Yöresel Tarif Tavuklu / Sebzeli Patates Kroket

Yöresel Yemekler

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 2 2,2%
  • 2 puan

OY: 0 0,0%
  • 3 puan

• 4 puan

• 5 puan

OY: 3 3,3%
  • 6 puan

OY: 2 2,2%
  • 7 puan

OY: 5 5,6%
  • 8 puan

OY: 17 18,9%
  • 9 puan

OY: 13 14,4%
  • 10 puan

OY: 48 53,3%

• Ankete Katılan
    90
eline saglık gayet guzel gozukuyor... acıktım :KK56:

fakat soylemeden edemeyecegim, civcivlere bayıldım... yumurtayı tek tek kesip suslemen de istah açıyor, oglun cok sanslı :KK34:

eline saglık gayet guzel gozukuyor... acıktım :KK56:

fakat soylemeden edemeyecegim, civcivlere bayıldım... yumurtayı tek tek kesip suslemen de istah açıyor, oglun cok sanslı :KK34:

Çok teşekkür ederim . Beğenileriniz bizler için büyük keyif oluyor .

Güzel sözlerinize ayrıca teşekkürler :KK17:

Selam Aus.:KK3:

Satışlar nasıl gidiyor?:KK1:Birinci olmaya çok yakınsın.Hadi bakalım.:KK53:

Selam Aus.:KK3:

Satışlar nasıl gidiyor?:KK1:Birinci olmaya çok yakınsın.Hadi bakalım.:KK53:

Selam adracım , bana yine 2. olurmuşum gibi geliyor , sanki 5 seferdir o taht bana ait ve sarsılmaz :KK52:

Satış yok bu ara , patates yemekleri ana sayfasını çok güncel tutamıyor muyuz ne
:44:

Son düzenleme:
Selam adracım , bana yine 2. olurmuşum gibi geliyor , sanki 5 seferdir o taht bana ait ve sarsılmaz :KK52:

Satış yok bu ara , patates yemekleri ana sayfasını çok güncel tutamıyor muyuz ne
:44:

Hiç belli olmaz canım.Belki şeytanın bacağını kırarsın bu sefer.:KK53:

Güncellesek de pek oy veren yok.:KK37:

Hiç belli olmaz canım.Belki şeytanın bacağını kırarsın bu sefer.:KK53:

Güncellesek de pek oy veren yok.:KK37:

Evet o linkte verildi ama tıklayan yok demek ki :KK19:

Seçim anketleri 2 günde 600 ü buldu bizim yemeklerin başkanlardan neyi eksik
:KK52::KK52::KK52:

Ol canım 3 ol 1 ol ama 2 olma , benim o taht :KK1:

Ben daha yeni girdimyeni gördüm :KK30:
Bravo yani bana neredeyse yarışma biticekmiş :KK17:
Gördüm ki ne gördüm aman yarebbim ausum sen ne yapmışsın öyle :KK53:
Ellerin dert görmesin ellerine sağlık :KK56:
Yarışmada bol bol şanslar hatta du şans öpücükleri de gönderiyim sana :KK19::KK19::KK19:

Ben daha yeni girdimyeni gördüm :KK30:
Bravo yani bana neredeyse yarışma biticekmiş :KK17:
Gördüm ki ne gördüm aman yarebbim ausum sen ne yapmışsın öyle :KK53:
Ellerin dert görmesin ellerine sağlık :KK56:
Yarışmada bol bol şanslar hatta du şans öpücükleri de gönderiyim sana :KK19::KK19::KK19:

Teşekkür ederim dolmam , evet bitmek üzere yarışma son 3 gün :KK52:

Beğendin mi :KK17:

Bol şans öpücüklerini aldım , tüm tariflere bak sen patatesi çok seviyorsun , 13 harika lezzet var , en sonunda da ana anketten oyunu kullan ve çık :KK1::KK1:

Teşekkür ederim dolmam , evet bitmek üzere yarışma son 3 gün :KK52:

Beğendin mi :KK17:

Bol şans öpücüklerini aldım , tüm tariflere bak sen patatesi çok seviyorsun , 13 harika lezzet var , en sonunda da ana anketten oyunu kullan ve çık :KK1::KK1:
Beğenmek ne demek harika süper daha ne denilebilir keşke yarışma kurallarında bi de yemek olsa ne güzel olurdu :KK53:
Tüm tariflere baktım bakmazmıyım ausum güzel lezzetler var döktürmüş herkes :KK1:
Oyunu kullan ve çık yani gözüm görmesin yürü git bas git diyosun yani :KK52::KK52:

Beğenmek ne demek harika süper daha ne denilebilir keşke yarışma kurallarında bi de yemek olsa ne güzel olurdu :KK53:
Tüm tariflere baktım bakmazmıyım ausum güzel lezzetler var döktürmüş herkes :KK1:
Oyunu kullan ve çık yani gözüm görmesin yürü git bas git diyosun yani :KK52::KK52:

Bunu çok kişi söylüyor dolmam ve servis olsa hiç fena olmazdı diye :KK1:

Böyle tatmadan da oy verilmez ki diye , haklılar ama .

Aşk olsun tatlım , yürü git ne demek , hatta bak bir sonraki kategori KEKLER seni de mutlaka bekliyoruz yarışmaya , tam senlik olacak kekler :KK56:

Oylamayı genelde buradaki puanlama sanıyorlar ama asıl anket başka , orada tek bir tarif seçiyorsun , o yüzden tüm tarifleri iyice bir dolaş sonra da oyunu kullan dedim kuzum :KK17:

Bunu çok kişi söylüyor dolmam ve servis olsa hiç fena olmazdı diye :KK1:

Böyle tatmadan da oy verilmez ki diye , haklılar ama .

Aşk olsun tatlım , yürü git ne demek , hatta bak bir sonraki kategori KEKLER seni de mutlaka bekliyoruz yarışmaya , tam senlik olacak kekler :KK56:

Oylamayı genelde buradaki puanlama sanıyorlar ama asıl anket başka , orada tek bir tarif seçiyorsun , o yüzden tüm tarifleri iyice bir dolaş sonra da oyunu kullan dedim kuzum :KK17:

Ne diyosun ausum kek mi dedin of of yaa ben halen bi kek yiyemedim Allah kahretmesin beni :KK53:
Bu kategoriye katılmaktansa yemeği tercih ederim o da yok kebapçı kedileri gibi ekran arkasında izliyorum sadece ve sadece :KK52::KK52:
Bak bunu söylemen çok iyi oldu ausum evet ben buradaki oylemadan yaptım öyle çıktım :KK1:
O DEDİĞİN OY KULLANMA YERİ NEREDE :44:
DUR BEN İYİCE Bİ BAKIYIM :KK55:

X