Bisküvi - Kurabiye Tarifi Tatlı ve Tuzlu Kurabiyeler Oylama

En başarılı bulduğunuz Kurabiye tarifi hangisi?

• Ankete Katılan
    723
  • Anket Kapalı .
Nerdesin sen baklım pinko hanım sesin soluğun çıkmıyor artık,iyisin demi..
Hanım ablammmm İyiyim çok şükür, herşey gayet iyi, kendi işlerimiz vardı onlara odaklandım. Kocamı eve attım bütün vaktimi onla geçirdim Sen nasılsın, kızı vermişsindir, nasıl gidiyor? alıştın mı?

Napıyon kız evde adamı eve atmışsın bakalım hayırdır Bende iyiyim canısı sağol,kızı vermek ne demek evlendi bile gitti 4 ay oldu nerdeyse evleneli..Alıştınmı dersen biraz işte ilk zamanlar zor geldi tabi..

Kızımın nöbetleri bir ara sıklaşmıştı, hatta onun üzüntüsünden ben bile acillik olmuştum: ( Bir kaç haftadır iyi, çok şükür
Hadi ya, Allah şifa versin, ara sıra olur öyle şeyler sen bırakma kendini, sadece kızının değil bütün çocuklarının, eşinin sana ihtiyacı var. Zor biliyorum, üzülürsün için gider ama Güçlü durmak zorundasın

İnce ince işledim işten çıkıp evde kendi işimizi yapması için Sonunda muradıma erdim, şimdi hep gözümün önünde, çok özlüyormuşum abla o yokken onu fark ettim
Hayırlı olsun inşallah çok mutlu olur

Hayırdır ne oldu çok geçmiş olsun..
Kızım epilepsi hastası Abla, nöbetleri sıklaşmıştı. Şimdi iyi şükür. Sağol Abla'cım
Amin canım, Allah razı olsun Güçlü durmaya çalışıyorum canım, ama gözümün önünde yığılıp kalınca kaç gün gözümün önünden gitmiyor, çok zor. Rabb'im şifâ verir İnşaAllah.

Sağol hayatım fırsat buldukça geliyr yanımıza biz gidiyoruz idare ediyoruz işte..

Adam zaten yanındaydı neyin özlemesi böyle yanında olunca daha farklı diimiii

Çok geçmiş olsun canım benim,şimdi nasıl iyimi peki..

Çok haklısın çok zor, parmağı kesilse yine için gider ki boyundan büyük hastalıkla yaşıyor şimdi. Annem yıllardır onla yaşıyor insan alışıyor artık Allah şifa versin

Vuslat merhaba
Bana daha sonra hatırlat pc den girdiğimde sana epilepsi ile ilgili yazdıklarımı gönderebilirim daha fazla bilgilenmek istersen

Sağol hayatım fırsat buldukça geliyr yanımıza biz gidiyoruz idare ediyoruz işte..

Adam zaten yanındaydı neyin özlemesi böyle yanında olunca daha farklı diimiii
Daha farklı, daha güzel Kim aramış, kimle konuşmuş kim bakmış derdim tarihe karıştı Kıskanç kardeşlere tavsiyem adamı eve kapatın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…