Bisküvi - Kurabiye Tarifi Tatlı ve Tuzlu Kurabiyeler Oylama

En başarılı bulduğunuz Kurabiye tarifi hangisi?

• Ankete Katılan
    723
  • Anket Kapalı .
Çok şükür ablam seni sormalı
Yeni çok leziz tarifler gelmiş bu kategorinin bu kadar şenlik olacağını bilmiyodum.:)
Canım daha önce yaptığımız kurabiyeler kategoriside öyle olmuştu30 kişi katılmıştı yani 30 tarif vardıAma bu sefer tarifler çifter olunca sayı 2 ye katladı

Ben de örgüye ara verip bir bakayım dedim size Gündüzler kısa, hemen akşam oluyor iş güçle, kalan 1-2 sattede örgü yapıyorumSık gelemiyorum bu ara
Bir ara ben de örgüye merak sarmıştım.Eşime hırka,paspas örmüştüm.Kaç sene geçti paspas hala yepyeni duruyor.

Canım daha önce yaptığımız kurabiyeler kategoriside öyle olmuştu30 kişi katılmıştı yani 30 tarif vardıAma bu sefer tarifler çifter olunca sayı 2 ye katladı
Ay hadi ya. Ciden mi 30 da cokmus insan karar veremez.
Değişiklik iyidir iki tarif olayi da güzel oldu vay be

Ben de örgüye ara verip bir bakayım dedim size Gündüzler kısa, hemen akşam oluyor iş güçle, kalan 1-2 sattede örgü yapıyorumSık gelemiyorum bu ara
Benimde şu sıralar hiç vaktim olmuyor..Benim ufaklık 1.sınıf olunca ancak onunla uğraşıyorum..Ev işi yemek vs olunca sıra gelmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…