Bisküvi - Kurabiye Tarifi Tatlı ve Tuzlu Kurabiyeler Oylama

En başarılı bulduğunuz Kurabiye tarifi hangisi?

• Ankete Katılan
    723
  • Anket Kapalı .
Çok haklısın çok zor, parmağı kesilse yine için gider ki boyundan büyük hastalıkla yaşıyor şimdi. Annem yıllardır onla yaşıyor insan alışıyor artık Allah şifa versin
Amin, Rabb'im anneciğine de şifâ versin canım
Vuslat merhaba
Bana daha sonra hatırlat pc den girdiğimde sana epilepsi ile ilgili yazdıklarımı gönderebilirim daha fazla bilgilenmek istersen
Merhaba, çok sevinirim. Teşekkür ederim

Yok değilimidir hiç,böyle iyi ama yoksa sıkıntılı olurdu kesin emekli olan adamların hali fena zaten tüm gün evde çekilmez

Amin, Rabb'im anneciğine de şifâ versin canım

Merhaba, çok sevinirim. Teşekkür ederim

İnşaAllah Abla'cım Ergenlik döneminde çıktığı için, dr. %70-80 iyileşme imkanı var demişti, İnşaAllah.

Geçer merak etme bu kızımızda öyleydi sonradan atlattı şimdi çok daha iyi kendisi

Ne güzel ya, bende bir süre uğraştım böyle olmayayım diye, beceremeyince bıraktım, madem aldı çeksin ne yapayım

Hastalığı araştırdığımda, yıllardır hiç iyileşmeyenler vardı, senin mesajın daha da umutlandırdı, sağol Ablam

Hastalığı araştırdığımda, yıllardır hiç iyileşmeyenler vardı, senin mesajın daha da umutlandırdı, sağol Ablam

Tedavininde iyi sonuç vermesi lazım ama,iyiyse neden düzelmesin mutlaka düzelecektir hayatım sen gönlünü ferah tut yeterki

Yok ya yemiyoruz benim ki alışık idare ediyor, farkında yani sorunun kendinden kaynaklanmadığını, benim hatun psikopat deyip geçiyor

İyyii o zaman bizimkide bana asabi kadın diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…