Bisküvi - Kurabiye Tarifi Tatlı ve Tuzlu Kurabiyeler Oylama

En başarılı bulduğunuz Kurabiye tarifi hangisi?

• Ankete Katılan
    723
  • Anket Kapalı .
Ben gelini tatlı ,tuzlu kurabiye yapmasını bilmiyor demelerine katlanamam:olamaz:,bilmiyorsan tez elden öğrenile,hemen buraya eklenile,aksi takdirde oğlumun yüzü unutula Feraceli Feraceli ,feraceli kurabiye lafını duydu sesi kesildi:KK53:
canım kv cim noden böyle yapyorsun ki kıyamam sana ben dedirtirmiyim hiç
dime öyle şiiiler:KK53: yüreğime iner mazallah

Şimdi iyiyim, tiroit yüksek çıkmıştı sağlık ocağında. Hastaneye gittim Bende. Tekrar kan ve ultrason istediler. Kanda tiroit normal çıktı ama ultrason da isthmus kalınlığı mı ne 5 mm çıkmış, 10 de sinir mi ne dedi. 3 ayda bir test tekrarı yapılacak :KK51:
Hayır o kadar zayifladim o nasıl kalın kalmış anlamadım:confused::confused:
Dikkat et canım tiroid önemli çok etkiliyor:KK36::KK36:

Konuyu açıp ,daha da canını sıkmak istemedim hiç canım.Yaşadıkların kolay değildi,inşallah şu an daha iyisindir:KK19:
Tabi ki harikayım :KK39::KK36:

Dikkat et canım tiroid önemli çok etkiliyor:KK36::KK36:
Evet nevroş o yüzden 6 ayda bir testlerimi yapardım bu sefer tiroidim yanlış çıkmış bununla beraber böyle birşey ortaya çıktı neyse ki bahanem olmuş oldu 6 aydan 3 aya düştü kısmen kontrol :KK70::KK70::KK70:

Tabi ki harikayım :KK39::KK36:

Evet nevroş o yüzden 6 ayda bir testlerimi yapardım bu sefer tiroidim yanlış çıkmış bununla beraber böyle birşey ortaya çıktı neyse ki bahanem olmuş oldu 6 aydan 3 aya düştü kısmen kontrol :KK70::KK70::KK70:
Çok kilo verdin o yüzden kontrol iyi olmuştur:KK66:
İhmal ediyoruz yoksa sık sık kontrol etmek lazım:KK60:

baaak baaak o kadar tarifler yaptm ne çabuk unuttunuz nevoş hanım :110:
Kız ben seni sadece kahvaltı sofrasına katıldın sanmıştım,şimdi baktım başka tariflerinde varmış katıldığın:KK45:Dediğin gibi çekim bayağı önemli,yemeği yaparken kendi telefonunla çeksen de sunum da bir telefon ayarla ,ben de yapım aşamasını kendi telefonumla ,sunumu oğlumun teliyle çektim içli köftede.Oğlunun telefonunu almak kolay deme,istemeden önce köfte patates yaptım:KK53:etkisi oldu mu bilmem:KK70:

X