Bisküvi - Kurabiye Tarifi Tatlı ve Tuzlu Kurabiyeler Oylama

En başarılı bulduğunuz Kurabiye tarifi hangisi?

• Ankete Katılan
    723
  • Anket Kapalı .
="deynepnaz, post: 49258459, member: 720527"]Eskiden anneler erkek çocuğuna yaptırmazlardı,hatta eşine yardım etmesinden rahatsız olurlardı,ama şimdi devir değişti.Ben evlenince olmasa bile ,öğrenim hayatı için öğrenmesini istiyorum.Şimdiki gençler yurtta kalmıyor ,ayrı eve çıkınca ne yiyecekler ,nasıl yaşayacaklar.Geçen gün markette 2 genç konuşuyor akşama ne yiyeceğiz diye ,patates kızartması dedi diğeri.Yarın ne yiyeceğiz dedi,öteki de yarın da patates kızartması ne yiyeceğiz dedi.İçim acıdı.Başka bir kız belki 0 tane sebzeli nudel makarna aldı,öğrenci misin dedim ,evet dedi.Ancak bunu yapmayı biliyorum kolayca dedi,biraz zamanında öğrenseler kolay yemekleri diye içimden geçirdim.
Mesele öğrenmekle bitmiyor ki :işsiz: ama peksimet yapıp:hamarat: gönderilebilir soğuk havalarda yemekler de bozulmadan:KK45: gidebiliyor ve anneler dönüşümlü ziyarete gidebilir:KK53::KK53:

Mesele öğrenmekle bitmiyor ki :işsiz: ama peksimet yapıp:hamarat: gönderilebilir soğuk havalarda yemekler de bozulmadan:KK45: gidebiliyor ve anneler dönüşümlü ziyarete gidebilir:KK53::KK53:
Yine mi alıntı yapmayı bozdun:KK53:
Yemek neyse de peksimet ne alaka :KK48:Yakın yerde okursa dediklerini yaparım da ,ne demişler elden gelen öğün olmaz ,o da vaktinde bulunmaz:kk77:Dayanamam zaten ,illa ziyaretine giderim ben:anne:

Yine mi alıntı yapmayı bozdun:KK53:
Yemek neyse de peksimet ne alaka :KK48:Yakın yerde okursa dediklerini yaparım da ,ne demişler elden gelen öğün olmaz ,o da vaktinde bulunmaz:kk77:Dayanamam zaten ,illa ziyaretine giderim ben:anne:
Oyyy şevkatli anne kıyamam, anne olmak bir başka ablacım, yavruların çok şanslı :KK200:

Seni görünce şey edeyim dediydim :rolleyes::rolleyes::KK8::KK8:

Selam hayatım nasılsın,nasıl geçyior günlerin daha iyisindir değilmi :KK60:
Çok güzel geciyor çok şükür ablacım, mutluyum huzurluyum kar yağsa da şöyle bembeyaz olsa heryer diye bekliyorum, kış gelince insan kar görmek istiyor,sen nasılsın iyisindir inşallah :KK200:

Çok güzel geciyor çok şükür ablacım, mutluyum huzurluyum kar yağsa da şöyle bembeyaz olsa heryer diye bekliyorum, kış gelince insan kar görmek istiyor,sen nasılsın iyisindir inşallah :KK200:

Aman sen iyi huzurlu ve mutlu ol gerisini boşver..
Bende özledim kar yağmasını yağsada kartopu oynasam birazcık ne güzel olurdu..

X