Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

esselam canlar :92:

dilekcim nasılsın canım :KK71:

kurdişim afiyet olsun canım benimde canım sade limonlu kek istiyo yapıp yapmama arasında gidip geliyorum :KK9:

keremce oğluşun yarına kadar iyileşir inşlh
burun fısfısı kullanıyosan 48 saatte tam etkisini gösterir :KK66:

o zaman hiç telaşlan ma geçer bunu yanında grip şurubu kullan yakalanmasın.

benimki bi türlü öksürükten kurtulamadı gitti yarın kaçıncı doktor olcak saymadım.....:KK59:

grip değil canım.geniz eti var keremde.bazen tıkıyo çok fena..zor nefes alıyo ...bakalım geçer inşallah
sizinki de bronşit falan mı oldu acaba??

kurdişim afiyet olsun canım benimde canım sade limonlu kek istiyo yapıp yapmama arasında gidip geliyorum :KK9:

iyis hayatım eşim geç gelcek biraz maçları var...:))) ben burdayım... düşündün mü eşine süpriz işini:KK12:

grip değil canım.geniz eti var keremde.bazen tıkıyo çok fena..zor nefes alıyo ...bakalım geçer inşallah

bilmiyorum hayatım inşallah öyle değildir yarın götürücem bakalım ne olcak kötü getirmek istemiyorum aklım ...:KK43:((((

saol canım benim iyim
ay ayşen ağzından bal damlıyo valla:KK1:inşalalh iyileşir canım

aysen hoş geldin hayatım senden önce davranim dedimmmm:KK16:
benim netmi yavaş kk mı anlamadım kaç saat bekliyo mesajı göndermek için:KK43:

hoşbulduk canımcım

iyis hayatım eşim geç gelcek biraz maçları var...:))) ben burdayım... düşündün mü eşine süpriz işini:KK12:

sende işlerini bitirdin tabi dinleniyon şimdi :21:
benimde eşim vede malum sabah geldi bende saat 6,30 da yattım 1 30 da kalktım :KK53:

düşünüyorum oturtturdum bazı şeyleri bakalım daha var ayın 11 ne :)
allahtan bi aksilik çıkmaz nöbet değişimi olmazsa tabi :KK51:

Anne olmaakk nekadar haasssas ve harika bir duygudur .. Bekar oldugum için bilmiyorum bu hissi ama bebişlerinize ilginiz,bırbırnıze yaptığınız paylasımlar çok güzell
hayatım inşallah Rabbim sana da tattırır o eşsiz duyguyu oğlum olmdan önce kendimi yaşamıyormuş gibi hissediyorum çok farklı bi duygu Allahım olmayan herkese nasip eder inş. :emir_bebek:

Bu gün 2.yılımız unutmadı biliyorum dün gece konuştuk ama hala aramadı ble yanıma bile gelmedi cok üzgünn ve kırgınım onaa:KK50:

hayatım konuyu anlamadım çok pardon biraz açarmısın eşinden mi bahsediyorsun

hayatım inşallah Rabbim sana da tattırır o eşsiz duyguyu oğlum olmdan önce kendimi yaşamıyormuş gibi hissediyorum çok farklı bi duygu Allahım olmayan herkese nasip eder inş. :emir_bebek:

hayatım konuyu anlamadım çok pardon biraz açarmısın eşinden mi bahsediyorsun

Amin İnşallah zamanı geldiğinde sizin gibi bebeğimle ilgili paylaşımlarım olur benimde...

Hayırr sevgilimden bahsediyorum canım...hastaydı 2-3 gündür dün annesinde kaldı sesi falan iyi geliyordu yarın görüşücekmiyiz dedim haberleşiriz dedi öğlen 2 gibi aradım ama cevap yok bu gün 2.yılımız birliktligimizin ne bilim kırıldım arasaydı bari :KK43:

hayatım inş iyileşir çok sıkıntıdayım o yüzden ne balı ne turbu denemediğim kalmadı şuruplar....
benim netmi yavaş kk mı anlamadım kaç saat bekliyo mesajı göndermek için:KK43:

hoşbulduk canımcım

sende işlerini bitirdin tabi dinleniyon şimdi :21:
benimde eşim vede malum sabah geldi bende saat 6,30 da yattım 1 30 da kalktım :KK53:

düşünüyorum oturtturdum bazı şeyleri bakalım daha var ayın 11 ne :)
allahtan bi aksilik çıkmaz nöbet değişimi olmazsa tabi :KK51:

hayatım inş gönlüne göre gelişir herşey güzel olur merak etme :KK3:

saol canım benim iyim
ay ayşen ağzından bal damlıyo valla:KK1:inşalalh iyileşir canım

:)
canımcım benim eşimdede geniz eti varmış bekarken ameliyat olmuş ama güzel yapamamışlar hep tıkalıdır tekrar ameliyat ol rahatla diyorum ama çok zor bi ameliyat gözüm yemiyo diyo :KK43:
bendede alerji var burnum mevsim değişikliklerinde felan çok tıkanır fısfıs kullanırım düzenli kullanımda 48 saatte rahatlatıyo doktorumda öyle demişti :)

bu arada dilekcim sizede geçmiş olsun korkma küçük çocuklar öksürüğü çabul atlatıyo bende küçüklüğümden beri her öksürdüğümde bronşit olurum :KK43:
bi kaç senedir hiç olmuyodu ama bundan 1 ay önce fena yakalandım astım bronşit odum :KK59: bir sürü ilaç felan çok şükür iyileştim ama şimdi korkuyorum tekrarlıycak diye

hayatım inş iyileşir çok sıkıntıdayım o yüzden ne balı ne turbu denemediğim kalmadı şuruplar....

hayatım inş gönlüne göre gelişir herşey güzel olur merak etme :KK3:

inşallah canım.Allahım daha büyük derler vermesin geçer inşallah bunlarda

Hayırr sevgilimden bahsediyorum canım...hastaydı 2-3 gündür dün annesinde kaldı sesi falan iyi geliyordu yarın görüşücekmiyiz dedim haberleşiriz dedi öğlen 2 gibi aradım ama cevap yok bu gün 2.yılımız birliktligimizin ne bilim kırıldım arasaydı bari :KK43:

hayatım üzme sen o tatlı canını arar mutlaka daha gün bitmedi bide annesinin yanında ya ondan arayamamıştır belki:KK4:

erkekler böyle güzelim malesef.. Bizim kadar ince düşünmüyorlar.. Ama sana tavsıyem üzerine gitme bu durumun Allah ızın verırse ne yıl dönümleriniz olur.

canımcım benim eşimdede geniz eti varmış bekarken ameliyat olmuş ama güzel yapamamışlar hep tıkalıdır tekrar ameliyat ol rahatla diyorum ama çok zor bi ameliyat gözüm yemiyo diyo :KK43:
bendede alerji var burnum mevsim değişikliklerinde felan çok tıkanır fısfıs kullanırım düzenli kullanımda 48 saatte rahatlatıyo doktorumda öyle demişti :)

bu arada dilekcim sizede geçmiş olsun korkma küçük çocuklar öksürüğü çabul atlatıyo bende küçüklüğümden beri her öksürdüğümde bronşit olurum :KK43:
bi kaç senedir hiç olmuyodu ama bundan 1 ay önce fena yakalandım astım bronşit odum :KK59: bir sürü ilaç felan çok şükür iyileştim ama şimdi korkuyorum tekrarlıycak diye

anladım canım.saol ilgin için.inşallah geçer bakalım

evet hayatım çok iyi bak kendine bizimki maşallah burnunu dışarı çıkarsa hastalanıyo:KK43:(((

X