Yöresel Tarif Tavuklu / Sebzeli Patates Kroket

Yöresel Yemekler

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 2 2,2%
  • 2 puan

OY: 0 0,0%
  • 3 puan

• 4 puan

• 5 puan

OY: 3 3,3%
  • 6 puan

OY: 2 2,2%
  • 7 puan

OY: 5 5,6%
  • 8 puan

OY: 17 18,9%
  • 9 puan

OY: 13 14,4%
  • 10 puan

OY: 48 53,3%

• Ankete Katılan
    90
Ooooo Karatay mı yapıyorsun , bende Helinin takımından mezunum , kaptan karataydan daha fenadır

Çok teşekkür ederim . Deneyin , umarım beğenirsiniz .

Evet canım bundan sonra hep böyle besleneceğim inşşş çok faydasını gördümm Helinim bitanedir anlayışlı sevecen bi tek kanatrları eksik diyorum ben hep fenalığını hiç görmedimm bitanemiz bizim o

Hadi bakalım , aynen devam o zaman . Gitsin kilolar , gelsinler kaslar

woooow yeni farkettim bu konuyuu
nefis olmuş ablacım hele o civcivleri söylemiyorum bile
neyse hatunlar yarışmanın birincisi belli olmuştur herkes dağılabilir

woooow yeni farkettim bu konuyuu
nefis olmuş ablacım hele o civcivleri söylemiyorum bile
neyse hatunlar yarışmanın birincisi belli olmuştur herkes dağılabilir

Çok çok teşekkür ederim hazalcım , ne yalan söyleyeyim bu güzel sözler karşısında öyle bir müddet baktım ben şimdi ne cevap yazsam diye:26:

Birazda utandım galiba

Herkes harika tariflerle katıldı , eminim çok keyifli bir yarışma olacak .

ahahah ayy ablacım gerçekten çok şirinsin ya
namını çok duyuyordum kk'nin vazgeçilmez hatunlarından olmanı şimdi daha iyi anlıyorum

kroketi hiç sevmem ama bu çok lezzetli görünüyorr yaaa nasıl da yiyesim geldi
ellerinize sağlık

ahahah ayy ablacım gerçekten çok şirinsin ya
namını çok duyuyordum kk'nin vazgeçilmez hatunlarından olmanı şimdi daha iyi anlıyorum

Şirinim değil mi

kroketi hiç sevmem ama bu çok lezzetli görünüyorr yaaa nasıl da yiyesim geldi
ellerinize sağlık

Çok teşekkür ederim , sevmediğiniz bir şeyi canınız çektiyse ne mutlu bana

Çok canım çekti şimdi anneme yaptırayım en kısa zamanda
Civcivleride canım çekti ama koca kız olduğum için yapmaz annem
Ellerine sağlıkkkk yarışmada başarılar

Çok canım çekti şimdi anneme yaptırayım en kısa zamanda
Civcivleride canım çekti ama koca kız olduğum için yapmaz annem
Ellerine sağlıkkkk yarışmada başarılar

Teşekkürler

Canı çekene kargo servisi olsa keşke Civcivler + 3 için , üst limit yok , bence onlardan da sen yapabilirsin .

Teşekkürler

Canı çekene kargo servisi olsa keşke Civcivler + 3 için , üst limit yok , bence onlardan da sen yapabilirsin .

Aynen haklısın canım Annemle birlikte bi kaç güne bu tarifi deneyeceğiz bakalım tadının nasıl olduğunu paylaşırım

Gunaydin,

Oyumu kullandim. Bir puan tavuklu oldugu icin kirdim (oy + 9 puan verdim), herkese basarilar. Tabi ki Aus'a daha fazla

Son düzenleme:
Gunaydin,

Oyumu kullandim. Bir puan tavuklu oldugu icin kirdim (oy + 9 puan verdim), herkese basarilar. Tabi ki Aus'a daha fazla

Sana ben özel olarak kıymalısını yapayım 10 puan 10 puan alayım senden , olmaz mı

Sağol canım teşekkürler

Sana ben özel olarak kıymalısını yapayım 10 puan 10 puan alayım senden , olmaz mı

Sağol canım teşekkürler

Bende yalan yok. Tavuksuz yapsaysin 10 verebilirdim. Olabilir ayrintilari ben Turkiyeye gelince konusalim . Yesillenmissin hayirli olsun , bunak bir edimiz mi var artik. :)) Elimden cekecegin var artik.

Bende yalan yok. Tavuksuz yapsaysin 10 verebilirdim. Olabilir ayrintilari ben Turkiyeye gelince konusalim . Yesillenmissin hayirli olsun , bunak bir edimiz mi var artik. :)) Elimden cekecegin var artik.

Vay kk nın haline her şeyi birbirine karıştırabilirim her an Gözlüklerim yoktu görememişim , alzheimer hapımı almadım idare edin derim artık

Vay kk nın haline her şeyi birbirine karıştırabilirim her an Gözlüklerim yoktu görememişim , alzheimer hapımı almadım idare edin derim artık

Senin kadar dikkatlisini de az gordum, ne de olsa kova burcuymussun. Uzaktan bile belli oluyor. Yillardir kendimi cozememisim meger kova burcuymusum bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…