Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

benim ilk bebğim düştü oğlandı, ikinci oldu oğlan, üçüncü de oğlannn bulurmuyum ki kızı bulana kadar durmak yok yola devam mı desem nerde trak orda bırak diyip dursam mı kine...

benim ilk bebğim düştü oğlandı, ikinci oldu oğlan, üçüncü de oğlannn bulurmuyum ki kızı bulana kadar durmak yok yola devam mı desem nerde trak orda bırak diyip dursam mı kine...

kız oğlan ne fark eder öyle düşünme kaç tane istiyorsan o kadar yap ne olursa şansına değilmi canım

tabiki rabbim bilir ama.kız yapma yöntemlerini dene belki tutar.....ama allahım sanada umarım kız evlat nasip etmiştir.kız her anneye lazım valla bence..................

Son düzenleme:
ufaklığa hamileyken dr a gitmiştikkk dr dediki ne istersinn dedim bi oğlum var tabii cnm kız istemiyo dersem yalan olur ama buda oğlan bence dedim içime öle doğuyooo adı bile hazır çünküüü adam bi baktı doğru walla buda oğlan dedi biliyom zati dedimm hayırlı sağlıklı imanlı olsunda isterse 10 tane oğlan olsun rabbim ne verir ise amenna ...

ay saol cnm yapmış kadar oldun walla :)

zaten ben oğlan çocuklarını bi başka severdimmm kızlarıda çok serverim de ilk çocuğum oğlan olsun çok isterdimmm rabbim nasip etti.. ama her duamda oğlan veya kız farketmez yeterki hayırlı olsun en doğrusunu sen bilirsin rabbim derdimmm ... en hayırlısı bu demekki rabbim verdiyse bir hikmeti vardır ki bende bu durumdan çok memnunum .....

kızlar iyi geceler hepinize,benim çok uykum geldii :) arayı soğutmayalım görüşmek üzereee :92::92:

canım bende kızları çok severim.hep ikiz kızlarım olsun isterdim.hamile kalıp birde kız olunca yakınlarım çok şaşırmışlardı...:89:erkek çocukları genelde soğuk gelirdi bana.ama insanın kendinin oldumu başka oluyor.bende herzaman herşeyin hayırlısını isterim.vede herşeyin bir nedeni olduğunu düşünürüm.....

kızlar iyi geceler hepinize,benim çok uykum geldii :) arayı soğutmayalım görüşmek üzereee :92::92:

grşrz inş tatlıımm haydi ikinizde allaha emanettt...

bende yatıyorum kızlar çok yorgunum ve gözlerimi tutamıyorum artık uyku iyice geldi veletlerim uyanmadan ben bi posta uyuyayım yarın uzun bir gün daha var önümde hepinizi öptümm en kısa zamanda grşlim inş.. bu kadar uzatmayalımmm arayı...

Son düzenleme:

tamam canım iyi geceler.evet arayı uzatmayın görüşelim..................

kızlar görürmüsünüz bu saatten sonra gelen olurmu bilmem ama gece ne güzel sohbet edicektik benim internet bi gittiaklım sizde kaldı valla ya kusura bakamyın zaten en olmadık yerde kesiliveriyo sinir oluyorumya bu gecede kimseler yokherkese iyi hafta sonları diliyim bari

neden canım....nişanlılık dönemi güzeldir tadını çıkarın...iyiyim canım sağol..

yakın bir arkadaşımla görüşmemi istemıyor.çünkü daha önce biriyle çıkmaya yakın bir durum olmştu onun yakın arkadaşı oldgunu düşündü bu yüzden..ama nasıl görüşmem ki en yakn arkmla..neyse gece gece senide sıkmym..kimse yok herlde bu gece..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…