Yöresel Tarif Tavuklu / Sebzeli Patates Kroket

Yöresel Yemekler

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 2 2,2%
  • 2 puan

OY: 0 0,0%
  • 3 puan

• 4 puan

• 5 puan

OY: 3 3,3%
  • 6 puan

OY: 2 2,2%
  • 7 puan

OY: 5 5,6%
  • 8 puan

OY: 17 18,9%
  • 9 puan

OY: 13 14,4%
  • 10 puan

OY: 48 53,3%

• Ankete Katılan
    90
Aaa aşk olsun :KK17: Hemen gidip 1 kilo patates alıp , mutfağa girin bence . Beraber yarışalım :KK34:

Çok teşekkür ederim bu arada beğenmenize sevindim .

Rabiacım çok çok teşekkür ederim :KK16::KK16:

Göremiyorum seni artık hiç :26:

Benim civcivler kovalamalık değil yemelik :KK1:

canim ben calisiyorum nete zamanim olmuyor bu aralar baya yogun calismaya basladim :KK5: usandim :KK5:

Ahhhh ausum yaktın beni...Patates krokete bayılırım, tavuk da severim çok...İkisi bir arada çok güzel bir kombinasyon olmuş, ellerine sağlık.:KK56: Ama en çok beğendiğim civcivler oldu, benim de hemen yapmam lazım, bayıldım...:) Şimdi mutfak faresi biberon bu aç haliyle gidip baksın bakalım mutfağa, dişe dokunur bir şeyler var mı diye...:KK1:

Ahhhh ausum yaktın beni...Patates krokete bayılırım, tavuk da severim çok...İkisi bir arada çok güzel bir kombinasyon olmuş, ellerine sağlık.:KK56: Ama en çok beğendiğim civcivler oldu, benim de hemen yapmam lazım, bayıldım...:) Şimdi mutfak faresi biberon bu aç haliyle gidip baksın bakalım mutfağa, dişe dokunur bir şeyler var mı diye...:KK1:

Git bakalım illa bulursun bir şeyler ıvır zıvır . Bende acıktım şuan , akşam yemeğini beklemedeyim .

Teşekkür ederim bu arada canım , beğenmene sevindim . Senin paşayada yap civcivlerden , Yusuf sevdi o da sever :KK16:

Bu yemeği yaptım bugün. Benim yaptığım yemeği bu tarifi bulan kişi görse intihar eder o derece kötü oldu :KK43:

Tavuğu bile beceremedim bu nasıl bir beceriksizlikse artık
:KK1:

Bu yemeği yaptım bugün. Benim yaptığım yemeği bu tarifi bulan kişi görse intihar eder o derece kötü oldu :KK43:

Olmayan kısmı neydi ki canım ?

Patates kroket kolay gözüküyor ama kıvamı tutmazsa kızarırken hayal kırıklığı olabilir :KK31: Ama tavukların nesini yapamadım yahu :KK1:At tavaya sotele .

Ellerine emeğine yüreğine sağlık bitanemmm harika görünüyorlarrr insan o civcivleri yemeye kıyamaz :KK9::KK9: yarışmada başarılar dilerim canımmm

:KK53::KK53:

Slm Mercani seni burda görmek ne güzel nasısın tatlım dersler nasıl herşey yolundadır inşşş:KK16:

Olmayan kısmı neydi ki canım ?

Patates kroket kolay gözüküyor ama kıvamı tutmazsa kızarırken hayal kırıklığı olabilir :KK31: Ama tavukların nesini yapamadım yahu :KK1:At tavaya sotele .

Tavukları nasıl becerdiysem yaktım :KK1: Aslında patatesin kıvamı tuttu ama kızartma kısmını beceremedim :26:

Tavukları nasıl becerdiysem yaktım :KK1: Aslında patatesin kıvamı tuttu ama kızartma kısmını beceremedim :26:

Mercani seni görünce bir yazayım dedim :KK1:
Kilo almayayım diye yağını az tutmuş olabilir misin acaba ?

Mercani seni görünce bir yazayım dedim :KK1:
Kilo almayayım diye yağını az tutmuş olabilir misin acaba ?

Yok bu aralar saldım kendimi yağdan tuzdan kısmıyorum :KK1:

Kızartma kısmını beceremedim. Bir de şimdi farkettim kızartırken un sürmeyi unutmuşum :KK17:

Kızartma kısmını beceremedim. Bir de şimdi farkettim kızartırken un sürmeyi unutmuşum :KK17:

Ondan olmuştur muhtemelen :KK53:
Ben de çok tecrübeli değilim pek bilmem ama ..

Patates püresine şekil verip direkt kızattın mı :KK1: Bol bol galeta ununda çevriliyor resimdeki gibi , yoksa kızartma aynen faciaya döner .

Çok çok leziz görünüyor kroketler , ellerine sağlık canım..

Şu küçük civcivleri de oğluşun afiyetle yemiştir eminim..:KK66:)

Çok çok leziz görünüyor kroketler , ellerine sağlık canım..

Şu küçük civcivleri de oğluşun afiyetle yemiştir eminim..:KK66:)

Çok teşekkürler rüyabusecim :KK16:

Evet civcivler ufaklıkla beraber gazabımıza uğradı o akşam :KK1:

Çok teşekkürler rüyabusecim :KK16:

Evet civcivler ufaklıkla beraber gazabımıza uğradı o akşam :KK1:

Ben de yapıcam bugün kızıma inşllh , civcivleri tabağa dizip küçük bir sürpriz yapim diyorum.Eminim benim ki de

Çok beğenicektir.

Oy verirken gerçekten zorlanıcaz yine , tekrardan ellerine sağlık..

Ben de yapıcam bugün kızıma inşllh , civcivleri tabağa dizip küçük bir sürpriz yapim diyorum.Eminim benim ki de

Çok beğenicektir.

Oy verirken gerçekten zorlanıcaz yine , tekrardan ellerine sağlık..

Aynen öyle çok güzel tarifler var , bende düşünüyorum şimdiden kime versem diye :44:

Yap yap annesi , çok seviyorlar :KK16:

X