Bisküvi - Kurabiye Tarifi Tatlı ve Tuzlu Kurabiyeler Oylama

En başarılı bulduğunuz Kurabiye tarifi hangisi?

• Ankete Katılan
    723
  • Anket Kapalı .
Aman dikkat et genç yaşta bunlarda sorun olmasın:KK19:
Yok yok şuan hepsi iyi, eskiden yağ üzerinde keyif yapıyorlardı :KK53: abur cubur onlarda , 3 beyaz onlarda; ohh keyifler gıcır olunca şımardılar :KK53:
Tabi şaka bir yana tüm kiloluların ortak sorunu bunlar. Allahtan tiroit ve insulin direncim yoktu :KK43:

Nevreste Nevreste N Nana deynepnaz deynepnaz şekerler bugün yarın inşallah tariflerimle buradayım :KK66: ilk katılımım olacağından yardımlarınızı isteyebilirim :KK15:
Nanam pek keyfim yoktu bu aralar:KK43: yapamamistim tariflerimi. Katilacagim ama insaAllah
Oyyy kuzum hayırdır inşallah neden keyifsizsin :KK43:

yok cınım şu düğünü yapak sağ salim sonra ben şeeetmem zaten o kadar :KK70:
Aferin kız, 2.üyelik alıp burda konu acarsin :KK39:

:skandal::skandal:Köprüyü geçene kadar diyorsun yani
:KK8:

Yok yok şuan hepsi iyi, eskiden yağ üzerinde keyif yapıyorlardı :KK53: abur cubur onlarda , 3 beyaz onlarda; ohh keyifler gıcır olunca şımardılar :KK53:
Tabi şaka bir yana tüm kiloluların ortak sorunu bunlar. Allahtan tiroit ve insulin direncim yoktu :KK43:
Benim de yenden tiroit,kolestrol ölçümü yaptırmam lazım,geçen sefer yüksek çıkmıştı:cry:İnşallah senin ki gibi benim ki de düzene girmiştir de,pek sanmıyorum:olamaz:

Kilo verince herşey yoluna giriyor zaten:nazar:O zaman kilo verme problem oluyor..Ben mesela zorlanıyorum:KK43:

X