelikle tedavin hayırlı olsun. Güzel sonuçlar almanı dilerim. Benim adetim opulardan sonra hep olması gerektiği zaman oldu. O yüzden bilemedim hiç. Umarım hamilesindir canım

Merhaba canım, öncelikle tedavin hayırlı olsun. Güzel sonuçlar almanı dilerim. Benim adetim opulardan sonra hep olması gerektiği zaman oldu. O yüzden bilemedim hiç. Umarım hamilesindir canım
Umarim da,o kadar yumurtlama takipleri,asılamada olmadi,tup bebege kalkistigimizda kendiliginden olursa cok sasiririm vallahi,gerci iliski bir kez oldu amayeterki olsunallah hepimize bu mubarek gunlerin hurmetine gonlumuze gore versin insallaah

Umarim da,o kadar yumurtlama takipleri,asılamada olmadi,tup bebege kalkistigimizda kendiliginden olursa cok sasiririm vallahi,gerci iliski bir kez oldu amayeterki olsunallah hepimize bu mubarek gunlerin hurmetine gonlumuze gore versin insallaah
Bunu bizzat akrabam yaşadı. Ve şimdi kızı 6 yaşında üstüne de bir oğlu oldu inşallah Allah sana da kısmet eder canim

Canım başladım iğnelere Cumartesi günü. Benim klinik bence biraz fabrika usülü çalışıyor. Başka klinikler 2-3 güne bir yumurta kontrolü yapıp dozu ona göre ayarlıyor diye biliyorum ama bizim doktor 6 günlük iğneleri verdi ve Cuma tekrar görmek istedi. Valla bu 6. deneme olduğu için artık hiç heyecanda yok.Doktor yine Adenomiyozis yüzünden tutmayabilir dedi.Tamamen kadere bıraktım Benim yaşımda aynı kliniğe giden biri ile tanıştım forumda.Yaş 40, aynı ilaçlar, 3. Gün embriyosu ve ikizlere hamile Sürekli yürüyüş yaparmış benden farklı olarak.Geçmişte de çok alkol ve sigara tüketmişliği yok yine benden farklı olarak :) Benim bu doktorla 3. Denemem olacak. Doktor sadece diyetine dikkat et, herşeyi denedik yapabilecek pek fazla bir şey kalmadı , havuzlama yapıp çok embriyo toplayacağız dedi. Öyle olasılığı artırmayı hedefliyor.Tutanın tutuyor be canım , bilmiyorum artık benimki ne olacak. Umarım sen de başlarsın bir an evvel

Bence eğer olumlu sonuçlanmazsa bi Funda hocayı dene havuz yerine. Yani herşeyi denedik vs biraz boş beyan geliyor bana. Adenomyom varsa da temizlenebilir transfer öncesi. Saçmalıyorlar artık.

Bence eğer olumlu sonuçlanmazsa bi Funda hocayı dene havuz yerine. Yani herşeyi denedik vs biraz boş beyan geliyor bana. Adenomyom varsa da temizlenebilir transfer öncesi. Saçmalıyorlar artık.
Canım 2 tane 5-6 hücreli de olsa dondurulmuşum var orada.Biliyorsun Ocak ayında elde etmiştik.Onlar olduğu için gidiyorum şimdi.Son bir transfer daha deneyeceğim , olmazsa Funda hocayagideceğim yazın. Aslında Otta Jinemed istiyordum A AnnelikUmudu ve L Lady Starlight gibi ama İstanbul uzak geliyor senin gibi. Funda hocaya ya da Otta Jinemed’e gideceğim yazın. Adenomiyozis rahim zarında olduğu için temizlemiyor Rahim alınması gerekiyor. Hiç doğum yapmamış kadınlarda rahim alınmadığından tüp bebek transfer öncesi Lucrin iğne ile baskılama yapıyorlar.Geçen boş gebelik olduğunda baskılamışlardı. Tutmuştu ama boş gebelik oldu.Yine Lucrin yapacak transfer öncesi.
Ne oldu sen oldun mu adet?

Her denemede şans artıyor inşallah sizinde tutunacak Forumda bi sürü 3.gün embriyosu ile bebeği olanlar var Benim bu denememde sadece tek embriyom döllenmiş Keşke 5 . gün ve genetik test işimiz olmasa

Her denemede şans artıyor inşallah sizinde tutunacak Forumda bi sürü 3.gün embriyosu ile bebeği olanlar var Benim bu denememde sadece tek embriyom döllenmiş Keşke 5 . gün ve genetik test işimiz olmasa
Canım inşaallah olur hepimizin. Artık yorulduk. Kendimi üzgün ve kırgın hissediyorum yıllar sonra hiç başarı elde edemediğim için. Bugün 2 yıldır normal yolla uğraşan ama bebeği olmayan bir arkadaşımdan haber aldım, 2. tüp bebek denemesinde oldu. Hamileymiş. Çok güzel bu haberler ama ben 6. denemeyi düşününce belki de çok zorluyormuşum gibi geliyor. Olsaydı lurdu diyorum. Ya da yorulduğum için böyle diyorum.
Sizin düşük mü vardı?O yüzden mi genetik taramadan geçmiş embriyo transfer edilecek?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…